Jump to content

stig

użytkownik
 • Content Count

  4535
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

581 Przezacny kompan

About stig

 • Rank
  starszy kierowca

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Poznań okolice
 • Car
  AR 159 2.0 JTDM & Mito 1.4 TB

Recent Profile Visitors

1445 profile views
 1. Paliwo Lepszy jest katalizator.
 2. Wierzyć można tylko w takie statystyki które samemu się zrobiło 😁
 3. Nie. Zegary zdecydowanie nie. Jak na to patrzeć? Tak? 🤣
 4. VW tak zrobił ostatnio z tym ich nowym ID3. Kazał dilerom wszystkie kupić i zarejestrować. W ten sposób obniżył emisje swojej całej floty. To jest kurna dzisiejsza ekologia !
 5. To również. Cięcia opcji i unifikacja już dawno jest obecna np. jakiś czas temu słyszałem od jednego z kierowników VW Poznań jak to redukowano liczbę opcji samych tylko kierownic z kilkunastu (!). A co do masy wystarczy zobaczyć obecnie produkowane choćby japończyki - gołe blachy od wewnątrz, cieniutkie fotele. Mniejsza masa, mniejsze spalanie, łatwiejsze do spełnienia normy emisji spalin.
 6. Tarcze OEM + klocki Galfer lub DS 😎
 7. stig

  F1 sezon 2021

  Zmieniona na tyle ile umożliwiają przepisy 😁 Cytując klasyka - wyglada na szybki 👍🤣 Auto mają dobre. Pytanie czy Ferrari coś już mogło zadziałać w kwestii silnika.
 8. Nie uczciwa jest zatem taka krytyka po tak bogatym doświadczeniu chociaż trochę to rozumiem bo często Alfy porównuje się do kobiety a ta puszczała się na lewo i prawo. Źle wybrałeś 🤪👍
 9. Czyli jak dobrze to spisek? Jak źle to się wszystko zgadza? Swoją drogą swoje negatywne nastawienie zdobyłeś po jednej używanej 159?
 10. Tylko dlaczego używasz stwierdzeń typu sypie które oznaczają nic innego jak masowe problemy? Jakie są statystyki dla tego elementu? Nie masz takiej wiedzy. A propo statystyk pojawiła się też taka. Trzeba ją przemilczeć bo nie pasuje do światopoglądu? http://dailydriver.pl/nowosci/wydarzenia/alfa-romeo-giulia-i-drugie-miejsce-w-niemieckim-w-rankingu-niezawodnosci/
 11. No i taka z Tobą dyskusja 👎
 12. No ale to chyba dobrze dla klienta? 🤣 Wyszły im te modele, ale konkurencja jako całość jest z przodu bo trzepią premium modele od lat mając przez to ogromne doświadczenie. Czas pokaże jak to z tymi modułami jest choć sam osobiście mimo całej sympatii bym się wahał co do kupna z rynku wtórnego.
 13. Konstrukcja jest identyczna? Zluzuj trochę bo się strasznie w temacie Alfy spinasz 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.