Jump to content

dbst

użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by dbst

 1. > przełaczyć na postojówki albo wyjąć bezpiecznik innej nie znam Chyba, że ktoś z kolegów cos wymyśli? "Nasza brać kącikowa" ma przecież głowy nie od parady!
 2. > Witam > Założyłem właśnie automat od kol. Krisba. Działa tak jak już opisano: > po przekręceniu kluczuka zapala pozycyjne a po zapaleniu silnika > po ok. 2 sek. włącza mijania. Nie ma podświetlenia zegarów, MID > nie przygasa, można włączyć długie, nie da się włączyć halogenów > i tylnych p.mgielnych. > Co do montażu: > - zdemontowałem wyłącznik świateł; > - zdemontowałem lewy nawiew. > Kostka była (automat kupiłem "w ciemno" bez sprawdzania czy jest > instalacja ) przymocowana do grubej wiązki przewodów i oklejona > taśmą izolacyjną. Kostka jest biała 8-polowa ale ma tylko 7 > styków. Automat chciałem zamontować w miejscu fabrycznie do > tego przeznaczonym, zgodnie z rysunkiem z TIS-a, żeby to zrobić > musiałem jednak zdemontować zegary. Uwaga - rysunek przedstawia > belkę od tyłu, czyli uchwyt pod ten przekaźnik jest od strony > grodzi a nie od strony zegarów - po połamaniu ręki w nadgarstku > ( ) udało się. > Czas operacji - ok. 20 min łącznie z otwaciem puszki i jej > utylizacją po opróżnieniu. > Niestety nie mam aparatu dlatego tylko ten opis. > W razie czego uszczegółowię ten mini manual. Witam! A czy jest mozliwość wyłączenia działania przekaźnika np gdy chcesz coś "grzebać" w samochodzie i właczenie świateł np do rozgrzania silnika w garażu jest zbędne i nieporządane? Pozdrawiam
 3. > Mam Astre Z14XE i problem ponieważ silnik tracł moc przy 3500 obr w > ASO zdecydowano na zaślepienie EGRa ale niestety po zaślepieniu > nie ma możliwości wgrania nowego programu do kompa który by > omijał EGR i w związku z tym komputer wywala błąd i podobno > muszę jeździć z otwartym EGRem Witam! No to mnie nie pocieszyłeś!
 4. > zaslepilem egr-a, wstawilem nuwencje egra (poprzedni zamarł w > bezruchu), a check engine ma czelnosc sie jeszcze zapalic > (szczegolnie jak pociagne na wysokie obroty go) co wy na to? Mam to samo. Po wymianie EGR CHE sie nie zapala, ale po zaslepieniu tak. Bardzo to denerwujące bo chciałbyn juz mieć spokój z EGR "na zawsze" (po zaślepieniu). Co z tym fantem zrobić?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.