Jump to content

Janosik z Pogranicza

użytkownik
 • Posts

  16758
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Janosik z Pogranicza last won the day on August 26 2020

Janosik z Pogranicza had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Lokalizacja
  WildWest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Janosik z Pogranicza's Achievements

młodociany rajdowiec

młodociany rajdowiec (15/20)

1.1k

Reputation

 1. jak to wyglądało? Masz fotkę?
 2. No tak. Bo w USA nie ma nawet ostrzejszych norm w niektórych stanach. A w Chinach to w ogóle nie ma norm żadnych. Co nie?
 3. Na razie szkoda kasy. Jak dostaniesz papiery z sądu to będzie konkret z którym można iść do prawnika. A jak sytuacja wygląda jak powyżej to w ogóle...
 4. Mniej więcej w tych okolicach, może dwa lat później kupiłem Lanosa za 46 tysięcy. Był na wypasie. Silnik 1,6 klimatyzacja (zdaje się bez ABS), wersja SX. Nie było to najtańsze auto, ale jestem skłonny podejrzewać, że auto z podobnym wyposażeniem i wielkości jakoś drastycznie droższe dziś by nie było. Tyle że tak słabo wyposażonych aut dziś się nie sprzedaje po prostu.
 5. Aż sprawdziłem ile kosztuje auto odebrane kilka miesięcy temu. I widzę +30 kPLN. Podejrzewam, że po roku utrata wartości będzie zerowa...
 6. Nie daj się nabrać. Jeśli masz przekonanie że wszystko co istotne zostało powiedziane, to po prostu zapomnij o sprawie. Jedyne co może zrobić, to sprawę oddać do sądu. Jest wątpliwe by coś tam ugrał, a czas na to poświęcony nie jest warty ewentualnego zysku (kilkaset zł). Oczywiście nie da się wykluczyć, że to osoba która nie będzie się zachowywać racjonalnie i sprawę do sądu odda, ale decyzję czy się w sąd bawić podejmiesz jeśli faktycznie sprawa trafi na wokandę.
 7. Bzdurne wnioski, świadczące o braku wiedzy. Są miejsca w USA gdzie przepisy eko są bardziej restrykcyjne niż w Europie, w Chinach rejestruje się w jednej prowincji więcej aut elektrycznych niż w całej Europie. Itp. Itd. no ale po co interesować się faktami. Lepiej żyć w świecie wyobrażonym.
 8. A wyposażenie, miejsce w środku różni się od Golfa na plus czy na minus?
 9. Kogo polecie? Pacjent to diesel Mercedesa z 2019 roku.
 10. Jeździłem trochę. Nie licząc niezbyt satysfakcjonujących wrażeń bardzo poprawnie. Z manualem. Zero problemów z ruszaniem kangurowaniem etc.
 11. Ja mega lubię dźwięk tych trzech cylindrów. Żałuję, że nie będę miał aktualnym aucie. Niestety nie było opcji żeby go mieć z wyposażeniem, które chciałem.
 12. Nie mam pojęcia o co chodzi z tymi kangurami. Jeździłem wieloma autami z tym silnikiem.
 13. To raczej kwestia tego z jakich mediów korzystasz. W niemieckich mediach jest wiele informacji krytycznych dla aut elektrycznych.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.