Jump to content

Pyrekcb

użytkownik
 • Content Count

  15806
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  7d 4h 47m 53s

About Pyrekcb

 • Rank
  Weteran

Profile Information

 • Płeć
  Male

Recent Profile Visitors

1501 profile views
 1. Te certyfikaty są gdzieś na "metkach"? Bo szczerze mówiąc nigdy tego nie sprawdzałem.
 2. Dopytuję, bo niedługo jedziemy m.in. z 2x10latkami, 13latkiem i 14latkiem - muszę ich jakoś porozsadzać w busie.
 3. No widzisz - nie tylko w foteliku, ale i na poddupniku.
 4. Warszawa - 4.700 zl brutto http://www.mza.waw.pl/spolka-mza/informacje-o-spolce/praca-w-mza/362-kierowca-autobusu#
 5. Pyrekcb

  Zarobki...

  Podbiję, bo mi przylazł na FB taki raport: https://www.transjobs.eu/Raport-TransJobs.eu-Zarobki-kierowcow-zawodowych-2018.pdf
 6. Jak juz napisano - to może mieć sens jako alternatywa dla 3 fotelików w jednym rzędzie - rzadko które auto łyka 3 sztuki na szerokość.
 7. A to mnie jest zmiana konstrukcyjna (czy jak to zwą) pojazdu? W przypadku, który opisałeś, de facto auto robi się 8 osobowe.
 8. No właśnie - googiel okazuje takie na 4 sztuki nygusów z tyłu - jak to się ma do liczby miejsc w samochodzie?
 9. Ale zaczynają się problemy z nogami i kolanami wbijanymi kierowcy w plecy.
 10. Czyli na czymś takim: można przewozić z przodu 10-latkę?
 11. Zabrania się: (...) przewożenia na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego, poza fotelikiem bezpieczeństwa dla dziecka lub innym urządzeniem przytrzymującym dla dzieci, dziecka mającego mniej niż 150 cm wzrostu. Poddupnik to inne urządzenie przytrzymujące dla dzieci?
 12. A to przeprasssssssssssssssssszzzzzzz.... Myślałem, że "stare" silniki się nadają.
 13. Idąc dalej można znów dołożyć parę kafli i wziąć diesla albo lepszy wypas, etc. "Stary" silnik jest chyba dość niezawodny, jak będzie bolała cena noPb, to zawsze można "zakuchenkować", a z tym 1.6 mieści się budżecie.
 14. https://www.opel.pl/content/dam/opel/poland/tools/pdf/cenniki/astra/rp18-rm18/cennik_astra4_sedan_rp18_18_3.pdf#astra Astra 1.6 115KM - 52.900 zł + bixenony 5.200 zł + dwustrefowa klima 1.500 zł (ew. pakiet TOP 7.000 zł + klima 1.500 zł, ale tu już przekraczamy limit)
 15. Trochę przesadziłeś - w tych latach "wieśki" były pojazdami codziennego użytku. Gdzieś w latach 90-tych zaczął się import z zagranicy i wtedy WSKi stały się obciachem. Ludzie się na tyle zachłysnęli "nowym z zachodu", że w sporej części negowali wszystko, co z PRLu czy innych bratnich narodów. Gdzieś w późnych latach 90tych jechałem IŻem 49 z Płocka do W-wy i zatrzymałem się na stacji benzynowej w Iłowie. Pamiętam te docinki miejscowych o wiejskim sprzęcie kaskaderskim, etc. Dla niezorientowanych w temacie - przykładowa fotka IŻa.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.