Jump to content

aniqwerty

użytkownik
 • Posts

  2283
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About aniqwerty

 • Birthday 01/19/1976

Profile Information

 • Lokalizacja
  Kielce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

aniqwerty's Achievements

kierowca

kierowca (12/19)

16

Reputation

 1. Jeżdżą już od kilku lat w schowku
 2. Silnik 1,4T LPG 120KM Mechanik obejrzał auto i nic niepokojącego nie zauważył. Płyny, ciśnienie sprawdzone. Zbiorniczek wymieniałem w zeszłym roku Drżenia pedału nie udało się zdiagnozować.
 3. Spotkanie z krawężnikiem było. Minimalnie przekrzywiona kierownica.
 4. Czasem coś stuknie w pedał gazu albo hamulca ale to chyba nie od zawieszenia. Wydaje mi się, że jestem przewrażliwiony
 5. No właśnie nie. Do tej pory jeszcze nic w zawieszeniu nie robiłem a ma 120k km.
 6. Sprawdzać tą zbieżność? Nie chodzi o kasę tylko jak coś spier.... to nie zdążę poprawić
 7. Wygląda na to, że za 2-3 dni moja Meriva zrobi trasę do Czarnogóry, trochę kilometrów na miejscu i potem powrót do PL. Nie było z nią większych problemów ale jednak obawa, że coś się zwali po drodze trochę psuje nastrój. Wiem, wiem, tam też są mechanicy Co oprócz płynów, opon można sprawdzić? Od nowości (5 lat) nie sprawdzałem zbieżności, jest sens jeśli nie ściąga?
 8. Jadę prosto lub w lewo to jest ok, w momencie kiedy chociaż lekko skręcę w prawo to czuję to na pedale. Jak wychodzę z zakrętu to czuć stuk w pedał.
 9. Mechanik na urlopie. Ktoś ma pomysł dlaczego czuć te drgania na pedale gazu przy skręcaniu w prawo?
 10. 1. Nie wiem 2. Jest szarpanie przy zmianie biegów. Ciężko zmienić płynnie.
 11. 2 szybkie pytanka zanim pojadę do mechanika z żony Merivą B 2016 1,4 benzyna. 1. Pedał gazu delikatnie drży przy skręcaniu w prawo. Przy jeździe na wprost i w lewo nic nie czuję. Czasami przy wychodzeniu z zakrętu z gazem czuję lekkie uderzenie na pedale. 2. Pedał hamulca drży kiedy jest wciśnięty. Drgania trwają sekundę, dwie a potem sekunda przerwy. Macie jakieś podejrzenia?
 12. Beko po 8 latach zaczyna świrować. Mimo wielu programów korzystaliśmy tylko z domyślnego eko. Potrzebuje prostej zmywarki do zabudowy, szerokości 45cm bez zbędnych bajerów. Co teraz poleca AK?
 13. Dokładnie! Treściu, budowlaniec, stwierdził, że takich kabli w ziemi się nie łączy. Pomyślałem, że można je zastąpić solarnymi
 14. Sprawdzają się? Treściu chciał wkopać kwiatka i przeciął kabel od oświetlenia ogródka (3 lampy po ok. 100 cm). Nie bardzo chce mi się to wyciągać bo częściowo biegunie od kostką. Ile realnie świeca takie lampy? Czy te z czujnikiem ruchu można przełączyć na stałe świecenie? Poradzicie/polecicie coś?
 15. U mnie mocno czuć wibracje od klimy na kierownicy i pedałach. Średnie spalanie skacze o 2l.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.