Jump to content

Janosik z Pogranicza

użytkownik
 • Posts

  16633
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Janosik z Pogranicza last won the day on August 26 2020

Janosik z Pogranicza had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Lokalizacja
  WildWest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Janosik z Pogranicza's Achievements

młodociany rajdowiec

młodociany rajdowiec (15/19)

1.1k

Reputation

 1. A wyposażenie, miejsce w środku różni się od Golfa na plus czy na minus?
 2. Kogo polecie? Pacjent to diesel Mercedesa z 2019 roku.
 3. Jeździłem trochę. Nie licząc niezbyt satysfakcjonujących wrażeń bardzo poprawnie. Z manualem. Zero problemów z ruszaniem kangurowaniem etc.
 4. Ja mega lubię dźwięk tych trzech cylindrów. Żałuję, że nie będę miał aktualnym aucie. Niestety nie było opcji żeby go mieć z wyposażeniem, które chciałem.
 5. Nie mam pojęcia o co chodzi z tymi kangurami. Jeździłem wieloma autami z tym silnikiem.
 6. To raczej kwestia tego z jakich mediów korzystasz. W niemieckich mediach jest wiele informacji krytycznych dla aut elektrycznych.
 7. Trochę tak. Wiele osób wierzy ze skraca drogę hamowania. Tymczasem może ja nawet wydłużyć. Jego zadaniem jest jednak co innego, umożliwienie manewrowania podczas gwałtownego hamowania. Niewątpliwie jest użyteczny dla większości kierowców. naped 4x4 tez bywa przydatny, ale nie wpływa na bezpieczeństwo podczas normalnej jazdy w trasie.
 8. Ależ oczywiście ze Tobie się wydaje ze tak jest. Tak samo jak innym. Tak samo jak mi. Ale różnica między nami jest taka ze ja sprawdziłem jak to wyglada faktycznie a nie tylko w kwestii wrażeń osobistych. W rzetelnie prowadzonych testach okazuje się jak faktycznie rzecz się ma. I nie licząc wyjątkowych i specyficznych sytuacji napęd 4x4 nic nie daje, a nawet minimalnie gorzej pracuje przy normalnej jeździe w trasie. Często jest zreszta z tego powodu odłączany powyżej kilkudziesięciu km/h bo jedynie co powoduje to wyższe spalanie.
 9. Daje dokładnie tyle samo. Nic albo minimalnie gorzej. Jeśli mówimy o bezpieczeństwie. Ale złudzenie oczywiście daje. Kierowcy myślą ze mogą z…ć bo maja 4x4.
 10. Lol. Każde auto „przechodzi” ten test. Kwestia przy jakiej prędkości. Xdrive przeszedł przy niższej niż RWD. Czyli RWD jest bezpieczniejsze w tym aspekcie. Daje ciut większy margines bezpieczeństwa. Ty serio tak nic nie kumasz czy sobie trolujesz?
 11. I te 60 kg idzie prawie całe na przód. Napęd 4x4 w trasie nie daje nic poza większym zużyciem paliwa. w teście łosia xdrive przegrywa z RWD. Wiec o jakim bezpieczeństwie mówimy ? Wyjeżdżaniu z zaspy?
 12. obojętnie jak działa. Nie daje nic w trasie poza pogorszeniem rozkładu masy w przypadku na przykład BMW.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.