Jump to content

sebaso

moderator
 • Posts

  4142
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sebaso

 1. Tak tak . Zanim opublikowałem swojego posta, przeczytałem cały wątek ponownie, twierdzisz w nim, że było dwóch producentów liczników, dwóch polskich(tak napisałeś ), jako że trafiłem na powyższe zdjęcia(przypadkowo ), postanowiłem udowodnić Ci, że nie masz racji. Tyle!
 2. Wykopałem, bo trafiłem nagle na powyższe zdjęcia, a pamiętałem jak wciskałeś tutaj swoje mądrości na ten temat i postanowiłem udowodnić, że to nieprawda. Z resztą mocno kopać nie musiałem . Ale miło, że się merytorycznie odniosłeś, jak zawsze .
 3. @Zuraw Wygląda na to że nie masz racji, tylko my - upierający się że byly węgierskie liczniki - te „głębokie”. Przed chwilą znalazłem te fotki na fb:
 4. Ja jeździłem czystą benzyną i wrażenia były całkiem przyjemne.
 5. Kolega pracuje w pośrednictwie finansowym i właśnie klepną zamówienie na Giulie Q i Stelvio Q dla jednej osoby .
 6. Bo, gdyż ? Imo całkiem udane i ładne autko, raczej dla kobiet. 200 to kosztuje mocno wyposażona hybryda, nie zaciemniaj obrazu, ale fakt że tyle za ten model bym nie dał.
 7. Jak wiecie wczoraj miało miejsce to wydarzenie. Proszę o wpisywanie się na listę obecności . Zrobiłem kilka fotek na tę okoliczność:
 8. I Imo ta wersja ma najwięcej sensu z uwagi na wyższy prześwit, (17,4cm! ), no i wygląd.
 9. Ze trzy lata temu, na złomie, przyjęli kompletny i jeszcze ze dwie dychy dali .
 10. Nie, z tego co widzę to są zestawy wyświetlacz +radio, tylko gdzie ten tuner jest zamontowany ?
 11. Tak wiem, że jest wyświetlacz i muszę kliknąć radio . Ale wie ktoś, gdzie fizycznie znajduje się odbiornik ? Bo się mnie chrzestny właśnie zapytał i zgłupiałem, a chce zamontować jakiś wmacniacz sygnału, nie wiem po co jak ma DAB . @Muzyk?
 12. Dokładnie, mi babka w WK powiedziała, że pojazd w takiej sytuacji nie jest dopuszczony do ruchu (odbierałem ze 2 miesiące po terminie) .
 13. Dobra Paweł to co kupujesz ?
 14. Zdecydowanie wnętrze tego auta zrobiło na mnie największe wrażenie .
 15. Mi właśnie chodziło o F-pace jakoś umknęło mi że piszesz o F-type .
 16. Ta astra to było jakieś demo ? Bo nie bardzo wierzę, że udało Mu się w latach 90’ zarejestrować nowy samochód w godzinę .
 17. Jedno z ładniejszych wnętrz , w jakim dane było mi podróżować .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.