Jump to content

lucash

użytkownik
 • Posts

  3792
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by lucash

 1. Co to znaczy rozradzić markę? ..ale uczciwie przyznal ze teraz w zasadzie raczej przepisowo niz "Plus vat" A tak po polskiemu?
 2. Do pierwszego deszczowego dnia, kiedy to ów czerwone Ferrari zapozna się z poboczem, lampami itd.
 3. Wszystkie auta mam tym zalane...
 4. Why? Co złego jest z Motulem?
 5. No wyobraź sobie że jest burdel. I jak przyjechała ekipa do stwierdziła że punkt odniesienia mają od strony wsi X. A działka jest we wsi Y. I zamiast wziąć mierzyć od punktów odniesienia na działce szwagra to pomierzyli sąsiada od du..y strony i wychodzi że działka jest węższa o 3 metry a dom po sąsiedzku jest wbudowany w tą działkę. Ponoć do odkręcenia. Odlesienie 5a jest bezpłatne. Ale w to musi wejsć zabudowa, drogi i nawet szambo chyba. Jestem na początku drogi dopiero ale to mi potwierdzili. Są też tacy że..panie buduj się pan, kto to będzie sprawdzał.
 6. Pytanie jak wygląda działka i czy jest tam Ls (las stały) czy Lz (zadrzewienia i zakrzewienia) i czy jest ten las objęty uproszczonym planem zagospodarowania lasu, czy jest MPZP itd. To że domy stoją to nic bo przepisy się zmieniły stosunkowo niedawno i domy po sąsiedzku z lat 80 o niczym nie świadczą. Drogi są 2: reklasyfikacja gruntów z leśnego na rolny a potem już łatwiej, lub, odlesienie gdzie do 500 m2 powinno być trochę łatwiej. Ja walczę z tym w tym roku, tyle że muszę jeszcze jedną działkę wyjaśnić bo są 2 punkty odniesienia, w zalezności który geodeta przyjedzie. @Alanka może tak być? Sprawa zgłoszona do starostwa i jak to się wyjaśni to ruszam z odlesieniem. Z tym że odlesienie całej działki przy takich cenach rynkowych drzewa to może być niezły koszt. Nie wiem jaka powierzchnia, ja mam kilka tys. m2 i w najlepszym wypadku chcę tylko 500 m2 odlesić a na reszcie niech sobie drzewa rosną.
 7. Dorzuć jeszcze opony, zawieszenie i prędkość i brak ESP podejrzewam.
 8. Idę ponownie we Vredestein Quatrac Pro i jest jeszcze 60 zł na paliwo do końca września
 9. No i szukam teraz do kolejnego samochodu w rozmiarze 225/60R17 i... powariowali z tymi cenami.
 10. Co to jest? Jakieś abo dla biznesu? Czy turyści też mogą z tego skorzystać?
 11. Wnętrze zdecydowanie lepsze niż w Tesli. Bierz Mustanga 4x4. Fajnie się tym jeździ.
 12. Wyszukiwarka allegrowa nie działa idealnie. Dzięki!
 13. Wszystko jasne. Ja mam SJ Przód za 700-800
 14. daj linka. Bo za tyle to ja widzę tylko przód
 15. Tak. A widziałeś Forestera nie AWD?
 16. Jak Wam się te opony sprawują na mokrej nawierzchni? Miałem na kilka dni Seata Ateca z tymi oponami ale gen.2 i przy ruszaniu na światłach ASR cały czas się załączał. Niestety nie mam jak porównać bo na co dzień jeżdżę Foresterem i nie ma opcji żeby koła zabuksowały. Zastanawiam się nad nimi ale nie lubię jak opona ślizga się na mokrej nawierzchni.
 17. XC70 to super auto jakich mało dzisiaj bo SUV jest modniejszy. Dla mnie XC60 jednak jest słabsze, miałem próbę podejścia do tego modelu i jednak było głośniejsze, spalanie wyższe i problem z automatami w momencie jak się za tym rozglądałem. XC70 jednak fajniejsze i większe.
 18. A kasa wzięta. u mnie jest tylko pęknięcie zderzaka, delikatne. No i niby jak sprawdzić czy belka do wymiany? Raczej nie została zakwalifikowana.
 19. Nie wiem co by się musiało wydarzyć żeby kontrolowali samochód w CRO. Możesz ewentualnie wziąć tłumaczenie przysięgłe umowy K-S
 20. Ale w ogłoszeniu nie napisał zdrowa podłoga. Ćwiczyłem podobny temat i niestety się mylisz. Poszukaj sobie wykładni prawnej i orzeczeń sądu. Jeśli kłamał - jest w czarnej d... tak jak piszesz (ale nic na to nie wskazuje), a jeśli facet pojechał do mechanika i usłyszał że za zajęcie się rudą będzie musiał wybulić ze 2-3 kPLN to się wystraszył i próbuje oddać auto. Wg Twojego rozumowania zużycie materiałów w sądzie nie istnieje. Ja bym poczekał, koleś nie będzie się chciał sądzić bo zajmie to kilka lat bo można się odwoływać od wyroku pierwszej instancji, drugiej.... U mnie był temat na jakieś 10 kPLN, koleś wolał sprzedać auto komuś innemu niż walczyć. I żeby nie było, na minę to go nie wsadziłem tylko widziały gały co brały.
 21. dlatego mówię żeby się nie przejmować.
 22. Czy zapewniałeś go że korozji nie ma? Jeśli tak to oddaj kasę i bierz samochód. A jak nie to olej temat. Normalne zużycie auta nie podlega pod rękojmię.
 23. Szkoda że nie automat bo bym już zadatkował
 24. Pęknięty zderzak to nie całka
 25. No dobra zostawmy to paliwo. O czymś jeszcze trzeba pamietać? Przy odbiorze auta naprawionego np?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.