Jump to content

aviator

użytkownik
 • Posts

  3037
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by aviator

 1. Oooo... zaraz się zacznie. Szykuję popcorn
 2. aviator

  Opony 16"

  Ventus Prime 3 miałem - bardzo przyjemne.
 3. Przyszłość? Tylko dzięki unijnym urzędnikom. Auta elektryczne już raz przegrały że spalinowymi, teraz przegrają po raz drugi. Zamiast bawić się w utopię możnaby wspierać rozwój hybryd.
 4. Do ceed kupiłem Sachs. Zestaw okazał się Made in China-nie mam zaufania, oddałem. W pudełku Valeo, było Valeo. Do Kia podobno oryginał.
 5. Lepsze daj na tył, kup nowe na przód, a stare na olx.
 6. Ale kiedyś ten dpf musi się wypalić i wtedy dymi...
 7. Sprawdzić zakres assistance, kopnąć w oponę i w drogę...
 8. Naklejasz na deskę podstawę - dawali takie do nawigacji, albo na AliExpress można dostać za grosze- i się do tego przyśsie...
 9. Jest widoczne. Na srebrnym tak samo widać brud. Generalnie na myjni bezdotykowej to można co najwyżej opłukać auto, a nie domyć.
 10. Jak duża zmiana będzie miała istotny wpływ na prowadzenie?
 11. Myślę, że nie ma reguły. Kupować jak jest promocja.
 12. Ja mam zestaw RTX z wyświetlaczem pokazującym odczyt z każdego czujnika z osobna. Mają fajne rozwiązanie - same czujniki są łatwe do wymiany, nie trzeba ściągać zderzaka i na nowo ciągnąć kabla do centralki, gdyby któryś padł.
 13. O Nokianach Made in Russia sobie poczytaj...
 14. Nie potrafią wdrożyć? Nie muszą. Wymusi się unijnymi dyrektywami.
 15. Oczywiście, że można elektronicznie...
 16. Montowałem na wiosnę w Cee'd II. Po mocnym przemyśleniu tematu zrezygnowałem z opcji montażu w przerobionej lamce oświetlenia tablicy. Te okolice brudzą się straszliwie nawet po małym deszczu. Ostatecznie mam kamerkę od wewnątrz na samej górze szyby. Nie widać samego zderzaka, ale nie ma problemu z brudem.
 17. Pada sterownik świateł DRL - wymieniają na gwarancji. Dpf potrafi się wypalać co 200 km, ale jako taki nie jest problematyczny. Poza tym to udane auto.
 18. Używanego z DSG nie kupiłbym za żadne skarby, chyba że tanio i po remoncie z papierami. Poza tym uwielbiam automaty.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.