Jump to content

Auto_Krytyk

użytkownik
 • Content Count

  514
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Normalny

1 Follower

About Auto_Krytyk

 • Rank
  wyciszony kierowca
 • Birthday 01/01/1900

Contact Methods

 • WWW
  https://www.youtube.com/channel/UCckGf6ZAXz4Gg_arpuoMmhQ

Profile Information

 • Name
  Auto Krytyk
 • Lokalizacja
  Polska
 • Zainteresowania
  www.autokrytyk.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeżdżę na Dębicach Navigator 2 od lat i są ok, małe zużycie dobrze w śniegu i błocie sobie radzą. Produkcja Polska bez problemów z wyważeniem.
 2. Sprawdzałem taką Astrę J z 2010 roku ostatnio. Ta Astra nie ma ocynku na dachu, nie dziwne że rdzewieje, wszystkie blachy oprócz dachu są ocynkowane.
 3. Ceny aut od handlarzy , jeżeli są to auta z polskich salonów są z kosmosu, przykład toyota yaris 2016 1.0 cena 41 tys przebieg 80 tys km, gdzie nowe takie auto kupisz za 45 tys gdzie sens i logika tych co to kupują.😂
 4. Miałem to samo zmieniłem na inną ubezpieczalnię z Pzu, dodatkowo 50zł można dostać: TUTAJ
 5. Mam Dębice Navigator 2 na jednym z aut już ponad 7 lat, zużycie bieżnika niskie, bardzo dobrze w śniegu sobie radzi i na brei, latem też dobrze. Cena niska, jakość bardzo dobra.
 6. Zalej olej o jak największej klasie temperatury, typu 10w60 10w50,5w50 ten olej ma duże opory przy wysokich temperaturach.
 7. Sama jazda jest fajna ale spanie w kabinie, nie ma się gdzie wykąpać , jedzenie z puszek itd. Ja robiłem CDE ale ponad 10 lat temu ceny były inne teraz bym nie robił za taką kasę.
 8. hehe sam mam D robione w 2005 roku, wtedy stawka w pkm sosnowiec była 5,6zł na h brutto, w Katowicach 7zł, teraz jest w Sosnowcu 8-10zł a w Katowicach 11 zł brutto haha za wstawanie o 2-3 w nocy: http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1,72739,18850453,pkm-katowice-kierowcy-autobusow-sa-za-podwyzkami.html , sens robienia D jest żaden, przy takich stawkach lepij iść do byle jakiej roboty bez stresu tyle samo dostaniesz
 9. > moim zdaniem to nie problem. Takie auto po prostu po zakupie trzeba oddać do konserwacji. Powtarzać > co kilka lat i będzie ok. Wytrzyma długo. Jeżeli moi teściowie mają jeszcze UNO z 1997 roku, > które mają od nowości i było kilka razy konserwowane, to i z Dacią się da Konserwacja ci nic nie da bo Dacia jest bardzo dobrze zabezpieczona od spodu, problemem jest rdza pod lakierowa, wygląda to tak jakby Rumuni dokładnie blachy nie oczyścili i ją pomalowali, sprzedałem 1,5 roczną Dacię MCV i już miała małe purchelki pod maską, przy listwach okiennych, na drzwiach z tyłu i je
 10. cewka a śmierdzi jajami z rury to na 100% cewka
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.