Jump to content

lucash

użytkownik
 • Posts

  3137
 • Joined

 • Last visited

About lucash

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  384kkm od Księżyca
 • Car
  沃尔沃
 • UTO
  2 kółka

Recent Profile Visitors

1863 profile views

lucash's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/20)

1.2k

Reputation

 1. Kup Aquaphor'a zamiast Brity. Szybciej woda się filtruje. U mnie Brita się nie sprawdza a Aquaphor starcza na max 3 tygodnie. Ja chciałem zamontować to cudo: https://aquaphor.com/pl-pl/reverse-osmosis/ro-70s ale jakaś menda zwiększyła mi ilość koszy na śmieci w domu i nie bardzo mam jak to wcisnąć.
 2. Tak ma, trochę z tym powalczyłem ale remontu nie robiłem. Najbardziej mnie jednak uszczelnienie wałka rozrządu z tyłu, które wymagało wyciągnięcie skrzyni biegów żeby to zmienić. Cena samej części śmiesznie niska ale całość kwotowo zamyka się w ASO 2kPLN. Raz zrobiłem, ASO schrzaniło więc musiałem kolejny raz tym razem na ich koszt w ramach rękojmi. Po 2 latach znowu to samo... A tak to super autko.
 3. lucash

  2022 Ford Mondeo

  Muszę przyznać że ładnie wygląda. Tyle światła takie trochę Mustangowe. Ale ten ekran wielki... czy to w nocy nie razi? A w słońcu wszystko widać? OLED?
 4. coś wymyślę. Posłużę się tym co mi tutaj daliście plus poszperam jeszcze w moich bezkresnych czeluściach z kWh.
 5. Umiesz sobie z API wyciągnąć? A co to jest?
 6. No tak ale w nowym modelu rozliczeniowym będziesz niewykorzystaną energię sprzedawał po jakiejś tam średniej miesięcznej. A żeby policzyć średnią miesięczną...trzeba mieć dane godzinowe
 7. jakby udało Ci się coś ściągnąć w rozdziałce godzinowej, byłoby super.
 8. Ale tutaj sztuką jest zrobić to z głową i dobrze. Jak baranka rzuci na rudą to ruda wróci. Moim zdaniem nie chodzi tylko o elementy zawieszenia bo mają rdzawy nalot tylko główne elementy nośne i newralgiczne miejsca. Ja mam podłogę zdrową, ale podłużnice, progi nie wiem w jakim są stanie. Może i bym sam się za to zabrał gdyby chodziło tylko o elementy widoczne. Ale jest szansa że pominę to co powinno być na 100% zabezpieczone i wtedy mój 27 latek pójdzie na żyletki prędzej niż mi się wydaje. Poza tym chcę mieć wewnętrzny spokój i w zimę też pojeździć
 9. czy mógłby ktoś mnie poratować danymi godzinowymi za cały rok jeśli chodzi o pobór energii na potrzeby własne i produkcja z paneli? Mam tylko to 2 ale chciałem zrobić jakąś realną ocenę oplacalności inwestycji po zmianach od kwietnia 2022.
 10. Ja zarządzam bliskie spotkanie z Mike Sanders Polecam poczytać zresztą tutaj: https://www.oldtimer-markt.de/rostschutztest No i dlatego w Norwegii konserwują nowe właśnie przed sprzedażą
 11. Nie myślałem że nowy samochód to inwestycja. Co za czasy.
 12. Wydawało mi się że to prawie bliżniacze auta ale cena i tak powala. ALbo Kia zapomniała zmodyfikować cennik
 13. wygląda jak promocja niezła. Konfigurator Suzuki Swift automat wypluwa cenę 82 kPLN z radarami jakimiś
 14. Chyba w BMW iX jest podgrzewanie radaru. W sumie to ma sens. Dziwię się np. że w samochodach VW światła LED są bez spryskiwaczy. Widocznie w instrukcji obsługi jest wpisane żeby nie jeździć jak śnieg pada.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.