Jump to content

spad

użytkownik
 • Content Count

  10116
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  1d 21h 1m 57s

About spad

 • Rank
  krewniacy

Profile Information

 • Name
  Zapomniałem.
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Car
  Astra J & VW Up!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Serwisujesz to we Fiacie i to wystarczy żeby być podejrzliwym.
 2. Nie naprawia się tylko uszkodzeń bocznych i jakiś bąbli. Zwykła dziura zakołkowana to przywrócenie oponie pełnej sprawności.
 3. Zastanowiłem się przez chwilę czy byłbym w stanie kupić Alfę jako nowe auto. I wyszło mi, że nie. I pierwszy powód jaki mi przyszedł do głowy to sieć serwisowa Alfy a dokładnie Fiata. Mam taki uraz do ich niekompetencji, zaszłości starych Polmozbytów, że na myśl, że furę za ponad 100 kPLN miałbym u nich serwisować skutecznie mnie zniechęca. To powinna być inna sieć dealerska, może Alfa i Jeep, ale z daleka od Fiata.
 4. Bo w mieście też jest noc, nie tylko dzień.....
 5. Mam cztery oprawy oświetleniowe pod świetlówkę. W przypadku tych lamp było zaznaczone, że nie nadają się pod czujnik ruchu. I choć mimo tego zamontowałem je z czujką ruchu, to faktycznie działało to kiepsko. Teraz przyszło mi do głowy żeby zamiast klasycznych świetlówek dać ledowe. Pytanie tylko czy to zadziała, czy tam też jest starter, czy nie i tylko wyglądem przypomina świetlówkę a działa jak zwykłą żarówka?
 6. A rób co chcesz, twoje auto i eksploatujesz je wedle uznania. Zalewanie do pełna żeby nie było korozji to raczej mało potrzebne, wystarczy z 20 litrami dwa mocniejsze zakręty i benzyna przeleje się po ściankach całego zbiornika.
 7. Przy lpg 15-20 litrów starczy mi na jakieś dwa miesiące i to tylko dlatego, że gdzieś z lenistwa zrobię jakieś 50-80 km na benzynie bo nie chce mi się jechać na stację. orzy pełnym baku to nie wiem czy stare paliwo nie byłoby gorsze od tankowania tych 20 litrów co dwa miesiące.
 8. spad

  Octavia IV gen

  Wszystko fajnie, tylko czemu ten grill taki wielki? Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 9. Roczne auta sprzedaja po leasingu pracowniczym, najmach długoterminowych, ale właśnie takich na rok, po Uberach, autach zastępczych, etc. Ostatnio w mojej firmie duży operator pojazdów zastępczych zamykał po roku kontrakt na 52 auta. Co ciekawe mają tak ustawione biznesy i rabaty u dealerów, że biorą na te fury pożyczki, używają rok, płacą raty na rok, choć pożyczka jest na np. 4 lata a po roku oddają auta do dealera i dealer w formie skupu splaca pożyczki. Powiem tak, opcji, że auta roczne ida na handel teraz jest bardzo dużo. Dużym graczom opłaca się użytkować auto rok, dwa i sprzedawać. A potem leci to do dealerów, etc. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 10. spad

  Dopłaty do EV

  Dokładnie. To jak z dofinansowaniem do fotowoltaniki. Podobno 30% wniosków dostało zwrot, reszta buja się w spełnianiu formalności i liczy, że przejdzie. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 11. spad

  Dopłaty do EV

  Dzwoniłem do salonu Skody. Na razie nic nie wiedzą, żadna informacja dot. dopłaty nie została przekazana do sprzedawców. Ale z tego co wie sprzedawca to cena nie będzie obniżana o dopłatę, po prostu kupujesz elektryka a potem wnioskujesz do urzędu o dopłatę. W sumie szkoda, bo przy zakupie kredytem jest to mniej opłacalne, szczególnie w finansowaniu w VW Bank. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 12. Może i ciekawe, tylko dlaczego nie widziałem żadnego Tipo jeżdżąc po D.
 13. No to się chłopcy nad rysunkami postarali. Przód w zasadzie bez zmian, tył jak z tego najmniejszego Volvo ze szklaną klapą. A potem wsadzą w Europie do Punto dychawiczne 60-80 KM spalające 9 litrów jak to w stylu Fiata i będzie bez zmian. Punto byłoby fajne z 1,2 115-130 KM. To byłaby ciekawa opcja jako auto miejsko-rodzinne.
 14. Kup auto wtedy kiedy będziesz miał na to ochotę. Może najpierw zapytaj w dwóch, trzech salonach jak z dostępnością modeli, co jest na placu, etc. Bo może się okazać, że ty czekasz na promocje a one nie nadchodzą bo wszystko sprzedają na pniu. W sumie chyba teraz najlepiej w związku z końcem roku.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.