Jump to content

krecha

użytkownik
 • Content Count

  1121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Normalny

1 Follower

About krecha

 • Rank
  kierowca
 • Birthday 08/09/1983

Profile Information

 • Name
  Łukasz
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz
 • Zainteresowania
  motoryzacja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W astrze k dopłata w najniższej wersji wyposażenia do ledow na mijania i drogowych (tzw ecoled) wynosi 800zł, od drugiej wersji wyposażenia ledy są standardem. Nie jest źle, IMO konieczna opcja przy takiej niewielkiej doplacie.
 2. Jak w temacie, mamy kogoś kto handluje nowymi oplami? Szukam konkretnej specyfikacji z placu ale u mnie w okolicy słabo z tym.
 3. Oglądałem dzisiaj astrę, jestem na tak , przyzwoite wyposażenie, cena lekko ponad budżet ale do przełknięcia, 60-64kzl za rocznik 2019, silniki 1,2 110 lub 130km, przyzwoite wnętrze, czujniki parkowania p+t, android auto. Jedyne co mi się rzuciło to mały bagażnik, bardzo płytki nawet z dojazdowką. Jedyna niewiadoma to silniki, chyba za młode żeby poznać opinie, coś możecie o nich powiedzieć?
 4. Oszczędność nie ma tutaj takiego znaczenia jak prostota i bezawaryjność. Samochód nie będzie raczej robił więcej niż 10-15kkm rocznie więc spalanie ma drugorzędne znaczenie. Tipo z tego co słyszałem do awaryjnych nie należy. Na swifta jeszcze popatrzymy
 5. Ciekawa propozycja, chyba najciekawsza z przedstawionych :ok:
 6. Rapid byłby ok, spełnia chyba wszystkie kryteria poza prostym silnikiem, jedynie trochę mu brak świeżości ;) poszukamy :ok:
 7. Obadam temat, ale patrząc po necie cena trudna do osiągnięcia...
 8. Sprawdzimy ale z tego co widzę ceny od 60 na otomoto. Najlepiej jakby się udało w 50 z małym hakiem zmieścić
 9. Sedan jest tańszy, tylko że problem z dostępnością od ręki. Podobno czekają na dostawy od kwietnia i wybór z placu niewielki.
 10. Fajnie jakby było trochę większe niż klasa B, nieraz wnuki zabierają i bagażnik też się przyda większy
 11. Witam, szukam niedrogiego nowego lub prawie nowego samochodu dla rodziców. Mamy oferte na tipo htb w wersji longue za ok 55kzl. Jako alternatywa jest takie samo tipo w podobnej wersji za niecałe 50kzł z roku 2019 z przebiegiem ok 30kkm na gwarancji (Poleasingowe). Oba z silnikami 1,4 95km. Auto glownie do miasta. Ma być proste, bezawaryjne i tanie w utrzymaniu, jednymi slowy auto dla emeryta;). Na jakie jeszcze modele można patrzeć z takimi kryteriami?
 12. Można wybrać jakiś klejouszczelniacza np sikaflex który nie stwardnieje ale cenowo już będzie gorzej, ok 30 za tubę
 13. Klej montażowy w kartuszu do wyciskacza. Bez bałaganu będzie
 14. Też mam ten dźwięk w octavii i też nikt nie znalazł przyczyny. ,,Jeździć i obserwować"
 15. Piszę o jeździe autostradowej, na krajówkach też 1000 przekroczę. Miałem kiedyś golfa 3 tdi 90km, golfa 4 tdi 110km ale octavia z 1,6 jest IMO jeszcze oszczędniejsza
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.