Jump to content

Jaruga

moderator
 • Content Count

  7492
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jaruga last won the day on May 13 2016

Jaruga had the most liked content!

Community Reputation

3658 Człowiek - do rany przyłóż

About Jaruga

 • Rank
  mistrz kierownicy
 • Birthday 12/08/1977

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Zainteresowania
  różne
 • Car
  Rapid 1.0TSI, laceton 1.4

Recent Profile Visitors

2394 profile views
 1. Wiedziałem że coś mi przypomina... Opel Antara z 2010...
 2. Ponoć bardzo losowa sprawa i póki co nie naprawiona. Związana głównie z manualną skrzynią biegów. Złośliwi twierdzą że VW udaje się co drugi silnik 😄 1.4 z łańcuchem > 1.4 z paskiem >1.5
 3. ...a przepustnica była na korbę, a krasnal biegł o ile na chwilę do kibla nie poszedł 😄
 4. Wyciągaj panel bo inaczej się nie dowiesz Nie zdziwił bym się gdyby nie było żarówki pod guzikiem awaryjnych. Wydaje mi się (sprawdzę to jeszcze) że w lacetti też się nie świeci. Generalnie panele nie były dobrą stroną chevroletów - to typowy słaby punkt tej marki. Przykładowo panel klimy w lacetti niektórzy naprawiali kilka razy Tak jak pisałem - wyciągaj panel i do elektronika jakiegoś z nim. Ogarnie się wszystko za jednym razem a brakujące żarówki wymieni lub dorobi jak fabrycznie nie było.
 5. Ja chciałem nawet kupić bo mi się podobał. W salonie otworzyłem bagażnik i moim oczom ukazał się wyciek kleju do szyb spod uszczelki okna. Taki glut na 10 cm 😄 Nabrałem wątpliwości co do kompetencji tureckich kontrolerów jakości... Później wsiadając nie spodobał mi się ruszający się uchwyt do zamykania drzwi. Rusza się przy każdym pociągnięciu - szpary się otwierają i zamykają... Ale nie poddawałem się. Kolejnym szokiem były pokrętła klimy i nawiewu jakby ktoś zamontował zamiennik z aliexpress za 15PLN. No i trochę bez sensu skrzynia - 6 bardzo krótkich biegów... Ale gdyb
 6. I chyba tutaj jest przyczyna Daj znać jak coś wymyślisz - na pewno komuś się przyda
 7. Ciężki temat. Szukał bym po allegro - tam często mają jakieś angliki sprzedawane na części. Spróbuj rozkminić jak to działa. Poszukaj na ukraińskich i rosyjskich forach - oni tam wszystko sami naprawiają.
 8. Jedno ostrzeżenie odnośnie tej konfiguracji - skrzynia wymaga regularnej wymiany oleju. Kto o tym nie pamięta - szybko pożałuje... Niestety nie pamiętam interwału ale chyba to było jakieś absurdalne 30kkm... Wymień sobie od razu.
 9. Jechałem kiedyś meganką z tym silnikiem w wersji 140KM i też dość dziwne dźwięki wydawała. Może ten typ tak ma? Nakręć film i wrzuć na yotube. A gwarancję przedłuż.
 10. Akurat ten wykres jest dla 1.0 turbo - ja miałem na myśli stare 1.4t 140KM
 11. chciałem kupić takową i byłem podobnie rozczarowany na jeździe próbnej. Spodziewałem się nieco więcej odnośnie dynamiki i mniejszej głośności silnika przy przyspieszaniu. Ale i tak byłem zdecydowany i kupił bym gdyby sprzedawca nie sprzedał zarezerwowanego przeze mnie auta 😄 I obrażony poszedłem do skody.
 12. Faktycznie - mylą mi się te 2. Ale T-roc nie wiele większy
 13. Golf. T-ROC to klasa B. To podniesione polo udające kompakta. Tyle że "modny crosover"
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.