Jump to content

Jedrula1952

użytkownik
 • Content Count

  658
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 11h 57m 22s

Everything posted by Jedrula1952

 1. Od 4 lat używam KW-DB92BT, gra nie mam uwag.Na plus, Bl audio, zestaw głosnomówiacy, DAB. Na minus, ustawień dzwięku od groma, można się pogubić.
 2. Podczas lutowania z linki robisz drut, wygniesz parę razy i drut pęka.
 3. > To prawda, dlatego myślałem nad tym. Chyba jednak drożej wychodzi w utrzymaniu, głównie ze względu > na trudniej dostępne części. Jakie części, przez 6 lat poza eksploatacją wymieniłem tylko łączniki stabilizatora i cewkę zapłonową.
 4. Oj, z takim czasem pójdziesz na wczesniejszą emeryturę .Po 14 latach na Leganzie przeniosłem się do skośnookich.Zaglądam tutaj trochę z sentymentu.Pozdrawiam.
 5. Auris ma to samo, puszcza uszczelka między nadwoziem a kratką. Na Klubie jest wątek ze zdjęciami. W Aurisie cieżko zdjąć zderzak to smaruje się silikonem od strony bagaznika.
 6. > chyba zę znajdę Sedici/SX4 Szukałem w moim rejonie ,limit 50 km, ww. Wszędzie szpachla. Kupiłem wreszcie Toyote Auris z 2008.Czy to jest okazja, dopiero się okaże po przejechaniu większej ilości kilometrów. W każdym razie szpachli na niej nie ma.
 7. > mi w PZU mówili że 5 lat się traci znizki Pięć lat jeżeli miałeś maksymalne zniżki. PZU.
 8. 90% jazdy to dookoła komina,dwa razy w miesiącu trochę dalej.Także ten cały PDF zatkał by się na cacy
 9. Jedrula1952

  Kia Venga

  Posiada silnik CRDi 1,4 90KM U2 z roku 2010.Chciałem się dowiedzieć czy posiada dwumasę, czy jest zamontowany PDF i jaki jest napęd rozrzadu, łańcuch czy pasek.
 10. > Ma ktoś jeszcze tak, czy tylko ja jestem taki pomysłowy Dobromir? Antenę elektryczną z błotnika sprzedałem, dziurę zatkałem zaślepką gumowa. Zdjąłem lampke przednią oswietlenia wnetrza, wywierciłem dziurę w dachu i założyłem Triflexa.Jest audio i CB.
 11. Co by fizyka nie powiedziała, żarówki nie ciemnieja, to mówię ja co już 4 lata jezdzi na tym wynalazku.
 12. > Zwykłe, nie ciemnieją Co oni z tym sciemnianiem, żarówka jest zasilana pełnym napieciem znajdujacym sie w instalacji auta. Poczytac o regulatorach PWM.
 13. Mam patent na kasę dla ITD, niech się ustawią na ograniczeniu np do 40km i robią zdiecia wszystkim jak leci.Potem oczywiście wysłany mandacik o przekroczeniu +20.Jak kierowca do sądu to mandacik do kosza.Ciekawe jaki % by się załapał
 14. Ceówka 100 przykrecona nakrętkami od koła do piasty, w środku sruba dowolna / 16, 24/ ciągnąc nakretką od środka. Ceówka dł ok1m wsparta o glebe.
 15. Mam PJ od ponad 40lat, niedawno też dowiedziałem się o ograniczeniach prędkości na zielonych tablicach miejscowości.Podrugie o wyprzedzaniu z prawej strony na autostr. i drog. expr.W/w drogi mogą być traktowane jako jednokierunkowe.
 16. Jest jeszcze jedna wersja, wsadz ogrzewanie reduktora w szereg z ogrzewaniem przepustnicy.W Lanku tak miałem i w Leganzie tak mam. Zero problemów z ogrzewaniem.
 17. > to okazuje się że jest do niczego Bez przesady, ładnie odbiera i nadaje.Miałem magnes to mi zajum.. i jeszcze porysowali lakier na dachu, pózniej załozyłem w miejsce elektrycznej i musia łem zakrecać i odkręcać, wreszcie się wk.. odkręciłem lampkę i zrobiłem dziurę w dachu i założyłem triflexa. Starą dziurę po elektrycznej zatkałem płaskim gumowym korkiem.
 18. Mam ogrzewanie parownika w szereg z przepustnicą, a ogrzewanie wnętrza jest słabe podobno TTTM
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.