Jump to content

chojny

użytkownik
 • Posts

  21222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  61

chojny last won the day on November 23

chojny had the most liked content!

1 Follower

About chojny

 • Birthday October 30

Retained

 • weteran

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2750 profile views

chojny's Achievements

młodociany rajdowiec

młodociany rajdowiec (15/19)

16.9k

Reputation

 1. Dokładnie tak jest. Sprawdziłem tak jak piszesz i nic nie pasowało. Do tej pory Golf był optymalnym samochodem dla jednej osoby na dojazdy do pracy, do miasta i średniej długości trasy. Seat jest be, Skoda fuj, w tych pieniądzach Audi za małe lub nie występuje wcale.
 2. A jak samochód będzie miał akurat... okres albo focha? Gała jest gała.
 3. W poniedziałek dostałem info ze auto w produkcji a dzisiaj taki artykuł. Ciekawe czy wyprodukowali czy nie Emden stop na 70 dni. Ze względu na utrzymujący się niedobór mikroprocesorów i komponentów elektronicznych, produkcja w zakładzie Volkswagena w Emden została wstrzymana do końca tego roku. Pracownicy znów będą pracować w skróconym wymiarze godzin, poinformowała w piątek rzeczniczka firmy. W tygodniu od 13 grudnia zarejestrowano już system pracy dorywczej. Potem taśmy będą stać nieruchomo do 10 stycznia. https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/brak-półprzewodników-fabryka-vw-w-emden-wstrzyma-produkcję-do-końca-roku/ar-AARyI89?ocid=sf
 4. W sierpniu zamówione, planowana produkcja tydzień 47, dzisiaj Mikołajkowe info od dilera że auto w produkcji. Zobaczymy co będzie dalej.
 5. Albo zamówisz, czekasz rok a w międzyczasie kasują model i jeździsz autem wycofanym z produkcji
 6. Zwróć uwagę że własnie top modele są dostępne, RSy, AMG, Mki bo fabryki na nich nieźle zarabiają, brakuje średniaków.
 7. Dzisiaj dzwoni do mnie koleżanka jak skandalicznie potraktowali ją w salonie... że ona niby ma czekać rok na nowy samochód i może będzie a może nie i w tej sytuacji to ona pójdzie do innego salonu. Życie w nieświadomości jest piękne.
 8. Podobno operatorzy kart flotowych starają się ogarnąć jakoś temat płatności za te odcinki ale na dzisiaj polegli...
 9. Jest podana minimalna waga koła zamachowego w homologacji, więc w rajdówce A - grupowej było nie mniej niż 9500g.
 10. Jest Subarowy różnoodległościowy, zgodnie z homologacą. Jakie były wałki? Pewnie ostre nie wnikałem ale na wolnych tak chodzi ze względu na przelaną mapę i właśnie "chory" wydech.
 11. Każdy element może zmienić, szczególnie jak usuwa się fabryczne puszki i ustrojstwa. Wymiana tłumika końcowego jest najprostszym i najkorzystniejszym akustycznie manewrem. Zmiana, wycięcie katalizatora powoduje zmiany w dźwięku a dodatkowe dolanie, zmiana mapy zazwyczaj przynosi ze sobą pierdziochy/kotłowanie o jakich piszesz. Mam w Legacy A grupowy wydech, brzmi nieziemsko ale czekam teraz na strojenie i efekt końcowy ma być własnie z kotłowaniem, strzelaniem i wszystkim przez co Greta nie może spać.
 12. 1 . Bez znaczenia. 2. Ta puszka to tłumik. Bez tłumika jest ryk. 3. Każda z opcji ma inne zastosowanie, cenę, efekt końcowy. Starasz się wyważyć otwarte drzwi mieszając kilka tematów. Jak chcesz lepszy dźwięk, dobry wygląd, nie zepsuć samochodu i przechodzić bez problemu przegląd techniczny to poszukaj dedykowanego tłumika końcowego jakiegoś sensownego producenta.
 13. Może chodzi i Isofix? Jak masz wyłącznik poduszki to na pasach można montować. Mialem zastępczego Mini i nie było możliwości wyłączenia poduszki, co potwierdził mi serwis.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.