Jump to content

Citric

użytkownik
 • Content Count

  498
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Normalny

About Citric

 • Rank
  leniwy kierowca

Profile Information

 • Name
  Piotr
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Białystok
 • Car
  Citroën C-Elysée 1,6 VTi

Recent Profile Visitors

804 profile views
 1. Koledze chodzi o to, że jak Cię nie stać na automatyczną skrzynię biegów oraz jak nie potrafisz obsługiwać manualnej skrzyni biegów to wolnossący silnik staje się mułem podczas, gdy turbodoładowany jakoś w miarę jeszcze pojedzie. Proste? 😁
 2. Zwracam uwagę na -cenę, -potencjalne problemy, które może sprawiać podczas eksploatacji, -samopoczucie za kierownicą,
 3. Dla mnie nie jest ważne najmniejszy czy największy. Staram się je wszystkie omijać i tak jest ich wystarczająco dużo w życiu. 😊
 4. Podnosi usterkowość i do tego koszty naprawy. Jeśli chodzi o ułatwienie jazdy wybrałbym raczej hydrauliczny automat niż silnik turbodoładowany.
 5. Dla takiego bez JDG raczej najważniejsza. U mnie z tego względu odpadały różne turbo cuda.
 6. Jasne nie mam pojęcia. Pozostaje mi się uczyć od znawcy widzącego Francję i Francuzów jedynie w TV, ale i tak nie rozumiejącego ani słowa. Dodatkowo, który pewnie miał trudności w zmianie rezydencji z prowincjonalnej na stołeczną. 🤣
 7. A co jest w tym trudnego? Francja to nie PRL. Hybryda to zdecydowanie inna charakterystyka dla innego klienta.
 8. Nie przyniosą bo ich i tak nie stać na Tiguan R. Ludzie, których będzie stać staną się rezydentami sąsiednich krajów i po problemie.
 9. Dobrze to ująłeś wcisną. Nie chodzi o ziomali, ale o syna albo jego dziewczynę. Jedno z nich będzie musiało wysiąść, aby ziomal się wygramolił i tak za każdym razem jak pojadą większą grupą. Będzie też dłużej tamował ruch jak nie znajdzie miejsca do zaparkowania na wyrzucenie ziomala. Dodatkowo przy wysiadaniu z tylnych siedzeń trzeba bardziej uważać, żeby nie uszkodzić zaparkowanego obok auta. Wiesz mi to potrafi wkurzyć bardziej niż dziadkowy wygląd.
 10. Nie kupowałbym 3 drzwówki bo będzie przerąbane kogoś przewozić na tylnych siedzeniach. Jeśli chodzi o ubezpieczalnie to zerknąłbym na Axa i MTU. W moich czasach te ubezpieczalnie były nie do pobicia dla młodych bez zniżek z "odpowiednim" współwłaścicielem.
 11. Miałem takie same priorytety i nieco wyższy budżet to wyszedł mi nowy C-Elysee 1,6 VTi. Właśnie mija 4 lat eksploatacji i jestem nadal zadowolony.
 12. Mi jak wypadło w niedzielę to zrobiłem w niedzielę w KPK
 13. Nie nazwałbym tego wydziwianiem biorąc pod uwagę mnogie wpadki konstrukcji turbodoładowanych w ich krótkim okresie obecności.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.