Jump to content

Olleo

użytkownik
 • Content Count

  34721
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3743 Człowiek - do rany przyłóż

3 Followers

About Olleo

 • Rank
  weteran
 • Birthday 12/06/1978

Profile Information

 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Może i nie będzie dobrze, ale kto w tym kraju robi dobrze?

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 4 sezony jeździłem Hondą Varadero 125cm³ na prawku B. Da się jeździć, da się robić wycieczki weekendowe, nawet dookoła Polski. Fajny sprzęt, choć "kopa" ma jak Fiat 125p, ale jeśli nie masz potrzeby kurczowego trzymania się kierownicy i wizgu silnika, to jest spoko.
 2. Ja w parmie mam 4 uchwyty - 3 do ramy i czwarty rower do roweru. Nie pamiętam, czy były wszystkie w zestawie, czy jeden brałem dodatkowo.
 3. Dobra cena. Ja kupowałem stacjonarnie, to bodajże coś koło 1500 zł wyszło, ale 3.5 roku temu.
 4. Ja mam dwa z kluczykiem - łapię dwa zewnętrzne, a pozostałych nie zdejmiesz bez demontażu zewnętrznych. Wiadomo, że nie zostawiasz rowerów bez nadzoru na godziny.
 5. W Parma 4 jest dźwignia. Nic się nie przekręca.
 6. Generalnie nie, bo zdarzało mi się krótkie dystanse po paręnaście km robić bez i na haku nic się nie przekręcił, ale konstrukcja mimo wszystko montowana na jednym punkcie nie jest idealnie sztywna i te pasy trochę bardziej to stabilizują. Szczególnie z 4 rowerami (z jednym, czy dwoma, to nawet bym sobie głowy nie zawracał).
 7. Peruzzo Parma 4 fajnie się sprawdza.
 8. Olleo

  Jeep Commander

  A jaki powinien?
 9. Cześć, Czy 390tys. km, to przebieg, który powinien już odstraszać przy silniku 5.7 Hemi z 2009 roku?
 10. Wysłałem im pytanie. Ja już w zeszłym roku miałem dłuższą dyskusję z diagnostą przy przeglądzie i drogą konsensusu wpisaliśmy przebieg, jaki nam się wydawało, ale w tym roku (za niecałe 2 miesiące) może już drugi raz ta sztuczka się nie udać. Ostatnio musialem przejechać 50km w pizgawicy, żeby ustalić, czy to przebieg 64500 czy 64800 będzie. Uniwersalny licznik można próbować, parę osób dało, ale to oznacza ingerencję w fabryczną wiązkę, bo gniazdka takiego nie idzie dokupić, a póki licznik jako tako działa, to też nie chcę z niego wylutowywać. No i kwestia taka, że nowy licznik będz
 11. Wykonawca nie chciał się konkretnie określić – powiedział że część liczników daje się uratować, a części nie.
 12. Nie, ale wygląda na to, że to nie luty. Przynajmniej nacisk na luty, elementy, poruszanie całym wyświetlaczem, ani podgrzewanie opalarką nie daje żadnych efektów. Poza tym z doświadczeń innych użytkowników Hondy wynika, że to nie luty.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.