Jump to content

pitw

użytkownik
 • Posts

  14141
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by pitw

 1. W poprzedniej fieście jakieś 85000 - 86000 i nie padła tylko była wymieniona z przy okazji rozrządu. W focusie 70 parę i nadal jeździ.
 2. Przy mocniejszym dodaniu gazu dźwięk jak z fiesty ST. Ale nie zawsze. Teraz raz chodzi normalnie, a czasem głośniej. Silnik 1.25 82 km
 3. Fiesta 1.25 82 km grudzień 2017 r. 38.000. I już pompa pykła
 4. Nie wiem co wydaje ten dźwięk
 5. Po wymianie rozrządu silnik przy mocniejszym dodaniu gazu wydaje "sportowy dźwięk" przed wymianą tego nie było. Przy normalnej jeździe silnik chodzi normalnie. Co mogli spier.... podczas naprawy? Wymieniana była także pompa wody. Chyba sprzedam tego forda.
 6. pitw

  płyn chłodniczy

  Po tej wymianie silnik przy mocniejszym dodaniu gazu wydaje "sportowy dźwięk" przed wymianą paska tego nie było. Przy normalnej jeździe silnik chodzi normalnie. Co mogli spier.... podczas naprawy? Chyba sprzedam tego forda.
 7. pitw

  płyn chłodniczy

  Też jestem zdziwiony. W poprzedniej fieście kupiona jako 3 latek i służyła przez 11 lat to miałem 2 drobne awarie. 1 - padły cewki. 2 - pękł wężyk klimatyzacji. Ale obie awarie były już po 10 roku życia auta. Nawet akumulator służył dzielnie 12 lat.
 8. pitw

  płyn chłodniczy

  To jeszcze jedno pytania. Ile powinna trwać taka wymiana pompy i paska rozrządu? Auto wstawiłem o 8 o 9.30 gość zadzwonił i powiedział, że zdiagnozował usterkę podał cenę i powiedział, że jedzie do hurtowni po części, ale powiedział, że do 16.00 (do tej godziny pracują) tego nie zrobi. Auto ma być jutro na 9.00. Rzeczywiście taka wymiana może tyle trwać?
 9. pitw

  płyn chłodniczy

  To drugie auto przebieg pomiędzy 37-38 000. Tylko nie jestem pewny czy w silniku forda da się wymienić pompę bez ściągnięcia rozrządu.
 10. pitw

  płyn chłodniczy

  Pewnie będzie zmieniany. Mrozów jeszcze nie ma więc może to jest jakiś pomysł.
 11. W jednym z moich fordów zaczął wyciekać płyn chłodniczy. Do warsztatu umówiony jestem dopiero w piątek. Można dolać jakiegoś innego niż jest w zbiorniku? Można się tym kręcić po mieście, czy lepiej go nie ruszać. Jeśli to pompa wody to czy jest konieczność wymiany rozrządu? Pacjent to fiesta 1.25 82 km 2017 rocznik.
 12. Zmieniam pralkę i dokupuję suszarkę. Muszę zmienić gniazdko na podwójne. Czy do pralki i suszarki musi być jakieś specjalne gniazdko, może być jakieś najzwyklejsze. Gniazdko jest w łazience wiec się głupio pytam czy nie musi być jakoś chronione przed wilgocią.
 13. pitw

  Viatollowcy

  Bo masz w adwerze ciężarówkę
 14. Pacząc po rocznikach tych aut to taka zamiana jest bez sensu
 15. pitw

  Wymiana kotła

  Ale to chyba bez baniaka na wodę? Zwykła przepływówka.
 16. pitw

  Wymiana kotła

  A sterownik pokojowy i ta "pogodynka" nie pokłócą się? No i ta "pogodynka" musi iść po kablu. To trochę kłopotliwe.
 17. Pytanie do "speców" czyli do każdego tutaj bo tu każdy jest specem. Mój kocioł immergas mini zeus z 2005 r. dogorywa. Mam dwóch faworytów na jego miejsce. Immergas Victrix Zeus 25 i Immergas Victrix Superior 25. Ten drugi ma większy baniak na wodę i jest to nowszy model ale jest o dwa klocki droższy. A może kocioł jakiejś innej firmy? Co teraz jest dobre? I jeszcze jedno pytanie. Podłączenie czujnika pogody, to hit czy kit? Bo opinie są bardzo skrajne.
 18. To moja stacja - mój zestaw lutowniczy. Zestaw oprócz szkła ma ponad 30 lat i nadal jest sprawny i zajebisty
 19. Ale kto gdzie jedzie? Tam przecież jest pusto
 20. pitw

  SsangYong Tivoli

  To ma dopiero tydzień. Za miesiąc się może coś więcej napisze. Ale jak mówiłem to auto taty on nie patrzy na spalanie.
 21. pitw

  SsangYong Tivoli

  W sumie bardzo fajne autko. 1.5, 163 KM. Jak na ostatnie autko dla rodziców to bardzo fajne. Poza tym dawno nie jechałem autkiem gdzie widać z kabiny koniec maski.
 22. pitw

  SsangYong Tivoli

  Unia będzie. Co najwyżej Polski w niej nie będzie.
 23. pitw

  SsangYong Tivoli

  Dzięki Wszystkim za rady. Toto stwierdził, że ticoli wygrywa. Mnie też się zaczął podobać. W najgorszym razie za 3-4 lata kupi sobie nowy. Jeszcze raz dzięki za porady
 24. pitw

  SsangYong Tivoli

  Nic nie mów. Tato ma swoje upodobania przy których się upiera. Ale nie jest debilem i przecież się połapie co siedzi w aucie.
 25. pitw

  SsangYong Tivoli

  Z założenia mają być 4 cylindry. Pojemność 1.4-1.8.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.