Jump to content

stig

użytkownik
 • Content Count

  3657
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  9h 32m 37s

About stig

 • Rank
  mistrz kierownicy

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Poznań okolice
 • Car
  AR 159 2.0 JTDM & Mito 1.4 TB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zderzaka przedniego nawet nie zabrali jak wystawiłem w dniu odbioru gabarytów .... Taki ładny tylko pęknięty przy ślizgach po przygodzie kobiety z krawężnikiem na parkingu 🤣
 2. Charakterystycznie zaczęła gwizdać i podejrzanie coś szybko ciśnienie daje. Bierze tez chyba olej .
 3. 2.0 JTDM niestety. W T-Jet instalowałbym zaraz Gt1446 😎
 4. Jest awaria. Wykrakałem . Turbo pada przy przebiegu 180kkm. Szybko kobita wykończyła 🤣. Biję się z myślami czy nowe za 3k czy regeneracja w warsztacie który naprawia niby oficjalnie na angielskich częściach Mellet... Swoją drogą zakładów od turbo więcej chyba niż z LPG . Prosta robota ?
 5. Bardziej taki urok posiadania gwarancji 👍
 6. stig

  Problem z kunami

  VW zjedzony i w serwisie założyli odstraszacz. Alfa nie ruszona choć raz ukradła psu piłkę kauczukową i zostawiła kilka centymetrów od rozrządu 😱
 7. Może najpierw niech kolega naprawi te 10 poważnych i mniej poważnych rzeczy.
 8. Nie znasz mnie i nie znasz moich aut. Akurat przestrzeliłeś ze swoją opinią 😂
 9. A proszę Ciebie bardzo 😆U mnie by się sprawdziła a jako druga Giulia Veloce 😍Taki plan na przyszłość 😎
 10. Mam dwie. Jedna ma 10 a druga 8 lat i chyba trafiłem na zupełne przeciwieństwo od tytułu tego wątku 👍
 11. stig

  F1 GP Bahrajnu

  Wyścig świetny jak Leclerc. Faktycznie nowa gwiazda powstała bo Vettel to przy nim na wyścigu zaczyna wyglądać nie poważnie . U naszych jak zwykle - amatorka choć trochę powalczyli przez kilka kołek . Szkoda że wyścig trwa kilkadziesiąt ... Spina między Robertem a Goergem robi sie coraz większa .
 12. stig

  Kubica na tory!

  Ja jestem bardziej zszokowany wypowiedziami Roberta. Chyba tylko on wiedział przez co dzisiaj się przeprawiał ... Myślę , że duży ciężar spadł mu z barków i teraz będzie o wiele lepiej.
 13. stig

  Kubica na tory!

  Testy na wyścigu czyli gdzie jest Williams. O dziwo Robert zadowolony oczywiscie nie z wyniku ale z faktu przejechania całego dystansu. Wynika z tego, że chyba tego najbardziej się obawiał wiec teraz jedno zmartwienie mniej. Coś tam odkryli i byli sami zszokowani - czyli znowu gdzie jest Williams🤪. Bolid na wyścigu odnotował gorszy czas niż Stroll w zeszłym roku - gdzie jest ...Ok maja co robić a Robert pokaże się z lepszej strony od części europejskiej. Na razie cały weekend dla George'a. A propo niego - trochę mnie niepokoi jego postawa tak jak by młody miał już ciśnienie na lidera . Najpierw słowa „nasza strona garażu zrobiła dobra robotę „ a później puścił info ze wiedza co jest złe i co muszą poprawić , nawet rzucił terminem co Robert skontrował że rok temu wiedzieli i się cały sezon męczyli ... Robert jechał dzisiaj padaką trzeba to uczciwie przyznać i dziwnym trafem w kwailifikacjach nie ciął tarek ... Będą części będą wyniki bardziej reprezentatywne .
 14. stig

  Kubica na tory!

  Obstawiam , że Robert ten sezon musiał brać w byle czym , żeby się po prostu wjeździć. Przyszły sezon to będzie jednak Racing Point. Takie moje prognozy na początku sezonu 🤣. Z młodym Strollem się dogaduje a ze starym tez było widać intensywnie prowadzone rozmowy 😆. Obecna forma Williamsa jeszcze słabsza niż zeszłoroczna i nadzieja tylko w tym, że bolid jeszcze nie odkryty jeśli chodzi o osiągi i że ma potencjał . W tej chwili to jest F2.
 15. stig

  Prezentacje zespołów 2019

  😂
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.