Jump to content

janist

użytkownik
 • Posts

  899
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About janist

 • Birthday 12/09/1972

Profile Information

 • Name
  Tomasz
 • Lokalizacja
  Oława
 • Car
  Alfa Romeo Gullietta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

janist's Achievements

młodociany kierowca

młodociany kierowca (11/19)

2

Reputation

 1. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Stan na teraz jest taki, że się z nim skontaktowałem no i będzie malowany drugi i ten pierwszy jeszcze raz. Moje oczekiwanie jest taki, że ma być ten sam kolor a przynajmniej ja mam nie widzieć różnicy. Zobaczymy.
 2. Niby oczywiste, ale jednak nie. Prawie rok temu w zakładzie w którym zawsze robiłam naprawy blacharsko lakiernicze bo zawsze świetnie to robili pomalowali mi zderzak. No i okazało się, że kolor nie jest taki sam jak reszta nadwozia. Właściciel mnie przekonywał, że to normalne, że wyblaknie. Że producenci lakierów to tak robią i że i nie ma innej rady ,, i że trzeba tak bo wyblaknie a jak będzie trzeba to pomaluje jeszcze raz. No i co widzę samochód (na co dzień jeździ żona) to, kurka, widzę, że to inny kolor. No a teraz jest 2 zderzak do pomalowania. No to pytanie. Czy naprawdę się nie da czy mu się nie chce? A kolor to alfa red.
 3. Tak. Napis jest do czwartku. Coś mi się wydaje, że jesteśmy sąsiadami.
 4. No raczej. Utrata wartości jest większa dla lat 0-3 niż 2-5. Dodatkowo 100tyś dla auta 3 letniego to gorzej niż dla 5 letniego.
 5. Nie napisałem tego ale chodzi właśnie o demówkę od dealera.
 6. Tak, raczej nietrudno znaleźć. Mam nadzieje, że nie masz o niej jakichś niepokonących informacji bo juz kupiona.
 7. Nie no to takie auto, że jak by wjechało na pole to mała szansa, że by z niego zjechało. Stało pewnie na dworze. Auto jest od dilera.
 8. Dobra, oleję. Że olej to raczej na pewno. Myślałem co z hamulcowym i ewentualnie o wymianie pasków. Coś jeszcze?
 9. Witam, mam okazję kupić auto 2 letnie z przebiegiem 1000km. Czy może to być jakiś problem. Co powymieniać? Silnik to 1,4T multiair 170KM.
 10. Gdzie są ulubione

 11. > być może to kwestia opon, może kwestia stylu jazdy, > no to jeżeli to nie jest domena modelu to trzeba szukać co jest nie tak, koledzy już napisali, być > może amortyzatory, może wypracowane któreś elementy gumowe No i jestem umówiony w japantech na diagnostykę. Naprawię co trzeba a potem nowe kapcie.
 12. > Są auta które mają tendencje do ząbkowania opon, a czasem jeszcze kształt bieżnika temu sprzyja i > efekt ząbkowania gotowy. > Tak było w przypadku Vectry B i Focusa I które ząbkowały opony na potęgę, ZTCK też Vectra C (i > bliźniaki czyli Saab 9-3 i Croma) mają tendencje do ząbkowania, nie wiem jak rzecz ma sie z > Focusem II czy coś tam poprawili czy nie. Po prostu niektóre TTM i tyle. U mnie w Cromie akurat nie ma takiego efektu. Natomiast w Civicu wygląda na to, że nie było i się pojawił. Stąd raczej to nie TTM.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.