Jump to content

avok

użytkownik
 • Posts

  89
 • Joined

 • Last visited

About avok

 • Birthday 08/08/1956

Profile Information

 • Lokalizacja
  Czechowice-Dziedzice
 • Zainteresowania
  nic konkretnego

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

avok's Achievements

nauka jazdy

nauka jazdy (7/19)

11

Reputation

 1. Nie masz gdzieś na ścianie miejsca do zamocowania tej szlifierki ? Myślę że montaż na tak kombinowanym blacie będzie powodował wibracje i hałas w czasie pracy. Mam szlifierkę z L i ona się "telepie". Stara 40 letnia z PRL tak nie robiła.
 2. Nie znam się na języku prawniczym i mam pytanie. Czy w przypadku : 3a) drzew lub krzewów, które rosną na nieruchomościach stanowiących własność osób fizycznych i są usuwane na cele niezwiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej; obowiązuje również to ? a) 100 cm - w przypadku topoli, wierzb, kasztanowca zwyczajnego, klonu jesionolistnego, klonu srebrzystego, robinii akacjowej oraz platanu klonolistnego, b) 50 cm - w przypadku pozostałych gatunków drzew;
 3. avok

  Kia czy mazda ?

  Dzięki wszystkim za opinie.
 4. avok

  Kia czy mazda ?

  Auto ma być dla niedużej firmy. Wiemy że v6 to nie v4. Paliwo to nie wszystko i dlatego pytam elitę AK o opinię. koszty eksploatacji są ważne.
 5. avok

  Kia czy mazda ?

  Dobre warunki. Zaznaczyłem ze dla swojej firmy
 6. Znajomy ma do wyboru (jego wybór, lubi mnie i prosi mnie o poradę a ja się nie wyznaję na autach za taką kasę ) auto w leasingu na dogodnych warunkach, wyposażenie porównywalne: kia optima 1.7 diesel i mazda 6 2.5 V6 benzyna. Proszę szanowne grono o opinię. Które auto wybralibyście do swojej firmy i dlaczego. Roczny przebieg to ok. 50-70 tys. km. Był przedtem prius 3 i dalej jest.
 7. Dzięki wszystkim za rozjaśnienie tematu.
 8. Cześć budowlańcy teoretyczni i praktycy. Kuzynka żony chce remontować starą chałupę (środek w trojakach) i są dwa pytania. 1. obniżenie stropu o nieznanej strukturze w pokoju o ok. 50 m2 powierzchni np. o 5 cm. Czy pustka powietrzna tej grubości zapewni jakąś izolację termiczną czy trzeba tą pustkę wypełnić powiedzmy wełną mineralną ?. Czy te 5 cm to zbyt mało żeby był jakiś efekt cieplny ?. 2. Jest też pomysł na podniesienie drewnianej podłogi. Jest pod spodem piwnica (podłoga to prawdopododnie beton). Czy można dać na tą drewnianą podłogę styropian (np. 5 cm gr.) i na to płyty osb i panele ?. Czy to poprawi izolację termiczną pomieszczenia ?
 9. > Bo tak jest, w CEPIKu nie są rejestrowane zgłoszenia zbycia pojazdu. Dzięki. Wychodzi na to, że sam fakt zgłoszenia zbycia pojazdu w WK nie ma znaczenia procedurze szukania właściciela czy użytkownika auta.
 10. Może Ty mi wyjaśnisz: gdzieś czytałem że pomimo zgłoszenia faktu zbycia auta w Wydz. Kom. w CEPiKu jesteś nadal jego właścicielem do chwili przerejestrowania go na nowego właściciela ?
 11. > Jak w temacie, potrzebuje zrobic kilka szaf ale gdzie najkorzytsniej zamówić wyciete na wymiar i > oklejone płyty meblowe? > Lokoalizacja ślask lub wysyłka kurierem tez wchodzi w gre. Ma ktos jakies sprawdzone firmy? RENAL Cz-Dz. Południowe
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.