Jump to content

Dareek

użytkownik
 • Posts

  6144
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Retained

 • weteran

Profile Information

 • Zainteresowania
  Medycyna sądowa, Kryminalistyka
 • Car
  włoski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Dareek's Achievements

mistrz kierownicy

mistrz kierownicy (14/19)

638

Reputation

 1. Dareek

  Stelvio

  a tu Ci powiem czy przed czy polift działa meega fajnie - i to niezależnie czy 200 czy 280 tka. Pamiętaj - łopatki obowiązkowo 🙂
 2. dokładnie - to tak jak suzuki i mitsubishi odświeżanie i pudrowanie prehistorycznych modeli za czapkę kasy.
 3. WK gawędzi z AK posiadacz zadbanego auta jeździ kapliczką jest moherem i wymaga leczenia psychiatrycznego. Prawdziwy kozak z AK nie zwraca uwagi gdzie parkuje ma obdarte nawet nowe auto chlew w środku ale za to w idealnym stanie technicznym. Przykro to pisać ale AK już dawno przebiło w pisaniu głupot forum np onetu czy pudelka.
 4. chyba każdy normalny serwisuje na bieżąco?. Ale przekaz z AK jest następujący - jak ktoś ma niepoobijany i w miarę estetycznie i technicznie zadbany samochód, a w środku w miarę czysto to znaczy że jest z nim coś nie halo i z auta robi ołtarzyk? czy zaraz trzeba lecieć w skrajności? co ma do tego włoszczyzna? mam wrażenie że część tu pisząca ma jakieś kompleksy, uprzedzenia?
 5. nie generalizuj - dotyczy to każdego auta- jak samochdód przypomina stajnie jest poobdzierany ze wszystkich stron i poobijany jak kwaśne jabłko to nikt nie uwierzy w jego idealny stan techniczny jak tu gawędź opowiada.
 6. Tobie pojęcie "rzeczowo" jest od dawna obce ale tradycyjne dojeb.. musisz wyskakując z jakąś alfą jak filip z konopi.
 7. No i po co się denerwujesz? weź wdech i przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Mój post stanowi podsumowanie bredni które wypisujesz ty i kilku powyżej. Oczywistym jest że w życiu codziennym co innego robisz od głupot tu wypisywanych- typowy folklor AK.
 8. fajny przekaz z tego płynie- jeden jeździ stajnią bo mu to nie przeszkadza, drugi poobdzieraną przypinająca obraz nędzy i rozpaczy "techniczną igłą" , inny profesjonalny sprzedawca daje do zrozumienie że używki idą do sprzedania jak wymagają sporego doinwestowania. A prawda jest taka - jak szukacie auta to chcecie aby wyglądał jak nowy bezwypadkowy z udokumentowaną historią bez wkładu- ot paradoks AK.🤣 @bochumilz alfą giulietta problem będziesz miał bo raz że ceny wysokie bo trzyma ten model wartość, dwa mało aut z udokumentowaną historią ,a to co sprowadzą handlarze powinno się w większości utylizować z miejsca na granicy. Wiec albo zwiększenie budżetu albo zmniejszenie wymagań.
 9. opona jest głośna i ma tendencję do ząbkowania.
 10. tylko że tu temat o PS4 a nie o PS4 z dopiskiem S - niepotrzebnie mieszasz pojęcia bo to zupełnie inne opony
 11. czytasz co ktoś pisze czy sam sobie odpowiadasz? odniosłem się do MP Sport 4 bez "es" a poniżej foto z samochodu po 19 tkm z moczą szaloną 120 koni i jeździe 90% autostradą z tyłu zostało 4,5 mm - nigdy więcej tego dziadostwa.
 12. no u mnie po 19 tkm nadawały się na śmietnik miały poniżej 3mm.
 13. ja bym jeszcze jedną uwagę dodał- ale 4x4 hamuje jak każde inne auto i tu może być kłopot bo przyśpieszanie daje złudne wrażenie bezpieczeństwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.