Jump to content

pandzia

użytkownik
 • Content Count

  181
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 9h 2m 34s

Community Reputation

8 Normalny

About pandzia

 • Rank
  zielony listek

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak masz zrootowany telefon to mozesz na AA wyświetlać co chcesz. Yanosik działa, pokazuje pływającą ikone na np. Waze, powiadomienia są widoczne, działa każda aplikacja z telefonu.
 2. Zainstaluj aplikację DUAL SIM SELECTOR i tam możesz sobie ustawić do jakich numerów (grup), z jakiej karty, przez bluetooth czy bez ma wybierać dana kartę.
 3. Jakiś czas temu ktoś uszkodził mi samochód na parkingu i uciekł. Miał "pecha" bo widziały to 2 osoby które zapamiętały markę, kolor i nr rejestracyjny. Sytuacja była zgłoszona na policję i teraz przyszła informacja, że sprawca (jest tylko jego imię i nazwisko, marka i nr rejestracyjny) przyznał się i został ukarany mandatem. Co teraz należy zrobić aby ta szkodę naprawić z OC sprawcy?
 4. Odnośnie FMB920 - z karta abonamentowa orange (apn: internet, u: internet, h: internet) dziala, status gprs aktywny i jest połączenie z serwerami, na karcie virgin mobile na kartę ustawiony apn: virgin-internet tak jak podają na stronie oraz apn: internet (z użytkownikiem, hasłem internet i bez) nie może się połączyć - status gprs nieaktywny. Na karcie jest 5 PLNów, bez żadnej taryfy.
 5. Z Keratronika korzystam, chcę sprawdzić własne urządzenie z jakimś darmowym serwisem do lokalizacji. Zakupiłem FMB920, jak dojdzie - będę testował.
 6. Dokładnie do tego drugiego, pracownik będzie poinformowany o monitoringu gps, samochód jest ubezpieczony od kradzieży.
 7. Na czym to działa? Jaka nazwa oprogramowania?
 8. Witam. Używa ktoś własnego lokalizatora GPS w samochodzie, motocyklu dostępnego np. na allegro z serwerem world-gps, traccar lub podobnym? Potrzebuję 1 szt. takiego ze stabilnym i darmowym serwerem (o ile taki istnieje) oraz aplikacją pod androida.
 9. U nas nigdy, na żadnej ze stacji nie dawali wydruku po przeglądzie więc chyba nie jest on wymagany.
 10. Ja osobiscie robiłem poprzednie badania jednak żadnego papieru nie dostałem. Jutro podjadę na stację zrobić przegląd. Ta osoba która ma pieczątkę w DR nie ma tego badania w bazie. Podczas kolizji/wypadku/kontroli policji może mieć problem.
 11. Witam. Dzisiaj byłem na stacji diagnostycznej na przeglądzie (dziś kończy mi się roczny przegląd okresowy) i diagnosta po zeskanowaniu dowodu stwierdził że mam ważny przegląd do maja 2020, po sprawdzeniu przebiegu w systemie okazało się że różni się on od mojego o ok. 30000km (jest większy w cepiku niż mam na dzień dzisiejszy w samochodzie). Najprawdopodobniej inny diagnosta wybrał zły numer rejestracyjny z bazy i teraz jest taka sytuacja że ktoś ma w dowodzie wbitą pieczątkę z datą przeglądu ale w systemie go nie ma a ja mam w systemie przegląd ale nie mam go wbitego w dowodzie. Jak teraz zrobię przegląd to w cepiku będzie "cofnięty" przebieg - z maja tego roku wyższy i z czerwca tego roku niższy o 30000 km. Jak taką sytuacje wyprostować? Gdzie i do kogo się zgłosić po korektę (podobno w systemie diagnosty nie było informacji na jakiej stacji był robiony przegląd i kto go robił)
 12. W grupie VAG można to sobie aktywować VCDSem mając odpowiedni moduł komfortu.
 13. Można też do tego wykorzystać sonoff-a z suplą odpowiednio przerobionego. Na forum supli jest odpowiednio przerobiony fw do tego. Wkrótce maja być też harmonogramy, sceny.
 14. Kupujemy na allegro taka karte: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=qd&string=orange+free&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-ele-1-1-0629 Po roku przedluzamy o kolejny rok wysylajac sms
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.