Jump to content

Pieter2

użytkownik
 • Content Count

  3384
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 1h 55m 57s

4 Followers

About Pieter2

 • Rank
  weteran
 • Birthday 01/04/1971

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Rybnik
 • Car
  osobowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pieter2

  Kosiarka...

  Coś z silnikiem Brigsa. Ten NAC chyba go nie ma, więc raczej bym ją sobie podarował.
 2. Pieter2

  Kosiarka...

  Masz nierówny teren do koszenia i chcesz kupić spalinówkę bez napędu? Po pierwszym koszeniu będziesz miał tej spalinówki po dziurki w nosie.
 3. Trochę dużo . W pilarkach które mam i którymi ciąłem na bak oleju spala się dwa baki paliwa, średnio. Nie wszystkie pilarki posiadają regulację ilości oleju, czy posiada ją Makita musisz sprawdzić w instrukcji.
 4. No I? Cześć się sypie a część działa. A to, że nie można demonizować tej skrzyni. Niektórym padły, ale nie można skreślać auta z tą skrzynią. Pewnie dużo zależy od eksploatacji.
 5. Nigdy nie słyszałem o pękających skrzyniach biegów. W oplowskiej czasami padały łożyska. Co do korozji... zardzewiałego bravo też nie widziałem
 6. Faktycznie przód jakby niżej siedział. Z turbinami raczej nie ma problemu, mnie w tym tygodniu stuknie 200 000 i z turbiną nie miałem problemów. Zresztą w ogóle z silnikiem. Sprzęgło już dosyć ciężko chodzi, ale ma prawia 200 tyś przejechane. Największą bolączką tych aut jest... automatyczna klima (urywające się dzwignie siłowników). Wtedy trzeba rozbierać całą deskę, żeby siłowniki wymienić.
 7. Takie coś ostatnio często spotykam. Piękne autko.
 8. Albo ci łożyska poszły, albo silnik zaczyna się jarać.
 9. Większość kosiarek ma możliwość mulczowania. Demontujesz kosz i zakładasz zaślepkę na jego miejsce i mulczujesz. Trawa musi być niska, więc kosiarka bez kosza to nieporozumienie. Jak popada tydzień, trawa ci podrośnie i masz po mulczowaniu.
 10. Kup z napędem, bo spalinówki trochę ważą. Ja mam Alko już chyba z 10 lat i sobie chwalę. Kup coś z silnikiem Brigsa, i łatwym dostępem do serwisu, chociaż ja w mojej wymieniłem tylko pasek napędu.
 11. Spalinowa? Bez napędu? Za tę cenę kupisz z napędem i docenisz to, że nie musisz jej pchać.
 12. Dlatego też jeszcze nie kupiłem. Będę miał czas, to sprawdzę ile kosztuje nowy w serwisie
 13. Pewnie tak jak jest pokazane na zdjęciach z aukcji. Nie kupowałem tego, bo wydaje mi się, że to wyrzucanie pieniędzy. Nie wydaje mi się, żeby kawałek blaszki mógł utrzymać daszek w odpowiedniej pozycji. Ale daj znać, czy pomógł.
 14. Ano właśnie. Do wysokości płytek jest równiutko, ale potem to tragedia. No i wolałbym uniknąć kucia tych płytek.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.