Jump to content

cinek21

użytkownik
 • Content Count

  1241
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

2 Followers

About cinek21

 • Rank
  mistrz kierownicy
 • Birthday 06/03/1971

Profile Information

 • Lokalizacja
  Krosno
 • Zainteresowania
  różne i różniaste
 1. > w szwajcarii mandat sie placi juz po przekroczeniu predkości o 1km/h No bez przesady. Limit jest dużo większy. Można przekroczyć o 2 km/h bez kary. Przy czym w Szwajcarii inne są kary za prędkość dla terenu zabudowanego, poza nim oraz autostrad. I o ile się nie mylę, dla pojazdów ciężarowych jest wyższy cennik.
 2. Wiem od znajomego, który mieszka w Szwajcarii, że lubią sprawdzać. A sprawdzanie takiego delikwenta na drodze trwa nawet i 5 godzin. Dawniej mandaty przychodziły do Polski ze Szwajcarii na policję. Ale, że nie było podpisanych umów, to policja nic z tym nie robiła. Mandaty przychodziły już za przekroczenie 2 km więcej. Jak jest obecnie, to za jakiś czas kolega da nam znać.
 3. Ja przesiadłem się w grudniu do peugeota 307 SW 1,6 HDI. A nubirę po 8 latach wystawiam jutro na sprzedaż.
 4. > No i moja czarna perła odpłynęła z nowym właścicielem, nawet małej się zrobiło smutno. > Osiem lat z życia Ilę wziąłeś, jeżeli to nie tajemnica, bo też się przymierzam do sprzedaży.
 5. Ilę wziąłeś, jeżeli to nie tajemnica, bo też się przymierzam do sprzedaży.
 6. Może ktoś dorzuci jakąś historię serwisu z bazy.
 7. Witam kolegów. Za kilka dni jadę oglądać/kupić 307. Dostałem VIN od sprzedającego i mam prośbę o jego odszyfrowanie. Nie ukrywam, że chodzi mi również o historię serwisową, a zwłaszcza przebieg, VIN jest następujący: VF33H9HXC85032540 Z góry ślicznie dziękuję.
 8. Część nubir ma zaciski takie jak w leganzie. Moja takie ma - nic nie było cudowane. Pamiętam, że kilka lat temu coś o tym ktoś coś pisał na autokąciku.
 9. cinek21

  VIN renówki

  > Witam. Jeżeli ktoś z kolegów ma możliwość wyciągnąć co nieco informacji z VINu renówki, może z jej > historią serwisową, byłbym wdzięczny. Podnosząc wątek jeszcze jedna prośba o historię serwisową wg VIN, jeśli ktoś jest w stanie: VF1KMSK0636489814
 10. cinek21

  VIN renówki

  Dzięki wielkie za informację! > To teraz niech napisze autor wątku ile auto ma w ogłoszeniu Nie no, nie jest tak całkiem źle. Tak właściwie to gość prawie całkiem uczciwy jest: W książce serwisowej 2 maja 2014 ma wpis przy przebiegu 142311, a teraz ma tylko 147465. Myślę, że jakaś stówka jest w tył. Swoją drogą zastanawia mnie czemu auto w 2012 roku od stycznia do czerwca pokonało tylko 1 km - zapewne po parkingu serwisu. Może sprzedaż używanego, jakiś lepszy dzwonek lub poważniejsza awaria? Zastanawia mnie również spora ilość wizyt w serwisie.
 11. cinek21

  VIN renówki

  No właśnie, że jest to model z roku 2003, ale konkretny samochód jest z 2007 lub 2006.
 12. cinek21

  VIN renówki

  A jak sprawdzić rok produkcji i jakąś historię samochodu, np. przebieg i przeglądy. Rzekomo był serwisowany w ASO w Niemczech.
 13. cinek21

  VIN renówki

  > Jedź do ASO, powinni pomóc. Jak się zdecyduję, to ASO zaliczę na pewno. Na razie samochód jest ode mnie oddalony kilkaset kilometrów.
 14. cinek21

  VIN renówki

  Witam. Jeżeli ktoś z kolegów ma możliwość wyciągnąć co nieco informacji z VINu renówki, może z jej historią serwisową, byłbym wdzięczny. KLIK KLIK KLIK
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.