Jump to content

kdarek

użytkownik
 • Content Count

  1319
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

514 Przezacny kompan

About kdarek

 • Rank
  kierowca

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  brzeg zalewu zegrzyńskiego

Recent Profile Visitors

1090 profile views
 1. mata EPDM lub dekarska taśma bitumiczna. Pierwsza zapewne trwalsza, druga łatwiejsza w obsłudze - przyklejasz i docinasz. No i chyba jest w kilku kolorach.
 2. jeśli mapei to kolor nazywa się manhattan. Fuga wykruszyła się bo jest za mała szczelina więc ja, oprócz wydłubania starej fugi, poszerzyłbym szparę za pomocą szlifierki. Jeśli nie masz takiej możliwości wydłub fugę i zrób to silikonem
 3. Potrzebuję benzynowy pojazd do jeżdżenia po lekkim lesie, raczej nie 4x4. Pomysł dobry czy nie bardzo?
 4. Grunt z piaskiem kwarcowem, typu cm17 ceresitu. Lub farba ftalowa ewentualnie akrylowa. Farba strukturalna nie ukryje że to płyta osb, więc nie wiem czy warto się w to bawic.
 5. kdarek

  Stepway

  W zasadzie to skupiłbym się na Loganie i Dokkerze. Dustera 4x4 raczej nie, sam napęd i wymiary wewnętrzne mnie nie przekonują. Cena zapewne będzie także hamulcem. Zwłaszcza że w mazowieckich lasach i polach zawsze znajdzie się lepsza droga z drugiej strony. Informacyjnie, czego nie zrobiłem poprzednio, chodzi o jeden nowy samochód, w miarę możliwości łączący najważniejszo użytkowo dotychczas używane dwie sztuki: coś na asfalt i terenówkę z reduktorem. I tu widzę właśnie owe stepwaye. O ile jest odczuwalne to podniesienie zawieszenia na drogach polnych, jak wygląda prowadzenie na i poza asfalt
 6. kdarek

  okna;)

  Jakie są wymiary tych okien? Im większe tym gęściejszy profil bo to oznacza sztywność. Co do samych wypełnień szybowych to proś o papiery, bo to produkuje kooperant i w razie rozszczelnienia ułatwia egzekucję gwarancji. I tak naprawdę właśnie szyby robią współczynnik izolacyjności okna.
 7. kdarek

  Stepway

  Czy warto dla myśliwego/leśniczego?
 8. kdarek

  duster kilka pyt.

  A jak to grzebie się we błocie? Takim zwykłym jesienno wiosennym syfie?
 9. stosowaliśmy to w firmie i zawsze liczyliśmy 1kg na izolację i 2 kg na klejenie
 10. 3kg chyba też są, ale powinieneś zrobić na dwa razy. Zaszpachlować jako hydroizolację, wyrównując przy tym nierówności i położyć płytki na grzebień. Przy takim zastosowaniu powinieneś zużyć ok 9 kilo. Dobrze byłoby też użyć fugi epoksydowej.
 11. Brudzi się tak samo jak akrylowy, natomiast silikon blokuje rozwój glonów i mchów.
 12. jeśli masz w planach częste wizyty poj ciężarowych typu szambo, pojazd z paliwem do ogrzewania itp to zróbcie skosy, jeśli nie to chyba tylko kwestia estetyczna.
 13. kdarek

  Taśmy LED

  To powinno dać i jakieś pojęcie o 24v taśmach LED. Nie podam ci pozostałych parametrów bo od zakupu minął już ponad rok czasu. 1Mapa i miarka: oświetlenie garażu przyklejone do prowadnic drzwi garażowych. Ok 1,5 metra taśmy oświetla bezpośrednio blat na którym zrobiono zdjęcie z wysokości ok metra. 2 folder reklamowy. Oświetlenie tarasu, 5mb tasmy ok. 3.5 metra nad podłogą. Zdjęcie bez lampy
 14. pierwsza rzecz to wytrawienie i umycie lastrica kwasem solnym. to wytrawi wszelkie woski itp brudy które weszły w podłoże. Dużo wody i teraz, na bogato to żywica, piasek kwarcowy i ostateczne podłoże, mniej bogato to grunt, klej elastyczny i ostateczne podłoże.
 15. na pamiątkę usuniętej płaskorzeźby

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.