Jump to content

exor

użytkownik
 • Content Count

  4075
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

121 Dobry aparat

About exor

 • Rank
  starszy kierowca

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To nie pisz, że 'jak dbasz tak masz', bo na pewne rzeczy nie masz po prostu wpływu. Np. w punto2 pojawiała się rdza na dachu, przy szybie przedniej. Jak należało dbać aby jej nie było? Taka historia była jak ktoś sprzedawał buty: - panie, a długo wytrzymają? - ło panie, 100 lat pochodzicie jak na ścianie powiesicie.
 2. Masz tam stałe zasilanie czy dopiero po zapłonie?
 3. A jeśli zapalniczki gniazdo jest aktywne dopiero po zapłonie to mogę do niego podlaczyc moduł haka?
 4. 1.czy sprzedawca mógł wyłączyć rękojmię? W końcu to obrót b2b.
 5. exor

  OC na miesiąc ?

  A zapłacone było już przez ciebie z góry za cały rok?
 6. Cały pdf zatem wrzucam. instrukcja-montażu-wiązki-elektrycznej-haka-holowniczego-witter-13-pin.pdf
 7. exor

  OC na miesiąc ?

  'mądrości'. Sam tak miałem, ze OC w mbank było płatne co miesiąc. Po sprzedaży i zgłoszeniu do TU nawet parę zł zwrócili (chyba niewykorzystana składka). I potem już nie pobierali z konta.
 8. exor

  OC na miesiąc ?

  Tzn jak? Kupuje OC i rozbijam na 12 rat. Po 2 miesiącach sprzedaje samochód. Zgłaszam do ubezp. Wg ciebie mam dalej płacić pozostałe 10 rat?
 9. Poprawiłem obrazek. Natomiast w tym module co mam to raczej nie widzę jak możnaby wybrać opcje: - z oddzielnym stopem i pozycją - z jednowłóknową żarówką/LEDem sterowaną PWM
 10. Jak rozumiecie ten kawałek instrukcji montażu? Jest to moduł witter 3990013. Czy tu jest pokazane światło pozycyjne oraz stop na jednej żarówce jednowłóknowej? Po prostu razem to trzeba podłączyć do modułu i on rozpozna które światło zapalić w przyczepie?
 11. Masz do czynienia z jakimiś trupami chyba. Ja nie mam takich doświadczeń.
 12. Jak zgłosiłem przez neta zakup samochodu i już widzę na swoim profilu pułapowym ten wóz to znaczy, że trafiło to do starosty? Co ciekawe - nie mogę pokazać szczegółów samochodu, bo mam info 'zarejestruj na siebie to zobaczysz'. Mandaty z fotoradarów to do kogo będą przychodzić? Do poprzedniego właściciela czy do mnie?
 13. A nie ma w przepisach wzmianki o tym, że w przypadku zmiany danych zawartych w DR należy te dane poprawić w ciągu 30 dni? W przypadku zakupu auta z drugiej ręki zmieniły się dane właściciela.
 14. Ja sprawdziłem u siebie czy mam bezpieczniki odpowiedzialne za moduł haka, itp. Wg tego: https://www.pfjones.co.uk/how-to-check-if-your-vehicle-has-trailer-preparation.html No i nie mam, puste są te pola. Które pola - sprawdź w instrukcji obsługi wozu. Sam moduł do haka to chyba z lewej będzie w bagażniku. Coś tak tutaj widać na rysunku: https://volkswagen.7zap.com/en/rdw/golf+sportsvan/gosv/2015-780/9/945-945055/
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.