Jump to content

fosfor

użytkownik
 • Content Count

  4049
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

522 Przezacny kompan

3 Followers

About fosfor

 • Rank
  weteran
 • Birthday 04/08/1983

Profile Information

 • Lokalizacja
  Olsztyn
 • Zainteresowania
  samochody,kompy,rpg,dart

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. fosfor

  przywitanie

  Cześć, od niedawana jestem szczesliwym (mam nadzieje, ze na dlugo) posiadaczem 4 letniego talismana. to mój trzeci kącik na "F" na AK Do przeczytania!
 2. fosfor

  Wyprzedaże!

  Do mazdy mx-5 można kupić fajne akcesoria, np światła odblaskowe albo korek wlewu oleju za 400PLN.
 3. fosfor

  Wyprzedaże!

  kompakt (średni rozmiar), średnia moc, średnie wyposażenie, koniec roku i 90 - 100k. To serio taka super oferta? To faktycznie wole te moje 140KM i dwa razy większą budę edit: za 50 to teraz ciezko aygo dostać (trochę przesadzam, ale niewiele)
 4. fosfor

  Wyprzedaże!

  Mam bardzo podobne odczucie
 5. fosfor

  Wyprzedaże!

  nie musi byc ford, akurat teraz jeżdżę mendą, wiec tam spojrzałem na początek. Koreańce, niemcy, france też mogą być. Japońce mi się średnio podobają stylistycznie.
 6. fosfor

  Wyprzedaże!

  może być większe albo wyższe, nie ma problemu. Focus za 100k i mondeo za 135 to IMO normalne, a nie "wyprzedażowe" ceny. No, może nawet o jakies 10-15k za wysokie, bo nie mówię tu o maksymalnym wypasie. Przykładowy focus to 1.0 120 KM...
 7. fosfor

  Wyprzedaże!

  Scala mi się nie widzi, ssangyong też jakos niekoniecznie. Dwa pozostałe ciekawe, dzięki
 8. fosfor

  Wyprzedaże!

  Manual to mam teraz, dla mnie to główny czynnik do rozważenia zmiany. Jak sie nie da, to zostanę z tym co mam
 9. fosfor

  Wyprzedaże!

  Cześć, ostatnio głośno o wejściu nowej normy emisji spalin od stycznia 2021 i związanym z tym problemem dealerów z upchnięciem samochodów już wyprodukowanych, ale tej normy nie spełniających. Sytuację dodatkowo potęguje kryzys. Sprawdzam te promocje i najmarniejszy kompakt z automatem po promocji kosztuje ok 90-100k PLN. Jak dla mnie to jednak kiepskie oferty, a ceny do niedawna zarezerwowane dla klasy D. Może branża czeka na propozycje Unii i odroczenie wejścia normy w życie?
 10. żeby nie tylko karoseria i tłumik stanowiła przedłużenie..
 11. jest napisane dokładnie tak: a później: Ten punkt nie miałby sensu, jeśli wcześniejszy zabraniałby wyprzedzania. Ten sam punkt mówi o upewnieniu się, czy ktoś inni nie wyprzedza i czy ktoś nie skręca. A później mamy informację, że mimo upewnienia się, że ktoś skręca, nadal możemy go wyprzedzić!
 12. Co tu dużo mówić, Tipo jak Tipo..
 13. Nie napisali, że mam przerwać manewr, tylko upewnić się, co robią inni. Upewniłem się i wyprzedzamy razem 😄 Analogicznie jak przy skręcie - ten sam artykuł nakłada obowiązek upewnienia się czy ktoś skręca. Później precyzują, że jak skręca w lewo, to można wyprzedzić tylko z prawej strony. Idąc dalej: czyli cała "gra wstępna" w postaci kierunkowskazu i zmiany pasa to jeszcze nie jest wyprzedzanie, liczy się tylko moment przejeżdżania obok. Oczywiście, to wszystko z przymrużeniem oka.
 14. Też tak myślałem, ale czy na pewno? Bo niby ale poza upewnieniem się, nie oznacza to zabraniania, bo przecież punkt 3 ma brzmienie: a dalej ustawodawca pozwala na: co jednocześnie pozwala na wyprzedzanie na skrzyżowaniach (chociaż może ustawodawca ma na myśli tylko skrzyżowania o ruchu kierowanym). Chyba, że "skręcenie w lewo" to termin odnoszący się wyłącznie do zjazdu z drogi poza skrzyżowaniami.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.