Jump to content

s_krzychu

użytkownik
 • Posts

  1830
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About s_krzychu

 • Birthday 05/17/1978

Retained

 • Czyścioszek

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Gdańsk
 • Car
  Optima, Aveo

Recent Profile Visitors

1231 profile views

s_krzychu's Achievements

kierowca

kierowca (12/19)

391

Reputation

 1. No to faktycznie klasyczny automat. To więc może być "normalne auto". Samo w sobie autko było całkiem wdzięczne. Chociaż jak na cytrynkę, szybko i mocno pojawiła się ruda na dolnych rantach drzwi.
 2. A ma PRND czy +/-? Tak jak pisze Paweł - chyba nie było C3 z klasyczną ASB
 3. Miałem, nie polecam. Humorzaste. Auto kilka razy stanęło z powodu tego, że robot odmówił współpracy.
 4. Wd40 Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 5. no to jest wypadkowa szerokości korytarza, długości panelu i przyjętej metody kładzenia U mnie kładli z 2,4m dech na korytarz o szerokości ok 1,5m, więc po prostu robili nieregularne przesunięcia, jak na całości i nie było dramatu z odpadem.
 6. Kładź zgodnie z pokojami. Będzie Ja też się obawiałem, ze "w poprzek" przedpokoju to będzie krótka deska - taka "drabinka", ale jest ok i wg mnie lepiej niż raptem w drzwiach panele miałyby zmieniać kierunek
 7. Na allegro znajdziesz np.: https://allegro.pl/listing?string=bit płaski długi&bmatch=e2101-d3794-c3683-hou-1-5-0528&p=2 Z wyższej półki Wera, ze średniej Yato z budżetowej reszta: Verto, Graphite.
 8. Psujące się "znienacka drobnostki" bez problemu unieruchamiają samochód. Ja też o swoje dbam. Poprzedni zadbany C8 stanął mi 2x w podróży - padał zawór EGR czego nie dało się przewidzieć/sprawdzić/wymienić profilaktycznie. Ot - taki urok.
 9. Sporo zależy i tak od modelu. W starym mieszkaniu od 16 lat działa Ravak. W nowym Radaway od roku - na razie wygląda nieźle.
 10. Jak napisał @zejk - przede wszystkim stan zabudowy mieszkalnej, mebli, sprzętu. Zajrzeć we wszystkie zakamarki w poszukiwaniu przewilgoceń, smrodu stęchlizny, grzyba. W necie znajdziesz poradniki, chociaż z niektórymi to sprawdzenie trwałoby chyba 3 dni Ale w miarę możliwości warto pojechać na myjnię i sprawdzić w praktyce szczelność okien, zwłaszcza dachowych Sprawdzenie wszelkich mechanizmów i urządzeń "kamperowych" - to drugi ważny czynnik. Serwis/wymiana tych elementów potrafi kosztować worek talarów. I to nie tylko najważniejsze: lodówka, terma, płyta - ale też "drobiazgi" takie jak markiza, rolety w oknach - bo ich serwis bywa nieprzyjemnie drogi.
 11. Tak o czymś takim. Jak wolisz Ja bym się obawiał, że przy pracującej podłodze tak cienka i wąska zaprawa na fudze będzie się odkruszać a okruchy wyjdą przez winyl "wierzchem".
 12. Może rozważ podkład z płyt eko, np. 5mm, które są sztywne i nierówności fug przykryją. Będzie znacznie łatwiej i szybciej niż bawić się z wypełnianiem fug.
 13. Tak, prowadzenie linii wzdłuż można ogarnąć. Ale prostopadłość cięcia w stosunku do powierzchni ciętej jest wg moich doświadczeń bardzo trudno ogarnialne. Trzeba ciąć bardzo wolno a i tak efekty nie są dla mnie zadowalające.
 14. Wszystkie "może" mogą mieć miejsce Ale "może" mam też inny próg akceptacji równości. Cięcie w poprzek dechy, to nie kłopot. Jak ucieknie 1-2 mm to raczej nikt się nie obraża. Ale linia prosta > kilkudziesięciu cm wyrzynarką - wątpię.
 15. Napisz proszę coś więcej. W jaki sposób tnąc grubszy materiał zapewniasz, aby brzeszczot nie uciekał w pionie na boki? Bo że linię można poprowadzić "w miarę" prosto to zgoda. Ale nad brzeszczotem w pionie nie umiem zapanować.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.