Jump to content

bonzo

użytkownik
 • Content Count

  461
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  6h 12m 55s

1 Follower

About bonzo

 • Rank
  mistrz kierownicy
 • Birthday 10/08/1970

Profile Information

 • Lokalizacja
  Grodzisk Mazowiecki
 • Zainteresowania
  Modelarstwo , Historia , Turystyka

Recent Profile Visitors

417 profile views
 1. Yamaha Virago 535 ,, da się znależć w tych pieniądzach tylko trzeba trochę poszukać , na forach użytkowników będzie drogo ale można coś sensownego wyhaczyć od handlarzy .
 2. https://www.horch-museum.de/
 3. Ostatnio w Czerwcu tak zrobiłem i na A1 przed granicą Czeską kupiłem w ten sposób winietę i tygodniowa kosztowała mnie 75 zł. Koszt takiej to 310 koron , doliczyli jeszcze opłate turystyczną w kwocie 25 zł . Biznes srednio opłacalny .
 4. Online kosztuje tyle samo ? Nie wiem skąd wyjeżdżasz , ale jak będziesz przekraczał granice w Barwinku to jedyna droga ekspresowa na Słowacji w stronę granicy z Węgrami to obwodnica Świdnika która i tak jest bezpłatna . Natomiast najkrótsza droga przez Wegry w stronę granicy z Rumunią prowadzi i tak drogami lokalnymi więc poco Ci winiety .
 5. Nie kupuj winiety na Słowacje i Węgry do granicy Rumuńskiej spokojnie dojedziesz drogami lokalnymi . Rumuńską winiete kup po przekroczeniu granicy , jest kilka punktów gdzie sprzedają, najlepiej mieć przygotowaną kwotę w Eur bo jak dasz więcej resztę mogą Ci wydać w RON po państwowym kursie . Nie zgub winiety bo mogą sobie sprawdzić przy wyjezdzie .
 6. Dotyczy to też modelu po liftingu ?
 7. Jedz do ASO niech zdiagnozują i zamówią przewód , naprawa trwa ok 4 godziny ponieważ muszą rozebrać pół przodu .
 8. Przewód się pewnie przetarł , stała przypadłość w Clio 4
 9. Tylko że ja to widzę cały czas i mnie denerwuje daszek też bym olał
 10. To jest Clio 4 po lifcie , ciężko coś używanego kupić , raczej całe deski sprzedają . Pewnie wezmę to i okleję muszę tylko rozkminić jak to rozebrać.
 11. Uważajcie , moja przykleiła się do tego błyszczącego plastiku wydając jednoczesnie z siebie coś w rodzaju kwasu . Na razie próbowałem pastą Tempo ale nic nie daje . Macie jakieś pomysły na to ?
 12. Super robota tylko mocowanie tablicy wygląda jakoś dziwnie - nie powinno być na wsporniku pod lampą ?
 13. W środę mam umówiony przegląd do przebiegu 60000 maksymalnie do tego czasu zrobię 58000 , jaka jest procedura ? wezmą mi ogarną trochę wcześniej ? W Czwartek wyjeżdżam na weekend i wolałbym jechać na świeżym oleju. Za usługę będzie płacił Arwal .
 14. A sprawdzałeś czy jest iskra na świecy ? Jezeli jest i mimo to niechce zapalić to jest problem z paliwem , spróbuj nalać strzykawką trochę paliwa do cylindra i odpalaj .
 15. To nie gmina tylko spadkobiercy wyczyścili posesje / posprzedawali wraki /
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.