Jump to content

jacek76

użytkownik
 • Content Count

  1072
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Normalny

1 Follower

About jacek76

 • Rank
  kierowca

Profile Information

 • Lokalizacja
  Stanin / Pruszków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie. Jest taka sprawa ,że znalazłem do kupna auto które pochodzi z odzysku po kradzieży. Auto z polskiego salonu , zostało skradzione i w całości , bez ingerencji w numery vin , odzyskane. Handlarz odkupił je od firmy ubezpieczeniowej i ja chcę to auto kupić. Są wszystkie papiery , tak z policji jak i od ubezpieczyciela , są blachy niestety brak DR i karty pojazdu - są zatrzymane przez policję lub WK . Czy nie będzie problemu z ponowną rejestracją i co jest wg. przepisów potrzebne do rejestracji.
 2. Zobacz w Juli , widziałem na ich stronie że maja w ofercie własnie taki kompresor i w takiej cenie jak Cie interesuje.
 3. Ta, jasne. Robilim Audi RS6 pińcet koni i po hamowni miał na gazie 7KM więcej niż na Pb. A jeśli wskaźnik jest źle zamontowany lub źle podpięta rezerwa to takie cuda dziać się będą.
 4. Pewnie masz wodę w butli , wyjmij wielozawór i zobaczysz.
 5. Win 7 udało mi sie jakiś czas temu tak zruszczyć , że było wszystko widoczne i to w ruskich bukwach. Żeby skasować adaptację przepustnicy pomógł mi kolega z białorusi.
 6. Niebieski to plus , czarny - minus. Możesz dać dodatkowy czarny do masy/minusa aku i bedzie git.
 7. Nie będzie działał , nie rób sobie nadziei.
 8. Silniczek pasuje od matiza o ile się nie mylę... U mnie zatarła i wyrobiła się zębatka i po delikatnej modyfikacji wszystko działa.
 9. Nie da się połączyć. Gdyby było można , to można by było ustawić po czasach wtrysku. A tak nic.
 10. Potrzebny soft z kluczem. Jeśli jeździ to dobrze. Jeśli już są jakieś problemy to najrozsądniej wywalić elektronikę i wtryskiwacze i wsadzic coś naszego.
 11. Nie opowiadaj głupot. Każdy demontaż listwy wtryskowej musi zakończyć się jej kalibracją . Nie da się złożyć nawet głupiego valteka żeby było tak samo jak wcześniej. Przypominam , skok valteka 4/cyl to ok. 0,45mm. Do czyszczenia dobrze jest użyć jakiegoś środka do przepustnic ew. nitro.
 12. A ja bardzo ale to bardzo polecam acw03
 13. Kupiłem takie same opony i potwierdzam. Bardzo dobrze się na nich jeździ i bardzo ciche . Swoją droga kupiłem nowe sprężyny na tył bo te co mam już znacznie siadły.
 14. A jakie jest minimalne ciśnienie przy którym przechodzi na PB ustawione w programie? Jaka instalacja?
 15. A po co Ci gold do 170 KM , skoro silver jest do 250 KM? Możesz wybrać AC R01 czerwony i też będzie z dużym zapasem...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.