Jump to content

Ociec

użytkownik
 • Content Count

  974
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  7d 13h 12m 15s

Community Reputation

22 Normalny

About Ociec

 • Rank
  młodociany kierowca
 • Birthday 04/01/1956

Profile Information

 • Name
  Paweł
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  W-wa Tarchomin
 • Zainteresowania
  Motoryzacja.
 • Car
  CC 1,2 8V 86 kM

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja wiem o tym, ale czy oni nie wiedzą ? Plantacje te są w tych samych miejscach już kilka ładnych lat. Wygląda, że liczą na opryski, i sporo wycinają gałązek. Może to wykańcza ochojniki ? Choinki szybko rosną i pod siekierę.
 2. Niestety dookoła lasy, ba nawet plantacje choinek. I na tych plantacjach mają duże modrzewie do zacieniania. Trochę mnie to dziwi, ale tak jest.
 3. Trochę kiepsko z drabiny, bo drzewa są wysokie (ok. 15 m) i bardzo rozłożyste (gałęzie od samej ziemi). Dodatkowo teren pochyły i nieutwardzony (jak to w lesie). Trzeba by coś nietypowego wymyślić.
 4. Ktoś może zna sprytny sposób jak i czym opryskać, ? podlać? wysokie świerki i jodły. Opryskiwacz nie sięga, a wylanie 2 wiader wody pod drzewami moczy ziemię na jakieś 1 cm. Żeby coś zadziałało, to potrzeba by cysternę oprysku i opryskiwacz, który sięga na jakieś 20 m w górę. W tym roku to dziadostwo się ostro wzięło za moje drzewa. Teren ogólnie wiejsko-leśny. Najlepszy byłby jakiś "zastrzyk" w pień.
 5. Ociec

  Ciekawa usterka

  Map musi być przystosowany do turbo. Seryjny nie ogarnia nadciśnienia.
 6. Ociec

  Ciekawa usterka

  Może być nieszczelności układu podciśnienia. Pęknięty wężyk, niepodłączona lub niezaślepiona jakaś końcówka na kolektorze lub przepustnicy. Padnięty mapsensor lub zawór na serwie hamulcowym.
 7. Raz do roku jeżdżę autostradą, ale za każdym razem na A2 do Łodzi, trafia się nie jeden, ale około 8-10 takich przypadków. Strata jest duża, bo dochodzi czas na rozjechania się osobówek, po zakończeniu wyścigu TIR-ów.
 8. Seicento jest co najmniej 100 kg cięższe niż CC. Inna jest charakterystyka sprężyn. To teoria. A jak jest naprawdę ??. Różnica w cenie może być spowodowana datą produkcji i dostępnością, Ogólnie może być różnica paru mm w wartości obniżenia. Pasują zamiennie fizycznie bez różnicy.
 9. Czy ktoś może powiedzieć, czy takie zestawy jak u kolegów, zadziałają w przypadku "braku prądu" ?
 10. Jak przechodziłem na DOT5.1 parę lat temu, to nie był mieszalny z żadnym innym płynem.
 11. Ustaw światła na poz 1. Jeżeli silniczek po przestawieniu się wyłączy to może być to mechaniczny problem. Spróbuj kilkakrotnie "przejechać" pozycją świateł od zera do końca i do zera. Sprawdź przewody w lampie, czy gdzieś nie blokują odblasku. W Aveo żony pomogło. Tylko nie wiem czy przejazd, czy gdzieś nie poruszyłem przewodem i pomogło. Sprawdź masę czy na pewno dochodzi.
 12. W SPI są dwa rodzaju czujników. Jeden typu włącz/wyłącz, a drugi jest o zmiennej oporności do pomiarów temperatury. Jeden ma czarny plastik ,drugi czerwony. ( O ile dobrze pamiętam. )
 13. W SPI trzeba jeszcze czujnik temperatury wymienić.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.