Jump to content

bergerac

użytkownik
 • Content Count

  24588
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26
 • Time Online

  18d 11h 59m 48s

bergerac last won the day on August 1

bergerac had the most liked content!

Community Reputation

11528 Człowiek - do rany przyłóż

About bergerac

 • Rank
  Drogi Kustomer
 • Birthday 12/11/1977

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Szczecin/Toruń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. z przyjemnością, ale jesteś potrzebny. Tworzycie z @format swoiste Jing-jang.
 2. Można @twinsen wymienić jeśli nie ma już wolnych miejsc
 3. Merc ma mega ciśnienie na sprzedaż aut z placu. Starają się zniechęcić jak mogą do aut do produkcji [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 4. Z tego co wiem PSA odpuściło sobie PL rynek. Auta w innych krajach się sprzedają bardzo dobrze, więc uznali, że lepiej inwestować w rynki z wyższą marżą. Sukcesy Opla polegały głównie na dyskontowaniu ceny, a PSA podobno to dość ostro przycięło.
 5. Bo generalnie lepiej mieć 110 KM, ale w tym przypadku chodzi mi o to, że to już będą ciut zajeżdżone auta, w związku z czym istnieje znacząco większe ryzyko napraw. 110KM już ma trochę więcej gadżetów w silników, co za tym idzie naprawy będą droższe. Do 307 90KM sprzęgło w ASO sprzedawali kiedyś za 600 zł
 6. to jeśli chcesz mocno ekonomiczny temat to chyba bym jednak polecił Pula 307 z silnikiem 1,6 HDi 90 KM. Brak DPF, zwykłe sprzętu, prosty motor i przy prędkości przelotowej powinien się zamknąć w około 6,0 - 6,5 litra. Tylko znalezienie tego z normalnym przebiegiem i nie zajechanego nie będzie proste.
 7. znajdź instalatora, który jest jednocześnie sprzedawcą Cyfrowego Polsatu albo C+. Przyjedzie zamontuje, ogarnie umowę i skonfiguruje. Przy okazji zamontuje odpowiedni konwerter, żeby działało na 3 TV. Multiroomy działają teraz bez problemu.
 8. chryste panie, co Ci ojciec zrobił, że chcesz go tak pokarać ??? na takie dystanse na raz to każdy niezajechany turbodiesel z 6-tką będzie dobry Astra, Golf, 307-308,Octavia - wg uznania. Pytanie w jaki segment Twój tata celuje. Jeśli auto ma być budżetowe, oszczędne i w miarę dynamiczne to ja bym celował w 308 Hdi 1,6 90 KM. Bardzo dobry i ekonomiczny silnik, tylko nie wiem czy występuję z 6-cio biegową skrzynią biegów.
 9. tak, miałem, ale od razu przełączyłem na N.
 10. niestety, nie było mi dane, bo w domówce nie było takich systemów. Zapytałem o asystenta pasa ruchu to się dowiedziałem, że jest "bierny" nie tylko z pasażerami, ale dla mnie było mało komfortowe. Może kwestia czucia auta, ale naprawdę dziwnie to działało. W Giulii (fakt, że diesel), którą jeździłem nie było czegoś takiego.
 11. tu ciężko mi się odnieść, bo mało jeździłem. Zrobiłem z 10 km tylko.
 12. udane auto. Ja mam właśnie z tym problem, że z jednej strony chcę zmienić, a z drugiej jak się przesiadam na jazdy próbne to ciężko to uzasadnić, przynajmniej w tym budżecie, w którym się poruszam.
 13. prosty kontrakton wpięty w obwód zasilania lub sterowania bramy poprzez przekaźnik.
 14. piszesz o Stelvio ? Raczej nie wejdą.
 15. I rzeczywiście jest w standardzie ? w ofercie widzę coś takiego, ale asystenta pasa ruchu nie:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.