Jump to content

janusz

użytkownik
 • Content Count

  1033
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  7d 7h 38m 37s

Community Reputation

252 Przezacny kompan

About janusz

 • Rank
  kierowca

Profile Information

 • Name
  Janusz
 • Lokalizacja
  Lubaczów
 • Car
  kia

Recent Profile Visitors

1017 profile views
 1. Daj znać za jakiś czas jak się sprawuje i czy żona zadowolona.
 2. Nie strasz kolegi, bo z jego wymagań (żony) wynika, że bardziej chodzi o coś typu bosch mum, czy inny kenwood. Nic nie pisze o gotowaniu. Thermomix (lidlomix) jest ok, ale ma jednak trochę inne zastosowanie.
 3. Kolega ostatni raz logował się w niedzielę i zniknął.
 4. Napisz coś więcej co to za auto. W jakim stanie są tarcze hamulcowe, może lekko pordzewiałe? A na postoju zaciągasz hamulec ręczny?
 5. Jeśli to faktycznie polipropylen, to "internety" podają temperaturę spawania 160 stopni C. Jak myślisz to topić, to proponuję punktowo ciepłym powietrzem (i np. płaskim śrubokrętem formować), a nie grzać grotem lutownicy.
 6. janusz

  Jaka kosiarka

  Jak lubisz relaks bez wysiłku, to jednak polecam z napędem. Jak trochę pochodzisz to docenisz. Jak trzeba będzie Cię zastąpić, to żona czy dziecko prędzej to zrobi.
 7. janusz

  Jaka kosiarka

  Dokładnie tak. Dodam jeszcze, że proponowana przez kogoś elektryczna nie zawsze sprawdzi się nawet na dość małych trawnikach jeśli mamy dużo przeszkód (drzewek) do omijania, bo się będziemy wkurzać na kabel i ciągle trzeba uważać, żeby go nie zaplątać, albo nie przeciąć.
 8. Wyżej napisane, że "ćwiartka". Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 9. 4mAh (mili ampero godziny?). To nie ma prawa działać [emoji16]. A przy 4 Ah ta wskazana przez autora będzie miała podobny czas pracy, więc dlaczego "guano"? Chyba, że uważasz, że Twoja to też "guano". Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 10. Jaką masz pojemność tej baterii? Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 11. Link do informacji. Nie znalazłem nigdzie o mocy silnika, ale w Twoim odnośniku jest mowa o bezszczotkowym, a gdzie indziej znalazłem, że szczotkowy. W każdym razie z czasem pracy specjalnie się nie pomyliłem i tak jak się spodziewałem te 10 minut było i tak optymistyczne.
 12. Może i mocy wystarczy, ale nigdzie nie piszą o czasie pracy, a wiesz, że pod koniec baterii narzędzie też słabnie. Według mnie przy tej baterii nie ma szans na pół godziny pracy.
 13. Jaki to ma silnik, bo nie chce mi się szukać, czy gdzieś jest moc podana. Przy tym akumulatorze zakładając 100% sprawności, żeby to pracowało pół godziny, może być maksymalnie 54W. Czy to wystarczy do wykaszania (nie sądzę)? Myślę, że bliżej 10 minut pracy niż 30.
 14. Do czego to ma służyć? Według mnie do pracy jak kosa spalinowa w żaden sposób się nie nadaje (ile ten akumulator minut wytrzyma?). Jeśli ma służyć do podkaszania, to chyba lepiej kupić podkaszarkę (może być też akumulatorowa).
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.