Jump to content

Przemas

użytkownik
 • Content Count

  2367
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  7d 28m 32s

Community Reputation

54 Normalny

About Przemas

 • Rank
  kierowca
 • Birthday 03/26/1986

Contact Methods

Profile Information

 • Name
  Przemek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Car
  C-Max II

Recent Profile Visitors

855 profile views
 1. Mam dokładnie tak samo. Ostrzegali przed zakładaniem.
 2. Przemas

  Toyotaplus

  Daj znać co potrzebujesz, może pomogę. Odczytaj prywatną wiadomość.
 3. Robiłem przez bls pzu goather. Pzu mój goather sprawcy. Oddałem do aso. Wycena pzu 1500 zl, aso naprawili szkodę za 8000 zl. Nic mnie nie interesowało. Nie było żadnych piam - przynajmniej do mnie. Niech już między sobą się rozliczaja. Niestety innym razem nie mogłem skorzystać z bls z racji pijanego sprawcy.
 4. Za Magazyn Fleet. "Europejska premiera modelu Toyota Corolla Sedan ma Targach Fleet Market 2018! W Warszawie w poniedziałek miała miejsce statyczna prezentacja nowej generacji modelu Toyota Corolla Sedan, zaledwie kilka dni po światowej premierze w Chinach. Na razie pokazano ją wyłącznie dziennikarzom, ale już pojutrze każdy może zobaczyć nowość japońskiej marki na Targach Fleet Market 2018, na które serdecznie zapraszamy! To będzie pierwsza prezentacja tego modelu w Europie."
 5. Zwracam się do Was z pytaniem. Sytuacja dla mnie dziwna. Siostra dzisiaj zagapiła się i przydzwoniła w samochód jadący przed nią. Chcąc uniknąć dzwona przodem próbowała uciec na bok. Skończyło się urwanym kołem. Samochód wyglądał jak na zdjęciu. Nie było rannych. Przyjechała policja (uderzyła w auto służbowe przedstawiciela handlowego). Policjant zabrał dowód rejestracyjny. Do tego momentu wszystko się zgadza. Auto niesprawne, dowód leci. Jednak policjant nie ukarał siostry mandatem, twierdząc że punto idzie na parking policyjny i będzie je badał biegły sądowy. Ponieważ policjant nie może stwierdzić czy to siostra się zagapiła czy koło urwało się wcześniej i przez urwane koło była kolizja. Dla mnie sytuacja dziwna. Podliczą ją za holowanie plus za parking policyjny. Czas oczekiwania na biegłego od 7 do 30 dni. Przy takich sytuacjach kończy się przeważnie mandatem oraz lawetą do serwisu a tu taka niespodzianka. Czy policjant miał prawo w takiej sytuacji zabrać samochód na parking policyjny? Czy jest jakaś szansa na zabranie auta z niego, co by można było zająć się naprawą z AC.
 6. 2 lata temu korzystałem z usług Świat Paneli. Rewelacyjne ceny. Przyjechało 3 gości w 2 godziny ułożyli 60 metrów paneli.
 7. a jaka Toyota interesuje?
 8. Tak. Mam Ale tylko Toyota Motor Poland
 9. Dawaj VIN sprawdzimy do kiedy i co było robione
 10. U mnie w cmax też ten problem występuje i to tylko w jednym miejscu na ślimaku. Dzieje się to na zimnym silniku przy szybszym wjeżdżaniu w ten zakręt. Wystrczy zatrzymać się uruchomić samochód ponownie i można dalej jechać błędu skrzyni nie ma. Dzieje się tak zarówno przed wymiana oleju jak i po (aktualnie 122kkm najechane).
 11. Dzisiaj w FB, ktoś wrzucił filmik dotyczący wożenia dzieci w kurtkach zimowych. Myślę, że warto obejrzeć.
 12. Przemas

  Tata Indica

  Odpuść. Auto tanie w zakupie, drogie w użytkowaniu. Jakiś czas temu u mnie w robocie robili w takim hamulce przód. komplet tarcze klocki jedyne 800 zł. Części dostępne były w jednej hurtowni gdzieś w Gdańsku. Wiem, można szukać odpowiedników z innych marek, ale to już sporo roboty.
 13. Urodził się w maju, do tej pory jeszcze takich mrozów nie było. Poza tym samochód jeździ garaż - garaż.
 14. Nie mieści się ponieważ dzieci nie powinno się sadzać w foteliku w kombinezonie (kurtce). Zapinając dziecko w kurtce nie jesteś w stanie dokładnie zapiąć pasów aby nie było luzów. W razie "w" fotelik nie spełni swojej roli w 100%. My swojego (7 miesięcy) ubieramy lekko, zanim wysiądziemy z samochodu ubieramy w kurtkę - okrywamy kocykiem. Wiem dużo więcej problemów, ale bezpieczniej. Aktualnie jeździ w MC CabrioFix, zaraz przesiadka na Axid Duofix - tylko nasz już siedzi.
 15. A może zamiast odcięcia poszukaj w google czegoś takiego jak BBS czyli Bezpieczna Blokada Samochodu. Tylko raz z takim czymś się spotkałem, jak klient pokazywał nam ten wynalazek w swojej hondzie. Dzięki temu nie ukradli mu samochodu, Nie dali rady na lawetę nawet go wciągnąć. System ten jest blokadą hamulców. Zdecydowanie lepiej zabezpiecza niż odcięcie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.