Jump to content

-mimx-

użytkownik
 • Content Count

  799
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

94 Normalny

1 Follower

About -mimx-

 • Rank
  młodociany kierowca

Profile Information

 • Lokalizacja
  wiocha pod Wawą
 • Car
  VW Tiguan II '16 /T. Verso '16

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Np. Bosch PIB375FB1E. Można w menu serwisowym ustawiać moc. Zdaje się, że od 1kW w górę z "rozdzielczością" 500W.
 2. -mimx-

  Toyota Mirai

  Dziś rano pierwszy raz zobaczyłem Miraia. Warto, nie warto? Kolejek na stacjach brak, więc może jednak warto? Edit: jakich stacjach?
 3. Ja w 2019 wypożyczyłem na rok P208 w Qarsonie. Poza bałaganiem z fakturami (z ich winy), doświadczenie pozytywne. Czy było to opłacalne? Nie wiem. Potrzebowałem małego, bezobłsugowego przez rok "na już" i ten wynajem ten warunek spełnił.
 4. Renault Clio 2018 r. 1.5 dCi. Poza niskim spalaniem nie miał żadnych zalet. Niestety musiałem się nim męczyć przez 7 tygodni - samochód zastępczy. Równie tragiczny był C1 I gen. ze zautomatyzowaną skrzynią biegów, ale nim przejechałem tylko kilkanaście km, więc nie zapadł aż tak w pamięć.
 5. Leona nie miałem, VAGi mam nieprzerwanie od 2006 r. i w żadnym tak nie było. W Verso mi za to przeraźliwie piszczy jak cofam bezpośrednio po postoju dłuższym niż dzień.
 6. Z ciekawości - jaka jest techniczna różnica między FAP a DPF?
 7. Mam taki naped w Tigu, tylko mniej KM. Mam tez japonskie CVT FWD. Polecam Atece w takim razie 😉
 8. Sucha. O ile pamiętam do 250Nm włącznie jest sucho, powyżej - mokro. Czyli benzyny 1.0-1.8 suche, powyżej mokre. 2.0TDI mokre, mniejsze diesle - nie mam pojęcia.
 9. Wątpię. A jeśli to nie we wszystkich modelach. W Tiguanie mam fabryczne klocki z tyłu mimo przebiegu 133kkm. Z czego sporo na ACC.
 10. Nie ma różnicy w spalaniu chwilowym - Tiguan 2 2.0TDI DSG.
 11. A czy przypadkiem w większości stanów dwie tablice nie są obowiązkowe? 😉
 12. -mimx-

  Mazda MX-30

  No i Chiny. Mazda, zdaje się, wierzy w paliwa syntetyczne z glonów i nie widzi na horyzoncie śmierci ICE.
 13. -mimx-

  Mazda MX-30

  Wczoraj został zaprezentowany nowy EV na polskim rynku, Mazda MX-30. Parametry zbliżone do słabszego e-Soula, tylko ładny. Cenowo nieco powyżej, tj. startuje od 143kzł za niezłe wyposażenie, max za 157kzł. 143KM, FWD, 9.7s do setki, 35.5 kWh. Gwranacja na aku 8 lat / 160kkm. Fikuśne drzwi tylne. Mazda na prezentacji próbowała sprzedać całą ideologię "śladu węglowego" dotyczącą małej baterii... a jednocześnie zapowiedziała wersję REx z Wanklem, co raczej z walką ze "śladem węglowym" ma niewiele wspólnego. Będzie hit? Czy może się okaże, że "alokacja" na Polskę to 50 szt
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.