Jump to content

Jaruga

moderator
 • Content Count

  6533
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  9d 20h 40m 39s

About Jaruga

 • Rank
  F1
 • Birthday 12/08/1977

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Zainteresowania
  różne
 • Car
  Rapid 1.0TSI, laceton 1.4

Recent Profile Visitors

1598 profile views
 1. Obawiam się że dziadki popukają się w czoło jak zobaczą wnętrze kaktusa 😄
 2. ix20 albo brzydsza venga. Obydwa to końcówka już produkcji wiec ceny w okolicach 60K. No i wszechobecny zalewający kraj duster
 3. oddać płytkę do elektronika. Padały jakieś diody albo kondensatory. Fachowiec szybko znajdzie problem bo to prosta płytka z typowymi częściami kosztującymi grosze. Jak nie masz żadnego dłubacza w okolicy to zaryzykuj jakąś używkę z allegro.
 4. Nie bierz astry J 1.6 . Wpadniesz w depresje z tym silnikiem Głośne, mulaste i paliwożerne. Ja w takich pieniądzach szukał jakiejś fajnej francy jak np. wspomniane tutaj C5 z dieslem , albo megankę kombi.
 5. Jaruga

  Fabia 1.0

  W posiadani fabii czy rapida nie o urodę chodzi 😄 To ma tanio, bezproblemowo i praktycznie wozić tyłek z punktu A do B. Pisze to posiadacz rapida który wpisał do excela minimalne wymagania, po czym poszukał najtańszego auta które je spełnia i wyszła mu tania skoda 😄
 6. 159 to już ta alfa z tych mniej psujących się. A przygotować musisz tyle jaki znajdziesz egzemplarz +30% jak dobrze trafisz to zostanie Ci kasa na wakacje, a jak źle, to chociaż będziesz miał za co doprowadzić ją do porządku i czym jeździć
 7. Akumulator śmiga po naładowaniu. Przyczyną były włączone światła awaryjne które włączyły się po podpięciu akumulatora. Potwierdzili to sąsiedzi z bloku obok (auto mrygało całą dobę 😄 ). Niestety nie wiedzieli gdzie mieszkamy.
 8. Do elektryka a nie do mechanika pojedź to ogarnie w 5 minut
 9. Jaruga

  Octavia IV gen

  O dziwo ładna. Choć może dlatego że poprzedniczka była lekkim nieporozumieniem Oj nie będą zadowoleni pracownicy fabryk VW gdzie klepią passata... Tak wiem że to nie ta klasa, ale octavia ma sprawiać wrażenie auta z pogranicza klas C i D i na pewno podbiera klientów większemu bratu.
 10. Kupiłem jakiś mądry prostownik automatyczny w promocji za 69PLN w sklepie Jula 😄 Ale ludzie polecają. I podzielam opinię. Akumulator rozładowany do niespełna 7V Początkowo rozpoznał go jako akumulator 6V i naładował go w kilka minut do 7.5V. Następnie uznał słusznie że to jednak akumulator 12V i rozpoczął jakąś dziwną procedurę która trwała parę godzin przy użyciu bardzo małego prądu zapodawanego co jakiś czas. Dopiero później ruszył pełną parą i zaczął ładować kolejne kilka godzin. Dzisiaj go włożę i zobaczymy czy mu takie głębokie rozładowanie nie zaszkodziło.
 11. Musiałem kupić prostownik bo zaparkowała w takim miejscu że z kablami nie podjadę, a nawet nie ma go gdzie pchnąć bo ciasno Kobita nie chce się przyznać co zrobiła ale chciała kupić prostownik za własną kasę, więc ma coś na sumieniu
 12. A więc kobita rozładowała lacetona w jakiś sposób (ustalę jak wrócę z pracy) i być może będę go musiał odpalić kablami z rapida. I tutaj mam wątpliwość czy można rapida użyć bezpiecznie do tego celu? To już niestety wersja z S&S i przeznaczonym do tego akumulatorem i różnymi dziwnymi systemami typu intensywne ładowanie podczas zwalniania/hamowania... Czy mogę to bezpiecznie zrobić?
 13. Jaruga

  Fabia 1.0

  Kup jej jakąś fajną używkę do obijania i obcierania - imo szkoda kasy na nowe w tym przypadku.
 14. Poka jakąś fotę. Już kilka osób jeżdżących oplami mówiło mi że staroświeckie wnętrze astry IV jest zrobione z lepszych materiałów niż V. Generalnie narzekają ludzie na wnętrze V. Przesadzono z oszczędnością. Reklamuj.
 15. Jaruga

  Lacetti 1.6

  Napisz gdzie można kupić te części albo wklej linka bo może się komuś przydać. Tym bardziej że temat przepustnicy w lacetti zaczyna narastać a daje różne i nieoczywiste objawy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.