Jump to content

Artur7

użytkownik
 • Content Count

  3892
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

412 Przezacny kompan

1 Follower

About Artur7

 • Rank
  starszy kierowca

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2773 profile views
 1. No właśnie. Wkleiłem ulepa od Rafała, bo na pierwszy rzut oka, ten wklejony przez Ciebie, od Marka, wyglądał mi na jakąś minę. Ale skoro według faktury stał za 85-90, to może to nie jest aż taka mina? Mimo wszystko byłbym ostrożny z tą ofertą
 2. Nie wolałbyś jednak outlandera od Rafała, brata Mirka? https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-outlander-gt-full-opcja-xenon-led-4x4-3-0-v6-skora-kamera-cofania-ID6zKfAT.html A tak na poważnie, to ile ta konfiguracja stała wg faktury?
 3. O, fajna strona. Kierownik Poloneza to jakiś jego krewny ? http://tablica-rejestracyjna.pl/ZS945AT
 4. Takie proste rozwiązanie, które już wcześniej zostało kilka razy podpowiedziane, zupełnie nie wchodzi w rachubę, ponieważ wówczas nie byłoby żadnego problemu. A przecież nie o to chodzi, żeby nie było problemu.
 5. Ale że gdzie? Nie dogadamy się, brak wyobraźni przestrzennej, wydumany, "przestający istnieć problem", którego w rzeczywistości nie ma, epickie rozgrzeszanie projektanta, który coś by chciał usiłować..., autobusy... A w świecie realnym, gdybym się uparł, wstawiłbym tam może jeszcze jedną fiestę, a już jakiegoś smarta, bez problemu.
 6. Wiem o co chodzi Generalnie jest z tym ciężko, też często wsiadam drzwiami pasażera, drażnią jednak stereotypy, oraz dziwna logika co poniektórych.
 7. Jestem bardzo wrażliwy na tym punkcie, i uwierz mi, tak jak to złodziej pilnuje swojej ofiary, a nie ofiara pilnuje się przed złodziejem, tak kierowca tego transita, może mieć o wiele więcej do powiedzenia, w zakresie tematu chamskiego parkowania. Co w sytuacji, gdy transit przyjedzie jako pierwszy, i ma do wyboru oba miejsca parkingowe, zaparkuje na skrajnym, a po nim, jako drugi zaparkuje bmw? Będzie to samo, takie same odstępy, ale już wtedy bez złośliwości tak? To może Transit powinien parkować na obu miejscach? Czy bym tam zaparkował? Oczywiście, że nie jest to miej
 8. Dwie rzeczy: pierwsza, - szerokość skrajnego miejsca na 15 kostek, miejsce obok na 16 kostek, więc miejsce obok skrajnego jest szersze o szerokość kostki, więc nie wmawiaj mi, że są takie same..., druga rzecz, uwierz mi, ten transit jest zaparkowany w bardzo staranny sposób, reszta jak wcześniej napisałem.
 9. Coś jednak pokręciłeś. Temat dotyczy parkowania na wyznaczonym miejscu parkingowym, a nie na parkowaniu na chodniku. Gościu z tego transita, ma takie samo prawo parkować na tym miejscu parkingowym, jak założyciel tego smutnego wątku. Jedyny zgrzyt w tej sytuacji polega na tym, że ten, kto tam zaparkuje jako drugi, zawsze uniemożliwi bezproblemowe wsiadanie do auta temu, kto zaparkował jako pierwszy. A wynika to ze zbyt wąskich miejsc na tym parkingu, dodatkowo te skrajne miejsce jest węższe. Na miejscu założyciela wątku, nie doszukiwałbym się złośliwości ze strony gościa od transita, a próbowa
 10. Porównujesz szerokość busa, do szerokości kampera? Przecież taki bus, ma szerokość zbliżoną do wielu aut osobowych, np. Jeep Cherokee, czy innego land cruisera. Ostatnio ktoś mi na bocznej szybie transita też napisał palcem "dzięki!", a miejsca od linii, zostawiłem o wiele więcej, niż on sam sobie zostawił po tej stronie, bo sam po lewej stronie zaparkował na linii, może lubi wsiadać do auta od strony pasażera, i dlatego zostawia sobie właśnie tam metr. Ludzie, bądźcie trochę poważniejsi.
 11. Ciii, rozszyfrowałeś mnie. Nic nie poradzę, że w nowym nissanie, to mnie najbardziej urzekło...
 12. 10,26 fajny efekt, w aucie jadącym obok.
 13. Mało rozsądnie, za tą kasę miałbyś jednego kajena, audi a8, i jeszcze na jakiegoś bemwu by zostało.
 14. Dlaczego poniżej 30? Budżet jest wyraźnie określony, około 30. No i nigdzie nie jest napisane, że auto ma być porządne, bezproblemowe i bezwypadkowe. Rozsądne auto w takim budżecie 30, to należałoby szukać raczej pięcioletniej Fabii, Corsy czy Fiesty, tutaj chyba od razu zostało ustalone, że nie kierujemy się rozsądkiem, a fantazją, i że wybieramy między ulepami.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.