Jump to content

bogas

użytkownik
 • Content Count

  4260
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

420 Przezacny kompan

About bogas

 • Rank
  zwinne paluszki
 • Birthday 05/26/1978

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Jaworzno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak to mówią-kupić bezszczotkowca za 2kpln to składania mebli z ikei
 2. Niteo z biedry. Silnik bezszczotkowy z udarem. Ok 250zł. Dobry sprzęt na 1/2 do 1/4 ceny markowych
 3. Tjaaa, 2,5 auta w cenie jednego
 4. Tylko że wrażenia z jazdy ARS, a ARS QV są zgola odmienne.
 5. Przez 24 lata nie. Raz mi jakiś oko oglądał i puścił, jak mu powiedziałem, że bez soczewek bym jego nie widział Jak komuś kazał wyjąć, to jest... Uśmiechnąlbym się i kazał mu samemu włożyć palec do oka bez mycia rąk i płynu.
 6. Przepraszam, a kto programował jak się T ma zachować w takiej sytuacji?
 7. W KIA jest sekwencja naciskania klawiszy i da się to wyłączyć. W Epice chyba tylko tak:
 8. Dużo zależy od szerokości opony, a większość o tym zapomina. Zmiana z 215 na 195 daje u mnie litr oszczedności. A może z tymi pieniedzmi pomyśl o jakimś nowym aucie lub demo? Wiem, że C kombi będzie trudno, ale może warto poszukać czegoś nowego. A Tipo?
 9. bogas

  Jeleń

  Kierowcy, przepraszam - osoby mające prawo jazdy nie wiedzą co to bezpieczna odległość od poprzedzającego pojazdu, co to i po co się stosuje kierunkowskazy, niektórzy tu, na forum twierdzą, że lepiej dają radę niż ABS, a Ty wymagasz czytania instrukcji i rozumienia działania systemów wspomagających, np LA. Nie za dużo oczekujesz? P.S. Pieszy, to nie sarna. Chyba, że sarna stoi na tylnych racicach Algorytm, to algorytm dla kamery. Ludzie z reguły nie chodzą na czterech, kamera wykrywa postać w pionie.
 10. Czy da radę w ślepy otwór nadłożyć alu i zrobić gwint na nowo? A może roztoczyć, wstawić pierścień z wewnętrznym gwintem? Element wkręcany jest ze stali, w nim pracuje stalowy tłoczek. Wszystko pracuje w oleju i temp roboczej 100st C. Jeśli tak, to gdzie na Śląsku?
 11. Ramarex na Rudzkiej. 16kkm od założenia. Polecam!
 12. Robiąc zrzut ekranu świeżej mapy ustawionej przez gazownika, przesunąłem coś i auto zgasło Mam plik .set z mapami i mnożnikiem, próbuję go wgrać i dupa. Wgrywa się sam mnożnik. Jak to zrobić? Robię do tej pory tak - łączę się ze sterownikiem lub nie i wczytuję z dysku plik set. Połączenie zostaje zerwane (pewnie po wgraniu). Łączę się ponownie i widzę sam mnożnik. Bez kropek.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.