Jump to content

asche

użytkownik
 • Content Count

  5332
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

105 Dobry aparat

7 Followers

About asche

 • Rank
  inż. Mamoń

Contact Methods

 • WWW
  http://www.google.pl

Profile Information

 • Name
  Typowy Janusz
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Shawshank
 • Zainteresowania
  Brak
 • Car
  i30

Recent Profile Visitors

1075 profile views
 1. Pojezdzij do wiosny, mi tez skrzypiała sprężynka ale po jakimś czasie przeszło. Czekam na wiosnę i jak problem wróci to zgłaszam znowu do ASO.
 2. Pewnie tylko nasmarowali, pomaga na chwilę. Nagraj film, pokaż im a jak nie pomoże to pisz do Hyundai Motor Polska.
 3. To się robi od środka, czas pracy ok. 2h w zależności od umiejętności mechanika w założeniu sprężyny.
 4. Wiesz co tu się pokazuje zanim się zada pytanie? 🙈
 5. @BelloBunia6Masz auto na gwarancji? To tylko ASO. Nie za każdym razem - w zależności od temperatury i tylko na 1 biegu - mocno, na drugim słabo. Jesteś dziewczyną?
 6. @BelloBunia6 ja z tym jeździłem ok roku jak mnie ASO zbywało podczas przeglądów czy innych wizyt w salonie (tylko smarowali siuwaksem) aż w końcu wymienili tulejkę. Intensywność stukania zależy głównie od temperatury - jak jest zimno to nie stuka, będzie cieplej to stukanie wróci. Miałaś jeszcze jakieś inne problemy z autem? Na ASO najlepszy jest sposób nagrania filmu z pokazanym problemem, wtedy wysyłają to do importera. Jest forum HKP, tam jest więcej osób posiadających I30 PD, zarejestruj się.
 7. Jak chodzi o i30 to jest wada fabryczna pedału sprzęgła - tam jest sprężynka i plastikowa tulejka, która pęka powodując stukanie. Najczęściej jak jest ciepło. Jedź do aso to Ci to powinni wymienić. Takie coś?: Jutub
 8. Toyota Corolla poprzedniej generacji.
 9. I20 podobno bierze korozja. Ten co kupiłem to (odpukać) nie doświadczył tego jeszcze - podłoga zdrowa. Mam w planach zabezpieczyć auto od spodu, powinno spokojnie wystarczyć na 5-6 lat jeżdżenia, jakie jest przewidziane dla tego samochodu. Do listy wynalazków jeszcze co mi się przypomniało, można dopisać Nissana Note, może jeszcze Renault Modus (bazę chyba mają wspólną). Bardzo fajne autko.
 10. Przy takich wymaganiach, szukaj tego co nie przypomina gruza i jest w jak najlepszym stanie. Do tej listy dopisałbym jeszcze Suzuki SX4/Fiat Sedici, Kia Soul, I20, IX20, Polo/Ibiza 1.4, Yaris. Przy podobnych wymaganiach tydzień temu kupiłem żonie I20, z wszystkich gruzów był w najlepszym stanie z udokumentowaną przeszłością.
 11. Drugi koreański karakan w rodzinie - żona za Pandę dostała I20 pierwszej generacji.
 12. Mam też Aguri Acuda II i również polecam. Zastanawiałem się nad podobnym cenowo Thule ale jedna opinia o tym, że komuś nie udało się zapiąć roweru dla dziecka mnie przekonała o zakupie Aguri. Poza tym to polski producent, jak komuś na tym zależy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.