Jump to content

tomeq77

użytkownik
 • Content Count

  4186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

249 Przezacny kompan

1 Follower

About tomeq77

 • Rank
  starszy kierowca
 • Birthday 07/03/1977

Profile Information

 • Name
  Tomek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Bytom Odrzański FNW
 • Car
  FF 1.8 TDCi, OAJ 1.4 140KM

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cena wieszaka i tej platformy to też niebo a ziemia. Jak chciałbym wydać ca. 2700 zł to nawet bym tu nie zaglądał 👍
 2. Wszystko się da, Że przewóz damek na platformie jest bezproblemowy to wiem. Nie wiedziałem, że na wieszaku się adaptery stosuje.
 3. A, i doopa. Zapomniałem, że ja mam do przewiezienia 4 rowery, w tym 3 damki. Na takim wieszaku to będzie chyba ciężko.
 4. 1. Niektórzy piszą, że rowery się obijają? Prawda to? 2. I że gibią się na wszystkie strony. 3. Masz z funkcją odchylania? Działa to jakoś?
 5. A co powiecie o thule hangon 9708 ? Potrzebuję coś niedrogiego na 4 rowery górskie, w tym 3 damki.
 6. Odkąd kupiłem Astrę, czyli już przeszło 2 lata, stukają mi luźne zaciski hamulcowe z przodu. Na jakimś forum Chevroleta widziałem myk z trytytkami. Co z tym zrobić? Jak te luzy naprawić?
 7. Deska (drewniana) elewacyjna chyba odpada, bo drogo i trzeba co jakiś czas odnawiać. Znalazłem jeszcze takie coś. Też jest fajne, ale drogie. Zacząłem jeszcze myśleć o zwykłym klasycznym tynku. Kielnię i pacę kiedyś w ręku trzymałem, betoniarka na działkach jest. I teraz kolejne pytanie: Ile cementu lub gotowej zaprawy mi pójdzie na ok. 10 m2 niezbyt równej ściany?
 8. Deska fajna i łatwa do położenia. Ale teren jest bardzo nasłoneczniony i pielęgnacja tego będzie kłopotliwa
 9. Obrzydliwość nie jest kryterium wyboru 👍
 10. Jest sobie altana Jak małym kosztem zrobić elewację, żeby jakoś wyglądała? Panele pcv na latach? Cienki styropian + tynk? Coś innego? Jakie macie pomysły?
 11. Dodatkowo musiałem wymienić oring na korku oleju, bo lekko świstało. No i myślę, że (na jakiś czas) moje problemy z a14net się skończyły. Jeszcze tylko MAF dzisiaj wymienię i będzie śmigać Celem diagnostyki uwalonego przepływomierza odpiąłem go i zrobiłem krótką jazdę próbną. Powiem Wam, że nigdy do tej pory to auto nie było tak zrywne i szybkie 😄 Mam nadzieję, że po wymianie na nowy oryginał (za niecałe 300 zł) też będzie ok. Oczywiście na teście załączył się wentylator, ale ponoć to normalne przy odpiętym czujniku.
 12. Astra J a14net 140 km. Powoli przestaję lubić to auto. Grzybek jest, pokrywa zaworów wymieniona na nowy zamiennik. I takie efekty dźwiękowe: Torque pokazuje błędy p1011 i p0171 i dodatkowo przy ostrzejszym dodaniu gazu komunikat między zegarami: awaria pojazdu - skontaktuj się z serwisem. Informacja dodatkowa: mocno syczy przy odkręcaniu korka paliwa, zawór par paliwa już zamówiony. Czy to może być tylko to?
 13. Tego nie wiem. Wiem, że takie, czyli od tego samego producenta, montują w dieslu.
 14. Koszt pokrywy to całe 160 zł. Producenta nie znam, ale dopytam. Mechanik mówił, że dużo takich do 1.7 zakładają.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.