Jump to content

exor

użytkownik
 • Content Count

  3925
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 3h 48m 18s

Community Reputation

85 Normalny

About exor

 • Rank
  mistrz kierownicy

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja co drugie koszenie ostrzę nóż. Mam lekką kosiarę makity na prąd, więc to zupełnie nie problem ją do góry kołami obrócić i przejechać pilnikiem albo diaxem. Mam ze 200m2 trawnika. Koszenie co 7-10 dni jakoś.
 2. Bypass mógłby nieco pomóc. Tryb auto mówisz - czyli kiedy on działa? Kiedy nie leci przez wymiennik i nie ogrzewa powietrza wrzucanego do środka? U nas jest to samo - w lecie bez otwierania okien nie ma mowy. Teraz jeszcze udaje się nie otwierać - nie jest tak ciepło i duszno. Był u nas w marcu serwisant z firmy montującej instalację, na przeglądzie tego wszystkiego (trochę poczyścił, posprawdzał i wziął 300zł - ostatni raz był, sam bym to zrobił wszystko) i zapytałem go o to czy to normalne jest, że jest po prostu DUSZNO w letnie upały. Tak - normalne. WM została wymyślona na zimę, żeby tracić mniej ciepła z nagrzanego domu. Mówił, żeby na lato ustawić jakiś mały przepływ (20-30 %) a na noc puścić nieco więcej (ja mam 55% chyba) - niech trochę zimniejszego wpadnie. Tutaj niektórzy koledzy mają GWC i nie otwierają okien w dzień. U nas nie ma tej rury.
 3. Ad 2. Nie masz tam opcji bypass w reku?
 4. Właśnie nie wiem, nie wiadomo co się trafi... o ja, ciekawe. za dużo powiedziane, że cieknie - zapocone są osłony gumowe, które wychodzą z magla. plam na ziemi nie zostawia.
 5. Ano, tutaj za 1600 mam full service z geometria i niby gwarancja. Waham sie czy isc w to, zwlaszcza, ze mam w planach sprzedac ten samochod, ma juz 13 lat. I jak to ford - troszke puchnie pod lakierem...
 6. Znalazłem firmę regent, która regeneruje maglownice (i nie tylko). Cena do mojego sprzętu to jakieś 500zł, co wydaje się atrakcyjne. Po doliczeniu roboty mechanika i kosztów odsyłki starej maglownicy raczej nie dolecę z kwotą do ceny, która została mi zaproponowana tu w okolicy za regenerację mojej przekładni. A konkretnie było to 1600zł. Czy ktoś zna tę firmę i coś się może wypowiedzieć o niej? https://regent24.pl/kontakt/
 7. Tak, m5/g3. No teraz już wiem, że ten zestaw filtruje bardziej, więc mają prawo być większe opory.
 8. Pytam, bo kupiłem te m3/g3 i centrala wywala błąd zapchanych filtrów co parę dni. Wcześniej używałem tych g4 i nie było problemów.
 9. Jakieś linki zapodasz może? Znalazłem tylko zakończone aukcje sprzed jakiegoś czasu.
 10. Pod jakim względem jest lepszy? Oba wymienione przeze mnie są harmonijkowe. A pytanie brzmiało: Który z nich będzie miał większe opory przepływu?
 11. Mamy takie 2 różne filtry: https://allegro.pl/oferta/filtry-m5-g3-thessla-green-airpack-300-400-500-7442150220 https://allegro.pl/oferta/filtr-cleanpad-g4-650-850-thessla-green-x-2szt-7966471748 Który z nich będzie miał większe opory przepływu?
 12. oj, to nie wiem czy to będzie łatwe do policzenia : )
 13. Nom, pewnie tak. Natomiast ja piję do tych kominów.
 14. No chwila, a co z ostatnio tak modną wentylacją mechaniczną? Wówczas komina nie trzeba moim zdaniem.
 15. Nie ma u nas czegos takiego. Zobaczymy za pare lat czy cos sie rozjedzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.