Jump to content

bergerac

użytkownik
 • Content Count

  26846
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

bergerac last won the day on February 4

bergerac had the most liked content!

Community Reputation

14056 Człowiek - do rany przyłóż

4 Followers

About bergerac

 • Rank
  Drogi Kustomer
 • Birthday 12/11/1977

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Szczecin/Toruń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. teraz już w tym aucie widać Fabiedę, Polo i Ibizę Już chyba gonią w piętkę.
 2. walnij taki ruszt, będziesz miał tyle miejsca ile potrzebujesz, dodatkowo dobrze zamontujesz płyty. Co ważne dasz radę wypełnić wełną (jakaś 3 -5 cm) przestrzeń ma krokwiach, unikając mostków cieplnych.
 3. I tak musisz zrobić, ze płyty zamontować. Poza tym mała szansa, że krokwie są idealnie w linii, więc musisz to wyregulować na wieszakach. Dawaj koniecznie 15 cm.
 4. no to moje doświadczenia jak widać nie są wyznacznikiem jakości
 5. w domu w Szczecinie mam drzwi marketowe, kupione za około 700 zł (zestaw skrzydło plus ościeżnica). W mieszkaniu miałem drzwi Porta, kupione za około 1.100 zł z okleiną dobrej jakości (ale linia drzwi to raczej niższa-średnia półka cenowa). Różnica w wykonaniu jest kosmiczna, w życiu już więcej nie kupię market owych drzwi. Teraz mam jeszcze inne drzwi, robione przez stolarza, natomiast co mogę polecić to drzwi bezprzylgowe i zamki magnetyczne. Nawet nie wiedziałem, że to taki bajer, ale te zamki są naprawdę świetne Drzwi, podobnie jak podłoga są na lata - warto kupić dobre.
 6. bardzo dobra cena Mnie za samą łazienkę 5m2 skasowali niewiele mniej i to była jedna z niższych ofert
 7. Tiguan chyba tylko będzie 150KM. Ale osobiście jakbym miał kłaść na stół 120 koła, to wolałbym jednak nowe auto, a przynajmniej coś co ma jeszcze gwarancję.
 8. Przy takim budżecie ja bym szukał czegoś nowego. Może Tiguan albo analogiczny model od Seata czy Skody ?
 9. Zasadniczo prawda, udała im się ostatnio jedynie 500-tka. Cała reszta do zaorania niestety. Trzeba jednak przyznać, że to Stilo, które posiadasz było udanym modelem i mimo Twojej negatywnej oceny nie odstawało na minus od Golfa w tamtych czasach.
 10. bergerac

  Ibiza 2022

  a jak Corsa wygląda z zewnątrz
 11. bergerac

  Ibiza 2022

  Zgadzam się, dobra koncepcja. Fermentor to chyba pierwsze auto z VAGA poza Arteonem i Tiguanem, które może się podobać
 12. bergerac

  Ibiza 2022

  ano właśnie ma być, też mam wrażenie, że to od wielu lat już takie udawane. Leon jest nudny jak flaki z olejem, ewolucja modelu zupełnie nie poszła w dobrą stronę, a potencjał był. Podobnie w Ibizie - już Ford Fiesta jest bardziej dynamiczny
 13. bergerac

  Ibiza 2022

  tablet akurat wygląda bardzo przyzwoicie, w miejskim aucie trudno się do tego czepić, bo miejsca mniej, żeby skomponować deskę rozdzielczą. Natomiast w innych autach to często jest żart. Nie wiem kto zaprojektował np. wnętrze Merca
 14. bergerac

  Ibiza 2022

  Na szybko moje spostrzeżenia (jak wiadomo subiektywne): Z zewnątrz: - mało odważna linia, zachowawcza sylwetka - samochód sprawia wrażenie wąskiego, słabe proporcje pomiędzy długością a szerokością - mało dynamiczna sylwetka Wewnątrz: - materiały wyglądają na słabej jakości - fotele wyglądają fatalnie, ale może to kwestia tej wizualizacji - wyłącznik świateł Ale jak pisałem wcześniej, ogólnie oceniam, że wykonali dobry krok
 15. bergerac

  Ibiza 2022

  dobry krok, ale ciągle słabo ze stylistyką. Może kolejne generacja będzie nowocześniejsza.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.