Jump to content

spad

użytkownik
 • Content Count

  10843
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  3d 15h 2m 23s

spad last won the day on June 26 2019

spad had the most liked content!

Community Reputation

2285 Człowiek - do rany przyłóż

About spad

 • Rank
  krewniacy

Profile Information

 • Name
  Zapomniałem.
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Car
  VW Golf & VW Up!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nigdy nie miałem sytuacji, żeby folia zmarszczyła się. Po prostu źle założona lub kiepska folia. Fachowiec radził sobie też z kropeczkami na szybie i nie było śladów.
 2. Dla mnie tandetnie robione. Niech zrywa i oddaje kasę. Tutaj masz namiary na fachowca we Wrocku, chyba z sześć aut u niego robiłem i nigdy nie było zastrzeżeń. http://www.przyciemnianie-szyb.pl/
 3. Przecież sprzedający nie skłamał z niczym. Mieszka w miejscu A, zameldowany w miejscu B. Biorąc pod uwagę, że meldunek przestał kogokolwiek obchodzić i nie ma go w dowodzie, to ciężko o czepianie się tego elementu. Po drugie przedmiotem sprzedaży jest pojazd a nie adres sprzedającego i cechy pojazdu mają się zgadzać na 100%. Ja tak sprzedawałem trzy auta, że miałem rozjazd i nic nigdy się nie działo.
 4. Nie będzie żadnego problemu, sam tak ostatnio miałem. A wyrejestrowanie zrób jak człowiek cywilizowany czyli przez eUrząd a nie jakieś korespondencyjnie.
 5. Jak gdzieś w tej instalacji jest kostka to ją rozepnij a metalowe bolce przeskrob śrubokrętem ze śniedzi. Psiknij też WD40 i przetrzyj. Bo trochę to podobnie głupieje jak tylne lampy w Renaul po latach. Rozpięcie kostek, zeskrobanie śniedzi (choć niewidoczne) i spiknięcie załatwiało temat i nie było cyrków w stylu włączam migacz to mi pozycyjny z nim miga.
 6. Udało ci się je zasiedlić? Przyleciały jerzyki?
 7. W marcu oglądałem w Toyocie Aurisy z października 2018 roku, czyli 1,5 roczne. Najtańszy był za 79 kPLN i to z większym przebiegiem ok. 40 kkm.
 8. Ogarniają to, tak samo jak wyłączane cylindry i inne nowinki w silnikach. O dziwno najlepiej sobie z tym radzi instalacja KME.
 9. Sam rozważałem Aurisa, ale 2-latek kosztuje ok. 80 kPLN. Co powoduje, że zysk z faktu hybrydy jest żaden a różnica w spalaniu nie zniweluje różnicy w cenie. No i 160 niutonów też nie zachwyca dynamiką.
 10. Astra też bywa z lpg Bywała do 2018 roku. Potem tylko Crossland z jakimś małym silniczkiem.
 11. Ale z drugiej strony widząc, że mam dokupioną gwarancję Opel Flex Care, co 15 kkm przyjeżdżam regularnie na wymianę oleju, serwis lpg, i jeszcze dodatkowo na przegląd roczny bo rozjechały mi się interwały, czyli książka serwisowa ma 12 wpisów różnego rodzaju przeglądów to nie walisz klienta w rogi i szukasz mu czy gdzieś się nie spóźnił. Bo raczej można wnioskować po ilości wpisów, że serwis jest na bieżąco a poślizg raczej wynika z jakiejś sytuacji losowej a nie bo coś kombinuję. Tym bardziej, że usterkę miałem w okolicy kwietnia 2019 a przyczepiali się do opóźnienia przeglądu z lipca 2018, gdzie po drodze byłem u nich jeszcze dwa razy na serwisie oleju i gazu. A usterka była listwy wtryskowej lpg, więc tym bardziej.
 12. Opel? Mi się skurczybyki przyczepili, że zrobiłem przegląd 800 km później niż dopuszczalny limit pomimo zachowania terminu. Finalnie pisali do Gliwic i musieli dostać zgodę na uznanie naprawy gwarancyjnej. Ogólnie dziady bo naprawa dotyczyła listwy wtryskowej gazu, a ten przegląd, który wyszedł później i tak nie obejmował wymiany filtrów i olejów bo to robiłem w innym interwale czasowym i wszystko było prawidłowo. Co śmieszne opóźnienie wyniknęło z tego, że serwis był zapchany, termin był za kilka dni a ja pojechałem w weekend na wycieczkę. Aha i nie był to ostatni serwis kiedy wystąpiła usterka a dwa serwisy wstecz. Po drodze dwa razy byłem u nich na serwisie oleju i gazu. Ogólnie naprawili na gwarancji, ale wkurzyli mnie mocno bo przez cały dzień zamiast naprawiać to szukali haków w serwisach, żeby tylko zrzucić mnie na drzewo.
 13. To była dodatkowa opcja, więc większość będzie miała zwykły.
 14. Do Scali można dokupić fabryczną lpg, ale montują w salonie, lecz instalka dedykowana do Scali, przychodzi prosto z Czech.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.