Jump to content

lucash

użytkownik
 • Content Count

  2445
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

716 Przezacny kompan

About lucash

 • Rank
  kierowca
 • Birthday 11/14/1978

Profile Information

 • Lokalizacja
  Ożarów
 • Car
  スバルフォレスター

Recent Profile Visitors

1364 profile views
 1. ładna ale mało takich będzie na ulicach.
 2. Ja odpalam tylko jak mam za ciepło w aucie. W sumie to jak odpalasz ją zawsze to pewnie wtedy nie ma problemu z zapachem. A paliwa Ci nie szkoda? Niemodne tak dokładać się do Obajtka
 3. Ale nie da się używać w zimę Chyba że jak najczęściej = nie rzadziej niż co pół roku. Uzupełnianie się zgodzę. Jak działa to nie ruszać. Ale czyszczenie? Jakieś czyszczenie wypadałoby zrobić. Ja robię jak zaczyna "waniać" Rozmawiałem kiedyś z serwisantami od klimy domowej i mówili że syf się zbiera na parowniku i trzeba go czyścić.
 4. Jak się jeździ przepisowo to przy kązdej prędkości dozwolonej te zakręty nie są problematyczne A u nas wspominiana już S2->S8 ma ograniczenie do 50 w kluczowym momencie i nie kojarzę żeby ktokolwiek jechał tam wolniej niż 70.
 5. Oooo! Akurat handlowiec w Toyocie tematu nie pociągnął bo byłem bliski kupienia brzydkiego wtedy auta Jak powiedział że lipa z hakiem to ja odpuściłem pomimo że wspominałem o platformie na rowery.
 6. W Auris Hybrid też nie można było haka. Chciałem kupić i zamontować żeby jakoś rowery wozić i nie było takiej opcji bo Toyota nie postarała się przy homologacji.
 7. @tomcat fajne zestawienie A nie rozważałeś plugin hybrid? Jest też tego do wyboru, po mieście masz jazdę typowo EV a w trasie w razie czego spaliniak. Może wtedy nawet jakis Outlander by mógł Ci wpaść nie wspominając o Volvo
 8. Jakim cudem wydałeś 100 zł na auto jak pianka K6s sama kosztuje 125 zł za 3.5m2? A jeden arkusz alubutylu to też ok 30 zł za jedną matę. Może tania = śmierdząca? Ja dawałem u siebie kiedyś to nic nie waniało
 9. @r1sender uczul córę na tylny napęd bo chyba tam takowy jest. Albo weź ją na jakąś płytę poślizgową czy coś w tym stylu żeby sobie nawyki wyuczyła.
 10. lucash

  Ozonator

  Ja mam 25 latka który trochę stał i za nic nie jestem w stanie go wywietrzyć Odour eliminator też nie działa. Nie ma tragedii ale chętnie bym to spróbował wyeliminować. Były też robione progi więc jakiś zapach lakieru też czuć. Ten sprzęt jest tańszy niż usługa. Zastanawiam się czy jego moc jest wystarczająca czy uderzyć w coś co ma więcej niż 600 mg/h. Ale jak się u Ciebie sprawdziło to można przetestować chyba.
 11. lucash

  Ozonator

  @chojny czy ten ozonator daje radę do samochodu? Zastanawiam się czy nie jest za mały.
 12. Kiedy jest sens montaż osłon silnika, dyfra i skrzyni biegów? Potencjalny pacjent to Forester SJ. Mam ofertę stal 2mm vs alu 5mm. Wagowo dla osłony silnika to - 3kg przewagi dla alu. czy będę zjeżdżał z drogi? Pewnie tak Ale czy wjadę w super skalne ścieżki - wiadomo że ten samochód to nie ta liga. Mam opony AT i raczej szutry, las, może jakieś trasy w Grecji, Albanii się zrobi jak C-19 pozwoli.
 13. "Konkretne propozycje unijne poznamy w 2022 roku. Najprawdopodobniej zaostrzony jednak zostanie cały kurs na prawo jazdy."
 14. Bo może wprowadzą okresowe badania zdrowia dla kierowców? Niby zamysł dobry ale nie tylko wada wzroku definiuje zdolności za kierownicą. A choroby układu krążenia? Tu jest masa ludzi.
 15. W świetle unijnej dyrektywy z 2006 roku zdrowotne czynniki, które wypływają na zdolność do prowadzenia pojazdów mają związek m.in. z: chorobami oczu, niepełnosprawnością ruchową, chorobami układu krążenia, schorzeniami neurologicznymi, epilepsją, problemami z używkami. Czyli trzeba mieć znajomego lekarza chyba Jak zmniejszyć ilość samochodów? Ano właśnie tak jak wyżej. UE jest super
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.