Jump to content

exor

użytkownik
 • Posts

  4143
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

exor's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

146

Reputation

 1. Pewnie możesz, czemu nie. Ja przed kostką dawałem te brzegi. Pod nimi jest także ten cement+piach. Po prostu zrobiłem szerzej o te 7cm z każdej strony. Nie powiem ci jak to będzie skuteczne, bo parę miesięcy to tylko ma. Ale skoro było już niepotrzebne przy trawie to się tutaj użyło. Przy warzywniakach także dałem bruk, bo zostało trochę kostki to warto było ją wykorzystać jakoś.
 2. "te drewno"?? : ) TO drewno malowałem vidaronem. Dysperbit - moim zdaniem kibel, bo raczej nie wejdzie w materiał tak jak środek do tego przeznaczony - czyli taki vidaron, sadoliny, drewnochrony i inne.
 3. Ja dałem takie obrzegowanie z tworzywa: https://www.leroymerlin.pl/architektura-ogrodowa/tarasy-sciezki-podjazdy/kratki-ogrodowe-obrzeza/obrzeze-trawnikowe-geoborder-8-szt-4-5-x-100-cm,p411696,l306.html bo likwidowane było przy trawniku to można było wykorzystać tutaj. Placyk pod leżaki - 2,9 x 3,2 m. Nie wiem ile tobie zeszło z tym czasu, ale jak ja liczyłem to około 23 godzin roboty.
 4. Ja dorobiłem drugą sekcję...
 5. Głos na nie do fugowania piachem i cementem. Pod bruk jak najbardziej piach + cement. Obrzeża nie dałeś zupełnie?
 6. Ale jak? Na płytki sypałeś piach z cementem? Układałem ostatnio 9m2 tego: https://www.obi.pl/kostka-brukowa/buszrem-kostka-granito-bianco-20-cm-x-10-cm-x-4-cm/p/2677987 na piach + cement (4:1). Ale na koniec to samym piachem zasypałem (już bez cementu). Gdybym dał z cementem to kostka byłaby chyba do wywalenia.
 7. A to można jeszcze zwykłego kupić legalnie?
 8. Rozumiem. Ale pytałem co to kupiłeś konkretnie. I ktośtam też pytał czy dokładnie ta sama wersja była tańsza nowa niz używana. Czy jednak nowy golas vs highline używany?
 9. Spoko, ale mnie chodziło o to: Ceny uzywek zwariowaly, sam kupilem nowe auto od dealera taniej niz ludzie wystawiali 1-2 letnie uzywki nowe tańsze niż 1-2 letnie używki?
 10. No ale halo. Co kupiłeś? Pisałeś coś o 1.0 tsi i 1.5. Ale ten post zniknął.
 11. Zadzwoń najlepiej do skp gdzie chcesz robić badanie to ci powiedzą. A jaki jest problem z odbiorem dowodu? Nie można się umówić na termin przez tel?
 12. Właśnie nie bardzo rozumiem co daje nieksiegowanie faktury. Że niby wtedy zakup/towar z faktury nie był na firmę?
 13. Tak, czasami pryskam jakimś ostrym czymś. Ale to nie jest istotne. Marmolit na tym betonie będzie się trzymał czy pierwsza zima go załatwi?
 14. Sory, ale przeczytałem. ,,luźny temat płukankowy''.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.