Jump to content

sebaso

moderator
 • Posts

  4369
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sebaso

 1. Musiałem
 2. sebaso

  Cinquecento

  Zapraszam na 6 odcinek
 3. A jakie Twoim zdaniem powinien mieć ? Grube ukośne ? Te imo były jeszcze później - 87, z reszta 85-88 to się takie mixy zdarzyły, czego ten egzemplarz jest przykładem - niby pełny fl z zewnątrz i to ztcp w eksportowym kolorze, a palony na linkę, z prądnicą i cienką kierownicą, coś pięknego . Edit: O takie Ci chodziło ?
 4. On nie jest pokundlony ! Swoją drogą zdrożał o 2 koła.
 5. W którymś z artykułów z ostatnich dni przeczytałem taką rewelację, teraz nie przytoczę. Jeśli jest inaczej to sorry za zamieszanie.
 6. Dotyczy głównie samochodów, bo producenci w 2020 z uwagi na pandemię ograniczyli, czy wręcz zrezygnowali z zamówień na półprzewodniki i te sloty przypadły producentom szeroko pojętej elektroniki. W 2020 nie było jeszcze problemu bo sporo aut stało na stockach, ale produkować już nie mieli z czego.
 7. No właśnie sęk w tym, że ona ma nie mieć czerwonego koloru w gamie . Nie przesadzaj, sam bym może nie wybrał, ale zły nie jest. Młody ma modelik stelvio w tym kolorze .
 8. Jak to czytam, to cieszę się, że matula jednak zmieniła zamówienie i kupiła UX’a. Poprzednie auto, czyli Rav4 MK4 odkupiliśmy i ujeżdżamy od 2,5 roku i też tylko przeglądy, ale przebieg to 93kkm, w sumie czas na wymianę oleju w CVT. Generalnie strasznie nudne, brzydkie, miejscami tandetne, niezbyt szybkie, ale raczej długowieczne, spore auto, żona nie chce słyszeć o niczym innym .
 9. sebaso

  auto do 8000

  2005, 2007 to LIII wchodziła .
 10. sebaso

  auto do 8000

  Na bogato było . poka foty obecnej .
 11. sebaso

  auto do 8000

  Jedno z moich marzeń jako nastolatka zazdraszam kiedyś może jeszcze kupię .
 12. sebaso

  auto do 8000

  No widzisz, a u mnie zero problemów, tylko kluczem jest to ,że mam z dodatkowego wypasu tylko klimę manualną, bo głowie psuły się upierdliwe pierdoły typu handsfree, czujniki zmierzchu, klimy automatyczne etc.
 13. Zapraszam na 5 odcinek
 14. sebaso

  Lexus UX 200

  Rozumiem Cię jak nikt w sobotę skończyliśmy 8 . Btw. Kolejny grat nagrany, ale wyjdzie krótki odcinek, chociaż może to i lepiej .
 15. sebaso

  Lexus UX 200

  edit: btw jutro kręcę kolejne autko, jak masz czas mogę zajechać, bo na miejscu jest, 15 latek co prawda, ale R5, 170 kucy i też całkiem fajnie gada jak na seryjny wydech .
 16. sebaso

  Lexus UX 200

  Dzięki ! Nie chce mi się tworzyć nowego wątku, ale na kanał właśnie wjechał odcinek z całkiem fajnym moim zdaniem samochodem, serdecznie Was zapraszam fajne gada to to
 17. Zapraszam na czwarty odcinek
 18. sebaso

  Zakup Lexusa

  Oby ale zobaczymy. Tez jestem fanem normalnych zegarów i tez poruszyłem ten temat w odcinku o UX .
 19. sebaso

  Zakup Lexusa

  Też wolę klasyczne zegary ale te akurat właśnie nie są tabletem a animacja mi się podoba .
 20. sebaso

  Zakup Lexusa

  Podobają mi się prezentacje graficzne, które robią zegary i ekran . UX .mp4
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.