Jump to content

pitw

użytkownik
 • Posts

  15659
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

pitw last won the day on August 25

pitw had the most liked content!

3 Followers

About pitw

 • Birthday 02/18/1978

Profile Information

 • Name
  Piotr
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Rzeszów
 • Zainteresowania
  filozofia
 • Car
  kradziony
 • Motorcycle
  Wigry 4

Recent Profile Visitors

4761 profile views

pitw's Achievements

młodociany rajdowiec

młodociany rajdowiec (15/20)

8.4k

Reputation

 1. W poprzedniej fieście jakieś 85000 - 86000 i nie padła tylko była wymieniona z przy okazji rozrządu. W focusie 70 parę i nadal jeździ.
 2. Przy mocniejszym dodaniu gazu dźwięk jak z fiesty ST. Ale nie zawsze. Teraz raz chodzi normalnie, a czasem głośniej. Silnik 1.25 82 km
 3. Fiesta 1.25 82 km grudzień 2017 r. 38.000. I już pompa pykła
 4. Nie wiem co wydaje ten dźwięk
 5. Po wymianie rozrządu silnik przy mocniejszym dodaniu gazu wydaje "sportowy dźwięk" przed wymianą tego nie było. Przy normalnej jeździe silnik chodzi normalnie. Co mogli spier.... podczas naprawy? Wymieniana była także pompa wody. Chyba sprzedam tego forda.
 6. pitw

  płyn chłodniczy

  Po tej wymianie silnik przy mocniejszym dodaniu gazu wydaje "sportowy dźwięk" przed wymianą paska tego nie było. Przy normalnej jeździe silnik chodzi normalnie. Co mogli spier.... podczas naprawy? Chyba sprzedam tego forda.
 7. pitw

  płyn chłodniczy

  Też jestem zdziwiony. W poprzedniej fieście kupiona jako 3 latek i służyła przez 11 lat to miałem 2 drobne awarie. 1 - padły cewki. 2 - pękł wężyk klimatyzacji. Ale obie awarie były już po 10 roku życia auta. Nawet akumulator służył dzielnie 12 lat.
 8. pitw

  płyn chłodniczy

  To jeszcze jedno pytania. Ile powinna trwać taka wymiana pompy i paska rozrządu? Auto wstawiłem o 8 o 9.30 gość zadzwonił i powiedział, że zdiagnozował usterkę podał cenę i powiedział, że jedzie do hurtowni po części, ale powiedział, że do 16.00 (do tej godziny pracują) tego nie zrobi. Auto ma być jutro na 9.00. Rzeczywiście taka wymiana może tyle trwać?
 9. pitw

  płyn chłodniczy

  To drugie auto przebieg pomiędzy 37-38 000. Tylko nie jestem pewny czy w silniku forda da się wymienić pompę bez ściągnięcia rozrządu.
 10. pitw

  płyn chłodniczy

  Pewnie będzie zmieniany. Mrozów jeszcze nie ma więc może to jest jakiś pomysł.
 11. W jednym z moich fordów zaczął wyciekać płyn chłodniczy. Do warsztatu umówiony jestem dopiero w piątek. Można dolać jakiegoś innego niż jest w zbiorniku? Można się tym kręcić po mieście, czy lepiej go nie ruszać. Jeśli to pompa wody to czy jest konieczność wymiany rozrządu? Pacjent to fiesta 1.25 82 km 2017 rocznik.
 12. Zmieniam pralkę i dokupuję suszarkę. Muszę zmienić gniazdko na podwójne. Czy do pralki i suszarki musi być jakieś specjalne gniazdko, może być jakieś najzwyklejsze. Gniazdko jest w łazience wiec się głupio pytam czy nie musi być jakoś chronione przed wilgocią.
 13. pitw

  Viatollowcy

  Bo masz w adwerze ciężarówkę
 14. Pacząc po rocznikach tych aut to taka zamiana jest bez sensu
 15. pitw

  Wymiana kotła

  Ale to chyba bez baniaka na wodę? Zwykła przepływówka.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.