Jump to content

stig

użytkownik
 • Content Count

  4194
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

373 Przezacny kompan

About stig

 • Rank
  starszy kierowca

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Poznań okolice
 • Car
  AR 159 2.0 JTDM & Mito 1.4 TB

Recent Profile Visitors

1244 profile views
 1. Ale to byś musiał przykleić sobie jakiś tablet na środku Gały do kręcenia jak 20 lat temu no ale jest LCD
 2. Mając w pamięci ten wątek i Twoje opinie zdecydowałem się na OEM 405zł/szt. 8 letnie. Chyba nikt nie kupuje
 3. Już tak nie śmieszkuj bo po zobaczeniu tego twoje życie będzie już zupełnie inne ...
 4. Napisałem przecież, że chodzi o porównanie (uzyskanie zbliżonych warunków) i skąd wynikają różnice.
 5. Jeszcze trzeba dodać, żeby ustawiać dla porównań fotel zgodnie ze sztuką. Niektórzy mniejsi ode mnie mają fotele za daleko ustawione przez co ręce na kierownicy wyprostowane...
 6. Dla mnie wyznacznikiem ilości miejsca jest to czy sam za sobą się zmieszczę (mam prawie takie same wymiary jak Zachar). W Giulii robię to bez problemu, ale w Stelvio jest więcej przestrzeni w każdym kierunku.
 7. Ok przepraszam. Tylko zwróć uwagę na osiągi do mocy i do ostatecznej ceny auta. Naprawdę robi to dla Ciebie różnice w spalaniu czy to będzie 12 czy 14? Darek napisał na ile możesz liczyć. Ja Tobie napisałem, że jak się chce to zejdziesz poniżej 10 a nawet 8 w trasie ( dane innego użytkownika z innego forum).
 8. Odrobić lekcję? Zaczyna się typowe dziadowanie. Fura za konkretny hajs a będziesz marudził i się rozwodził o różnice między spalaniem 10l a 14 Nie rozumiem tego. Jak już przy tym jesteśmy to licz na średnie w granicach 12l. Na trasie w trybie A ludzie potrafią zejść nawet poniżej 8.
 9. No ok. Teraz mamy jasność, że ostatnia Insignia jest znacznie lepsza od poprzedniej. Stelvio już sprawdziłeś w tym miejscu? Co do środka ciężkości to tak - robili co mogli m.in. dając wał napędowy z włókna węglowego w standardzie o czym nie każdy wie. Dodatkowa zaleta z mniejszej bezwładności przeniesienia napędu.
 10. W to już prędzej teraz uwierzę . Sprawdzasz czasem co auto potrafi i na ile można sobie pozwolić, żeby nie spocić się przy pierwszej interwencji wspomagaczy?
 11. Jest kilka które to umieją . Stelvio, Macan, F-Pace.
 12. W prowadzeniu ciężko znaleźć przewagę? Really? Z całym szacunkiem do podjętej męskiej decyzji odnośnie zakupu, ale albo tak ostatnią Insignie poprawili, albo jesteś z kierowców którzy nie zwracają uwagi/nie jeździli autem na tyle szybko w różnych warunkach (zwłaszcza po zakrętach), żeby wyłapać różnice. Nie kupuję tego... Pierwsze rondo i pierwszy zakręt wystarczyły mi kiedyś do wydania opinii na temat Insigni I. Beznadzieja.
 13. To trochę nie fair w takim razie porównanie topowej wersji z innym autem jak by nie było niżej pozycjonowanym. Nawet głupi kompakt tego samego modelu różni się dosyć mocno użytymi materiałami w takim porównaniu.
 14. Rozumiem, że ta postać porównuje AMG z wersją Q?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.