Jump to content

tomeq77

użytkownik
 • Posts

  4230
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About tomeq77

 • Birthday 07/03/1977

Profile Information

 • Name
  Tomek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Bytom Odrzański FNW
 • Car
  FF 1.8 TDCi, OAJ 1.4 140KM

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tomeq77's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

270

Reputation

 1. tomeq77

  Płotek

  IMO to zły pomysł przy dzieciach (nawet 11-letnich). Łatwo się na taką niską rurkę nadziać i zrobić sobie krzywdę.
 2. Spoko. Już mam. Inne forum pomogło
 3. Na całym cywilizowanym świecie (czytaj w Internecie) nie ma dostępnego szablonu, w którym miejscu wyciąć podsufitkę w Astrze J ST w celu montażu górnych mocowań siatki oddzielającej przedział pasażerski od bagażnika. Niestety w mojej okolicy nie ma nikogo z takim autem. W związku z tym prośba: Czy znajdzie się tutaj dobra dusza, która wrzuci tutaj dokładne zdjęcie ze swojego auta, gdzie się znajdują te uchwyty. Jak będę chociaż to widział na zdjęciu to przy pomocy ostrego tapeciaka i kamerki endoskopowej znajdę to u siebie.
 4. Mam Astrę J ST z 2011 r. Kupiłem nową siatkę odgradzająca przedział pasażerski od bagażnika. Kupiłem też używane mocowania siatki do montażu w podsufitce. Niestety nie mam szablonu i nie wiem w których miejscach zrobić dziury w podsufitce, żeby zamontować kotwy. Pomożecie?
 5. Cena wieszaka i tej platformy to też niebo a ziemia. Jak chciałbym wydać ca. 2700 zł to nawet bym tu nie zaglądał
 6. Wszystko się da, Że przewóz damek na platformie jest bezproblemowy to wiem. Nie wiedziałem, że na wieszaku się adaptery stosuje.
 7. A, i doopa. Zapomniałem, że ja mam do przewiezienia 4 rowery, w tym 3 damki. Na takim wieszaku to będzie chyba ciężko.
 8. 1. Niektórzy piszą, że rowery się obijają? Prawda to? 2. I że gibią się na wszystkie strony. 3. Masz z funkcją odchylania? Działa to jakoś?
 9. A co powiecie o thule hangon 9708 ? Potrzebuję coś niedrogiego na 4 rowery górskie, w tym 3 damki.
 10. Odkąd kupiłem Astrę, czyli już przeszło 2 lata, stukają mi luźne zaciski hamulcowe z przodu. Na jakimś forum Chevroleta widziałem myk z trytytkami. Co z tym zrobić? Jak te luzy naprawić?
 11. Deska (drewniana) elewacyjna chyba odpada, bo drogo i trzeba co jakiś czas odnawiać. Znalazłem jeszcze takie coś. Też jest fajne, ale drogie. Zacząłem jeszcze myśleć o zwykłym klasycznym tynku. Kielnię i pacę kiedyś w ręku trzymałem, betoniarka na działkach jest. I teraz kolejne pytanie: Ile cementu lub gotowej zaprawy mi pójdzie na ok. 10 m2 niezbyt równej ściany?
 12. Deska fajna i łatwa do położenia. Ale teren jest bardzo nasłoneczniony i pielęgnacja tego będzie kłopotliwa
 13. Obrzydliwość nie jest kryterium wyboru
 14. Jest sobie altana Jak małym kosztem zrobić elewację, żeby jakoś wyglądała? Panele pcv na latach? Cienki styropian + tynk? Coś innego? Jakie macie pomysły?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.