Jump to content

RABIN

użytkownik
 • Posts

  3088
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

Profile Information

 • Lokalizacja
  ObeRschlesien
 • Zainteresowania
  SPORT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

RABIN's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

461

Reputation

 1. kto i kiedy zapłacił max kare dla mnie martwy przepis mam wśród współpracowników dwie osoby wysoko postawione w firmie obie złapane jako wczorajsze (oboje jak chacą mają do dyspozycji kierowcę) największy problem nie była kasa a zabranie prawka jeden na 6 m-ce a drugi 2 lata, może jak by nad glowami siedziała im utrata furek (oba maja auta za ponad 100tzł) to by się zastanowili co robią. Ps. drugi stanoł przed komisją dyscyplinarną grozi mu wywalenie z zawodu.
 2. Znajomi już są w Czechach ja poczekam na koncową ustawę mam blisko do granicy mogę raz w miesiącu się pofatygować. Jeśli ustawa przejdzie w takim stanie jak jest dzisiaj będe kilkanaście tysięcy w plecy czas zacząć kombinować.
 3. Jest to jedna z niewielu zmian którą popieram w 100% Nic bardziej nie uderzy w pijanych kierowców jak kara finansowa!!!
 4. Z vatem nic sie nie zmienia w NŁ. Juz widze gdzie walnołem vat oczywiście bedzie do zapłaty i to pełny 23%.
 5. Spłacając jednorazowo pozostały kapitał leasingodawca wystawi jedna fv wykupową ( kapitał plus wykup) by uciec tym autem z firmy nie ksiegujemy tej fv i po 6 miesiacach mozemy sie pojazdu pozbyć bez podatków ( sprzedaz , darowizna itp) w najgorszych przypadkach mamy raty za 11 miesiecy nie ujete w KUP słabe to jest podatkowo.
 6. Przy wykupie po 24m-ce a przed końcem leasingu kwoty wykupu nie ksiegujecie w KUP ? i nie wpisujecie do EŚT ?
 7. Teraz biore w leasin spłacam raty mam wykup 1% po 6 miesiącach sprzedaje bez podatku pit oraz vat. Po nowemu biore w leasing spłacam raty wykup 1% po 6 latach sprzedaje bezp podatku pit oraz vat. Widzisz różnicę ??
 8. A co z wykupem pojazdu ?
 9. nie mam wiedzy na teraz auto już kupiłem
 10. Od lipca do lutego w skodzie bez gwarancji ze sie wyrobia.
 11. Nie do końca tak jest bo drugą ulgę miałeś przy sprzedaży auta bez podatku po 6 miesiacach teraz tej furtki nie bedzie.
 12. Ja na swoje musiał bym czekać do lutego wiec nie miałem wyjscia i brałem co było a że chciałem fabryczny hak to wybór znikomy. Toyota która nie maiła problemów z częściami do produkcji teraz już dołączyła do reszty i wydłuża terminy produkcji.
 13. Po wprowadzeniu tego co jest w projekcie tradycyjny leasing przestanie się opłacać podatkowo. Nie mogę teraz sie doszukać ktoś już to policzył i zdecydowanie bardziej podatkowo opłacił się najem pojazdu z wysokim wykupem (auto oddajemy nie wykupujemy z najmu) Ja jeszcze liczę że ktoś pójdzie po rozum do głowy i to zmieni bo rynek motoryzacyjny dostanie mocno po dupie (tak wiem trzeba czymś jeździć)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.