Jump to content

bob_best

użytkownik
 • Content Count

  9091
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  8h 33m 53s

About bob_best

 • Rank
  skarbonkowy
 • Birthday 08/30/1984

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  okolice Łodzi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. musieli nie zmienić. Ostatnio zmieniałem i róznica w barwie po wymianie jest kolosalna a auto ma ~85kkm. Po wymianie olej deko ciemniejszy od słomkowego - po przejechaniu ok. 30km sprawdzałem.
 2. hmm.... ale wiesz, że ja będę testował jak kiedyś z Tobą Pandę? ;-)
 3. obecnie mam Dunlopa Sport Maxx RT i jest bardzo cichy. Z GY nigdy nie miałem styczności.
 4. ja pamiętam jak wiele lat temu skręcaliśmy w zimę w nieogrzewanym garażu mój silnik z @InterMan. Inteligentnie dogrzewaliśmy się piecykiem gazowym :). Silnik był bardzo mocno doprężony i potem latał do samego końca bez awarii. Wg mnie nie ma znaczenia. Silnik to było 1.1 z górą 1.2 po mocnym planowaniu; śruby dawałem nowe. To były czasy
 5. problem niestety polega na błędnym przewożeniu dziecka (w kombinezonie zimowym). U mnie dziecko jeździło długo w Maxi-Cosi Pebble z bazą i wg mnie nie ma lepszego rozwiązania. Nosidełko za każdym razem brałem do domu z dzieckiem w środku. Dodatkowo MC ma w ofercie śpiworek do tego fotelika. Dziecko było ubierane lekko i wkładane w ten śpiworek + ew. koc. Auto było parkowane pod blokiem. Postaraj się uniknąć wożenia dziecka w zimowym kombinezonie - ani to komfortowe dla dziecka ani w pełni bezpieczne.
 6. zdecydowanie założyć nowsze na felgi a starsze sprzedać.
 7. pociesz się, że mieszka pod Tobą. Ja mam nad sobą rodzinę z dwójką dzieciaków, które nawet w lato zamiast wyjść na dwór to biegają w domu. Termin cisza nocna po 22 jest im obcy - kulturalna rozmowa nie przynosi zbytnich efektów.
 8. W Octavii problem nie występuje, ale wiem że auto ma zaprogramowane osuszanie tarcz poprzez zbliżenie klocków do tarcz
 9. polecam stojak na koła. Ja mam taki z Lidla i daje radę a nie jakieś gazety i inna partyzantka :-D
 10. ale w wątku jest o poduszce kierowcy a mnie się wala po głowie akcja z poduszkami pasażera.
 11. Cześć, w rodzinie mam e90 z 2010 roku. Słyszałem o poduchach takata (akcja wymiany poduszek), jak sprawdzić (gdzie dzwonić/pisać) czy nasze auto podpada pod akcje? Auto nie jest już serwisowane w ASO. Chodzi o poduszkę pasażera czy jakieś inne? Z góry dzięki!
 12. ZTCW to Octavia MY17 ma już 1234yf. Do MY16 był r134a
 13. z opinii na OCP trochę lepsze materiały wnętrza i trochę ciszej, ale dla mnie tutaj wadą jest słabszy motor. Nie sprawdzałem Golfa bo Żonie się nie podobał z przodu - nawet nie weszliśmy do salonu VW.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.