Jump to content

exor

użytkownik
 • Posts

  4276
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

exor's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/20)

181

Reputation

 1. Faktycznie, można na ten krociec spustowy nakrecic szybkozlaczke ogrodowa. To w sumie upraszcza sprawe. thx.
 2. To jeszcze bym zapytał jak to podlaczyc pod instalacje basenowe oparte na wężach 32 mm... ?
 3. W kuchni mam szuflada wysoka pod zlewem i tam 2 kosze. Na wszystko i osobno bio. Bio wynoszę na kompostownik podobnie jak większą część papieru. Nie oddajemy brązowych worków w ogóle. Jak się zapełni ten drugi kosz to zabieram go do garażu i tam następuje segregacja. Mam stojak na zoly, niebieski i zielony worek. Zielony worek leży pod stojakiem bo szkło ciężkie. Żółty i niebieski zapięte w stojaku. Jak się worek zapełni to wynoszę na dwór. W dniu odbioru wystawiam worki przed posesję. Na zmieszane jest plastikowy pojemnik zielony. Tych zmieszanych to mało co jest. Jakoś raz na miesiąc oddajemy. Co drugi przyjazd śmieciarzy.
 4. (a na zgloszenie nie chcesz budowac?)
 5. A to kiedy sypałeś? Szybko zadziałało jak widać.
 6. No tak mówią w internetach. "agroszmata" nawet jest to nazywane. Rośliny głupieją i korzenie tuż pod nią się rozwijają zamiast lecieć w ziemię. u nas kierowniczka ogrodu sukcesywnie likwiduje trawnik i powiększa rabaty z kwiatkami i innymi. Ja w to nie wnikam - jestem od kopania i innej ciężkiej roboty.
 7. no ja postanowiłem, że jednak dodam opierzenie i zamówiłem pod kolor gontu. to niby tylko schowek na rowery a nie dom dla ludzi, ale jak już robić to porządnie. 330zł zwiększyło to koszty. dach ma 2 połacie: 270x105 cm.
 8. Git majonez. Może za szybko nie zgniją te deski na okapie (bo obróbek blacharskich brak). Ale to tylko daszek na drewno.
 9. Tu masz na aku... https://www.jula.pl/catalog/narzedzia-i-maszyny/elektronarzedzia-i-maszyny/pilarki-i-wyrzynarki/akumulatorowe-pilarki-tarczowe/pilarka-tarczowa-012595?gclid=CjwKCAjwlqOXBhBqEiwA-hhitJAjxZXhihhvLk4zGKHXXzIPx4nQn7ngXbiKw0u6QfFJ83PteESr0BoCIMAQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds Ale do jednorazowej akcji to bym po prostu pożyczył od kogoś. O tak jak na foto byś mógł zrobić.
 10. Ale to jakieś długie zszywki musiałbym mieć chyba? Mam takie zwykłe tylko, za krótkie by były do tych plasterków.
 11. A samymi deskami (które już masz, tylko przykręcić je)? Dwa warianty na obrazkach poniżej.
 12. I jak zrobiłeś w końcu? Teraz kładę gonty na schowku rowerowym i wybrałem opcję dwa. Papy nie dawałem na spód.
 13. Na wiosnę wszystkie jak jeden mąż odpadły. A niby klej wodoodporny był...
 14. Ale to chyba mało podlewasz, bo jakiegoś wielkiego zamieszania z podlicznikiem to nie ma (jeśli chodzi o Marki). 250zł płaciłem za to, zwróciło się jakoś za 2 sezony letnie.
 15. dlaczego musiałeś? a to niedobrze, warto zamontować jednak. nie odczuwam. Mam 4 beczki po ok.200 litrów. Ale prawda jest taka, że to prędko idzie na kwiaty i warzywa. To jest wielkie nic. Całe szczęście, że te beczki miałem za darmo i tylko musiałem łapacze kupić (ze 100zł za 2 sztuki). Jakieś 100 beczek jak złapię to mi się zwróci ta inwestycja, LOL. Czasami jak sa one puste to nalewamy do nich wodę z kranu. Po to, aby podlewać potem taką wodą trochę ogrzaną - podobno niektóre kwiatki szoku termicznego mogą dostać. Nie wiem dokładnie, żona z konewką lata. Co do wody na cele ogrodowe to chyba lepsza studnia własna. W sierpniu będę próbował wiercić w innym miejscu niż w zeszłym tygodniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.