Jump to content

Olleo

użytkownik
 • Posts

  34911
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Olleo

 1. Może Bergerac ma tak samo jak u mnie, gdzie przy najniższym ustawieniu zawieszenia box jest na 2,20+m? Nie mam zielonego, ile automaty mają limit.
 2. Dobra, niepotrzebna złośliwość z mojej strony serio, gąbka, wiaderko, trochę Ludwika i zejdzie. Drugie wiaderko z czystą wodą i szmatką wilgotną wytrzeć detergent, jeśli nie ma gdzie spłukać.
 3. Grubo widzę jaśnie pan chciał - balii. Plebs to wiaderko z wodą i kapką detergentu przynosi z domu i gąbeczkę
 4. Jaśnie pan zaordynuje służbie zdjęcie bagażnika i umycie ręczne na poziomie gruntu.
 5. Zanim się zegnie tak, żeby się tablica położyła, dostaje koło, a ja lecę do tyłu.
 6. Nie chcę, żeby było widać jakąś gumę.
 7. Jest sobie takie mocowanie tablicy rejestracyjnej - wspornik metalowy przykręcony do błotnika, a do niego na dwóch śrubkach blaszana ramka z tablicą. Gdyby kiedykolwiek mi wjechał ktoś autem w tyłek, to lecę na sztywną pionową blachę plecami i dobrze by było, gdyby łatwo odpadła, a nie wbiła mi się w plecy. Może jakieś plastikowe śrubki?
 8. Jedyne, czego mi brakuje w tym bagażniku, to możliwość składania do pionu, jak się jeździ na pusto.
 9. Nie chciałem dawać lajka ze względu na żonę. Mam nadzieję, że bez większych szkód na zdrowiu - rower rzecz nabyta i stosunkowo łatwo naprawialna, jeśli rama cała. Fajnie, że bagażnik się sprawdził. Mój w tym roku kolejne 500km i dowiózł bez problemu. Teraz spoczywa sobie pod schodami w miejscówce.
 10. Ja też trochę skręciłem kierownicę, bo mam pionową klapę, a odstępu zostało może z 4cm i na jakichś wybojach mogłaby pukać.. Mógłbym dać pierwszy rower żony, ale nie chce mi się wymyślać konfiguracji tych łap, bo już miałem ustawione z poprzednich razów.
 11. Tablicę masz trzecią?
 12. Te rynny na koła można przestawiać chyba w 3 pozycjach. Mi się koło nie skręca, a mam różne szerokości opon
 13. U mnie na Subaru nie trzeba było nic skręcać... Jutro będę montował na landrynie, to zobaczymy - tam jest pionowa ściana. To może być kwestia długości haka i zderzaka, a nie bagażnika.
 14. Czemu brak możliwości? Wrzucasz paski, zamykasz bagażnik, zaciągasz paski - 5 sekund Poza tym nikt nie broni Ci nie używać pasków. Gibać się będzie tak samo jak thule.
 15. Zastosowanie rzeczonych wałków
 16. Hmm pewnie by się przydało w zeszłą niedzielę, jak delikatnie pod górę musiałem wyjechać swoim z trawy na drogę i mi wykopał 10cm dziurę. Na szczęście na moto można metodą Flintstonów sobie pomóc
 17. Ja swój będę w piątek pierwszy raz pakował na landrynę i dalej nad morze. Zastanawiam się, czy bagaże zmieszczę w bagażniku, czy ładować jeszcze box dachowy.
 18. A no to Ci się nie przydadzą te wałki. Patrzyłem, czy nie ma jakichś adapterów, ale nie widzę na ich stronie. Za to znalazłem ciekawy box do tych bagażników: https://www.peruzzosrl.com/en-it/tow-ball-box-gp?id_country=10&product_rewrite=tow-ball-box-gp Najlepiej jak zadzwonisz gdzieś, gdzie to sprzedają, np. tam gdzie ja kupowałem, ogarniają te bagażniki: https://www.cartravels.pl/
 19. No pewnie. Nazywa to się Peruzzo adapter 390 https://allegro.pl/oferta/peruzzo-adapter-390-9271876755 Wsuwasz w to te paski i zamiast zaczepiać haki o krawędź klapy, wrzucasz wałki do bagażnika i po jego zamknięciu klinują się na styku klapy i krawędzi bagażnika trzymając paski.
 20. Jakbym miał, to bym się wypowiadał na temat Thule. Jeśli giba się tak samo, jak ten: To mój chyba jednak mniej.
 21. Bez nich się nie przekręci, ale minimalnie będzie pracował na boki, bo jednak masz tylko jeden punkt mocowania - na kuli. I to dotyczyć będzie każdego bagażnika mocowanego na kuli. Sprawdź czy nie ma jakichś dodatków. Ja do swojego dokupiłem takie wałeczki, przez które przepuszcza się paski i wałeczki wrzuca się do bagażnika, jeśli nie ma krawędzi, o której te blaszane haki można złapać (np. szklana krawędź klapy bagażnika.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.