Jump to content

Pieter2

użytkownik
 • Posts

  4151
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Pieter2

Retained

 • weteran

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Rybnik
 • Car
  osobowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pieter2's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

338

Reputation

 1. Co masz na tarasie położone?
 2. Niezłe przebicie. Aliexpress Też myślałem o zakupie, ale trochę w życiu polutowałem drucików i jakoś nie mam do tego zaufania.
 3. Pieter2

  VIN Bravo

  Zerknąłem pobieżnie na forum fiata Bravo i z tego co wyczytałem, to masz zmienną geometrię i prawdopodobnie DPF-a.
 4. Pieter2

  VIN Bravo

  W 2009 r Fiat chyba nie stosował jeszcze DPF-a, w 1,9 nie było turbin ze zmienną geometrią.
 5. Lepiej kupić farbę do grzejników, ale najmniejsze to chyba 0,5 l.
 6. Rób na sztywno. Wczoraj przekląłem podłączenie wężykiem, a raczej zawór pod zlewozmywakiem, do którego jest węzyk podpięty. Wyrwało mi śrubę, którą się odkręca, żeby wyczyścić filtr. Zawór założony 12 lat temu, śruba nigdy nieodkręcana i wygnił gwint. Dobrze że byliśmy w domu, kiedy to się stało, bo bym miał remont na całym parterze.
 7. W instrukcji jest co 120 tyś bodajże, ale warto wymieniać wcześniej. Ja w t-jecie wymieniam po ok, 90-100 tysiącach. To silnik kolizyjny, więc nie ma co ryzykować, bo remont głowicy kosztuje. Koszt w "zwykłym" dobrym warsztacie to 750 zł w ubiegłym roku, tyle płaciłem. W wolnossącym będzie to samo, bo rozrząd chyba jest taki sam. Cena z częściami.
 8. W grudniu kupowałem indukcję, polecano mi elektroluksa i Amikę. W sklepie sprzedawca odradził mi Amikę. Pokazał mi ją od spodu, a tam plastik- fantastik, Elektroluks ma cewki i wentylator obudowane blachą.
 9. Te wężyki mają małe przekroje, sprawdzałeś ciśnienie w instalacji? Zawór może i jest na 7 atm to o niczym nie świadczy, ale jakie jest w rurach?
 10. Przepisy z thermomixa można dostosować do innych xxxmixów. Szwagierki przerobiły temat, jedna ma thermomixa, druga aldimixa i ta od Aldimixa stosuje przepisy z thermomixa. Thermomix kosztuje faktycznie chore pieniądze, ale jest lepszy niż inne roboty. Szwagierka narzekała ostatnio na rozdrabniacz w tym z Aldi. Szczegółów nie znam, bo temat mnie nie interesował.
 11. Ja bym to wylał zaprawą betonową.
 12. Jak masz surowe tynki, to po co gruntować? Szpachluj.
 13. Ja mam 3x7 i czasami przydałaby się dłuższa. Żałuję, że nie kupiłem 3x9, wszystko zależy od tego, jakiej długiej potrzebujesz.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.