Jump to content

Blues

użytkownik
 • Content Count

  3460
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1728 Człowiek - do rany przyłóż

2 Followers

About Blues

 • Rank
  weteran

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  W-wa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Partacze są wszędzie. Ojcu też "uciekał" prąd. Pytałem się czy coś grzebał. Okazało się, że założył gniazdo USB. Na przegląd ja pojechałem do tego warsztatu (Honda) i prosiłem, żeby sprawdzili przy okazji czy źle nie podłączyli przekaźnika. Zarzekali się, że wszystko O.K., a winny na pewno akumulator (nowy), a poza tym to tak ma prawo się dziać... Sprawdziłem co w trawie piszczy i oczywiście cewka przekaźnika była cały czas pod napięciem. Podłączyłem prawidłowo, problem zniknął, a oni stracili dwóch klientów... W przypadku jaki opisałeś warto sprawdzić moto na upływność prądu.
 2. Po co wypowiadasz się w kwestii urządzenia, którego jak mniemam po Twoich wpisach nie widziałeś na oczy?... Nie, nie odpowiadaj
 3. Uwielbiam ludzi, którzy czerpią tylko z doświadczenia innych wypowiadając się w temacie Odrzucasz mam nadzieję opowieści "przy piwku"... Ja po tym sezonie opierając się na własnych doświadczeniach jestem na tak, jeśli chodzi o olejarkę. Nic nie leci na felgę czy oponę, święty spokój z lataniem z puszką oliwy. Wsiadasz, jedziesz, masz w doopie Wybór konkretnego modelu pozostaje w kwestii predyspozycji i portfela kupującego.
 4. Brak stopki centralnej, ciasnota w garażu podziemnym i olejarka zaczyna mieć sens. Założyłem zwykłą za +/- 400 zł. po rabatach, ale zmieniam moto i znalazłem coś takiego:
 5. Blues

  Kamper.

  Przeczytaj wątek od początku...
 6. Blues

  Kamper.

  Któregoś roku w Karwi stał gość Lublinem z poczciwą "zapiekanką" na pace W tym roku w Jastarni widziałem jakąś większą cepkę na Mercedesie (lawecie w ciągłym użytku). Więc jak się chce, to można.
 7. Blues

  Kamper.

  O.K. ale dalej masz gotowy produkt, a nie robiony pod siebie.
 8. Blues

  Kamper.

  Myślę o identycznym rozwiązaniu. Raz, że nie przeszkadza za mocno, dwa jak się młodemu znudzi jeździć z nami, można zamontować w to miejsce szafkę. Znasz wymiary tego łóżka? Edit: Znalazłem wymiary łóżka rozkładanego: 187 x 134 cm.
 9. Blues

  Kamper.

  Nie tylko najszersze, ale też nie zwężają się ku górze co pozwala na zrobienie łóżka piętrowego. Niektórzy decydują się na taki krok, ale robi się trochę klaustrofobicznie.
 10. Blues

  Kamper.

  Ducato, Jumper i Boxer to bardzo często wykorzystywane bazy.
 11. Blues

  Kamper.

  Co do kosztów, to zacząłem wysyłać zapytania po firmach i zgadza się to mniej więcej z tym co piszesz. U mnie wynajem nie wchodzi w grę, bo wykorzystanie samochodu ma być dosyć specyficzne. Decyzja o wyjeździe zapada wieczorem, w nocy lub rano jesteś nad morzem (naszym) i za około dwa dni wracasz. Takie skoki trwają przez około pół roku...
 12. Blues

  Kamper.

  Zlecając zabudowę masz możliwość skrojenia wnętrza pod siebie.
 13. Blues

  Kamper.

  Potrzebuję miejsce dla 3 osób.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.