Jump to content

kdarek

użytkownik
 • Content Count

  1205
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  7d 5h 1m 21s

Community Reputation

425 Przezacny kompan

About kdarek

 • Rank
  mistrz kierownicy

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  brzeg zalewu zegrzyńskiego

Recent Profile Visitors

925 profile views
 1. Potrzebuję benzynowy pojazd do jeżdżenia po lekkim lesie, raczej nie 4x4. Pomysł dobry czy nie bardzo?
 2. Grunt z piaskiem kwarcowem, typu cm17 ceresitu. Lub farba ftalowa ewentualnie akrylowa. Farba strukturalna nie ukryje że to płyta osb, więc nie wiem czy warto się w to bawic.
 3. kdarek

  Stepway

  W zasadzie to skupiłbym się na Loganie i Dokkerze. Dustera 4x4 raczej nie, sam napęd i wymiary wewnętrzne mnie nie przekonują. Cena zapewne będzie także hamulcem. Zwłaszcza że w mazowieckich lasach i polach zawsze znajdzie się lepsza droga z drugiej strony. Informacyjnie, czego nie zrobiłem poprzednio, chodzi o jeden nowy samochód, w miarę możliwości łączący najważniejszo użytkowo dotychczas używane dwie sztuki: coś na asfalt i terenówkę z reduktorem. I tu widzę właśnie owe stepwaye. O ile jest odczuwalne to podniesienie zawieszenia na drogach polnych, jak wygląda prowadzenie na i poza asfaltem. No i silniki, tu wybór jest słaby bo producent do tej wersji powinien przygotować dodatkowo jakies tradycyjne benzynowe 1,6 bez wodotrysków. Podobnego diesla pewnie już ekologia nie przepuści.
 4. kdarek

  okna;)

  Jakie są wymiary tych okien? Im większe tym gęściejszy profil bo to oznacza sztywność. Co do samych wypełnień szybowych to proś o papiery, bo to produkuje kooperant i w razie rozszczelnienia ułatwia egzekucję gwarancji. I tak naprawdę właśnie szyby robią współczynnik izolacyjności okna.
 5. kdarek

  Stepway

  Czy warto dla myśliwego/leśniczego?
 6. kdarek

  duster kilka pyt.

  A jak to grzebie się we błocie? Takim zwykłym jesienno wiosennym syfie?
 7. stosowaliśmy to w firmie i zawsze liczyliśmy 1kg na izolację i 2 kg na klejenie
 8. 3kg chyba też są, ale powinieneś zrobić na dwa razy. Zaszpachlować jako hydroizolację, wyrównując przy tym nierówności i położyć płytki na grzebień. Przy takim zastosowaniu powinieneś zużyć ok 9 kilo. Dobrze byłoby też użyć fugi epoksydowej.
 9. Brudzi się tak samo jak akrylowy, natomiast silikon blokuje rozwój glonów i mchów.
 10. jeśli masz w planach częste wizyty poj ciężarowych typu szambo, pojazd z paliwem do ogrzewania itp to zróbcie skosy, jeśli nie to chyba tylko kwestia estetyczna.
 11. kdarek

  Taśmy LED

  To powinno dać i jakieś pojęcie o 24v taśmach LED. Nie podam ci pozostałych parametrów bo od zakupu minął już ponad rok czasu. 1Mapa i miarka: oświetlenie garażu przyklejone do prowadnic drzwi garażowych. Ok 1,5 metra taśmy oświetla bezpośrednio blat na którym zrobiono zdjęcie z wysokości ok metra. 2 folder reklamowy. Oświetlenie tarasu, 5mb tasmy ok. 3.5 metra nad podłogą. Zdjęcie bez lampy
 12. pierwsza rzecz to wytrawienie i umycie lastrica kwasem solnym. to wytrawi wszelkie woski itp brudy które weszły w podłoże. Dużo wody i teraz, na bogato to żywica, piasek kwarcowy i ostateczne podłoże, mniej bogato to grunt, klej elastyczny i ostateczne podłoże.
 13. na pamiątkę usuniętej płaskorzeźby

 14. oprócz dużo silikonu, od spodu daj możliwie dużą podkladkę z blachy 2mm z dużą ilością silikonu. Myślę że w tej chwili po rozmoczeniu całość jest niszczona przez nieosiowe otwieranie kranu.
 15. Jeśli już przykleiłeś kamień to kup fugę do szerokich spoin w 25 kg workach, coś takiego przypadkowego: http://allegro.pl/sopro-tnf-fuga-do-kostki-brukowej-szara-brukowa-i6210606278.html Zaletą jest to że używasz jej w formie półsuchej, więc łatwiej jest utrzymać kamień w stanie niezafajdania zaprawą.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.