Jump to content

mrarek

użytkownik
 • Content Count

  5769
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Normalny

1 Follower

About mrarek

 • Rank
  mistrz kierownicy

Profile Information

 • Name
  Marek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Piekarnik Śląski
 • Car
  SC III 1,5 dCi 110 KM
 • Motorcycle
  Jawa 250

Recent Profile Visitors

939 profile views
 1. a 250 ccm, 1962 rok nie chciałbyś się zająć?
 2. To zwykły tablet wstawiony. Jeśli będzie reagował tak, jak reagują obecnie wyświetlacze w SCIII to katastrofa. Wyświetlacz główny oraz wyświetlacz z panelu klimatyzacji podczas mrozów poniżej -10* pracują bardzo powoli.
 3. Przejechałem się kawałek takim i muszę przyznać, że dziur nie czuć. Koła to 20" jakieś 190 a nie 205, więc są węższe.
 4. Maluch 76 pln??? Noszkur.... a mnie z JAWĘ z 1962 roku krzyknęli 132 PLN
 5. Wczoraj i dziś dzień otwarty i można było zobaczyć, dotknąć i karnąć się SCIV, więc dlaczego nie skorzystać? Wczoraj po godz. 10:00 wstawiłem się z synem na salon, by pomacać nowe samochody. Do pomacania wystawili białego, krótkiego, lepiej wypasionego oraz czarnego, długiego (Grand) i słabiej wypasionego. Uwagę z boku zwraca podobieństwo z przodu do citroen picasso i potężny zestaw czujników na szybie przedniej Oczywiście bardziej interesował mnie krótki, ale sprawdzałem też słabiej wyposażonego, bo wiadomo, że na polskich drogach full wypas jest rzadkoś
 6. Przy -20* silnik osiągnie 90* w kilka minut? Ciekawe który...
 7. Dokładnie. Po co szukać kłopotów.
 8. a jak się zabija silnik DPFem przy takich jazdach?
 9. Rzadka krótka jazda = mleko z oleju. IMHO podłączyć ładowarkę impulsową i jest święty spokój.
 10. Co nie do końca? Z gwarancją napisałeś to samo, co ja. Z rękojmią podałeś wykładnię, a ja napisałem żeby nie mieć dziwnych kłopotów to powie "spieprzaj dziadu". Bo po co sprzedawcy kłopoty z rocznym wyrobem, po 20 kkm? Sprawny gość znajdzie "milion" wymówek, by nie przyjąć, choćby taką głupią by nabywca udowodnił, że nie przywalił w megadziury w jezdni. Nie do obalenia.
 11. do szkoły chodziłeś, to wytłumacz mi sens tego: jak chcesz inaczej dokręcić NAKRĘTKI a nie śruby, jak nie masz dźwigniętego zawieszenia?
 12. z tytułu rękojmi możesz reklamować wadę fizyczną lub prawną, a takie wady po 20 kkm odpadają lepiej więc wziąć reklamację z tytułu gwarancji na jakość towaru. poza tym rękojmia jest do sprzedawcy, a co on winien? żeby nie mieć dziwnych kłopotów to powie "spieprzaj dziadu"
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.