Jump to content

wyrozumialy1

użytkownik
 • Posts

  311
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Profile Information

 • Lokalizacja
  Kujawsko-Pomorskie (reklama)
 • Zainteresowania
  niespecyzowane
 • Car
  Fiat Stilo 5D 115JTD Dynamic

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wyrozumialy1's Achievements

leniwy kierowca

leniwy kierowca (9/19)

18

Reputation

 1. To normalnie nie powinno być problemów negocjacyjnych.
 2. Jakiś czas temu na autokąciku wrzuciłem informację, że przez tydzień zjadło mi sporo akumulatora 12V to zostałem pogoniony, że o mój monitoring baterii tyle POŻERA, ale osobiście jestem innego zdania - przyczyny nie ustalałem co może być przyczyną, a forum niestety nie pomogło. Za to wiem, że warto monitorować ten element aby nie być zaskoczonym ów sytuacją, bo mimo pełnej 100% baterii BEV nie ruszy. Obecne skoki (rozładowania) są spowodowane zainstalowaniem dodatkowego zasilania dla kamery nagrywającej w trybie parking etc. - to żre jak widać ostro!!! PS W ostatnią sobotę (09.10.2021) na I zlocie EV klub Polska w Łodzi widziałem takiej maści Škodę.
 3. Szykują się K R O K O D Y L E łzy. Pytanie o minimalną cenę wywoławczą - może ktoś pomóc Przebieg 249'790 km
 4. Wczoraj wyjeżdżając miałem 330 km.
 5. Wpięte jest cały czas - aby monitorować stan akumulatora 12V. Dzięki temu zauważyłem właśnie spadek do 27% (informacja naładuj akumulator) podczas postoju auta przez 6 dni, a raczej mało możliwe aby ów urządzenie pożarło tyle.
 6. Kolega @formatjest w błędzie! Zastosowałem rozwiązanie monitora stanu akumulatora marki CTEK który powinien charakteryzować się niskim zużyciem energii. Owszem alarm w samochodzie również pobiera energię nawet jak nie jest włączony, no i "monitoring" Škody kto wie co robi - chociaż ja w tym czasie nie korzystałem z aplikacji MyŠkoda.
 7. Również dla Xksińskiego czy tylko na prowadzoną działalność, przedsiębiorcy etc.?
 8. Oczywiście leasing odpada, a czy jakieś formy prywatnego najmu - nie znam się na tym i nie miałem styczności.
 9. Niby język polski jest czytelny, ale ... Jak rozumieć osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej? Czyli osoba na etacie, emeryt, uczeń, student? Przecież osoba prowadząca działalność nie musi samochodu wprowadzać do działalności, a czy osoba fizyczna mająca zawieszoną działalność gospodarczą to aby nie osoba nieprowadząca działalności gospodarczej... Cisza na ów temat w REGULAMINIE NABORU WNIOSKÓW o dofinansowanie przedsięwzięć ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej polegających na zakupie pojazdu zeroemisyjnego kategorii M1 przez osoby fizyczne w ramach programu priorytetowego "Mój elektryk". Co w przypadku osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej która skorzysta z programu "Mój elektryk" postanowi po miesiącu otworzyć swoją działalność? Rozumiem, że poniższa odpowiedź dotyczy osoby która chce pojazd wprowadzić do działalności gospodarczej i nim zarobkować. Program „Mój elektryk” – pytania i odpowiedzi 4. Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Jakie mogę dostać dofinansowanie? Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą otrzymać takie samo dofinansowanie, jak każdy inny przedsiębiorca, tj.: w przypadku zakupu pojazdu kat. M1 nawet do 27 000 zł (przy średniorocznym przebiegu nie mniej niż 15 tys. km), na pojazd kategorii N1 do maksymalnie 70 000 zł (ale nie więcej niż 30% kosztów kwalifikowanych), na pojazd kategorii L1e-L7e od 4 000 zł. Wsparcie do zakupu pojazdów kat M2 i M3 przez przedsiębiorców może odbywać się na zasadach zgodnych z pomocą publiczną (GBER), w związku z tym nabór na te kategorie zostanie ogłoszony na późniejszym etapie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.