Jump to content

maras77

użytkownik
 • Content Count

  33913
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

maras77 last won the day on November 14 2018

maras77 had the most liked content!

Community Reputation

7636 Człowiek - do rany przyłóż

6 Followers

About maras77

 • Rank
  Mistrz dłuta
 • Birthday 07/20/1977

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Zagadka :)
 • Zainteresowania
  Spanie, elektronika, jednak pierwsze hobby zabiera mi tyle czasu, że nie mam czasu na drugie ;)
 • Car
  Renault Espace 2.0 DCI

Recent Profile Visitors

2188 profile views
 1. Co Ci da membrana, jak dalej nie ma odprowadzenia pary? Membranę się daje pod blachę, aby para wyszła na zewnątrz. Blacha nie jest w pełni szczelna i para sobie spokojnie uchodzi.
 2. Rozebrałeś na samej górze? Tam się gromadzi para i skrapla.
 3. Ale w dachówce na górze jest gąsior, więc masz OK. Generalnie nad wełną musi być na samej górze szczelina, która odprowadzi parę znad wełny. Jak się tego nie zrobi, to zrobi się tam bagno, pleśń i zgnilizna.
 4. Z czego masz dach? Robiłeś od góry wyloty powietrza wentylacyjne?
 5. Uszkodzi się akumulator. W akumulatorach bez płynnego elektrolitu nie wolno dopuścić do gazowania, gdyz uszkodzi się żel lub mata.
 6. Ten jest fajny: https://mojdomek.eu/products.php i apka do niego: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.onebyte.mojdomek&hl=pl
 7. Napiszesz pismo, że akumulator miał wadę ukryta, a oni odpiszą, że wg ekspertyzy nastąpił opad masy czynnej z powodu złej eksploatacji. Jak udowodnisz, ze dobrze użytkowałeś akumulator?
 8. Stań przed sobą w prawdzie - nie masz gwarancji na akumulator. O ile nie rozwali się mechanicznie, to zawsze odmówią praw gwarancyjnych z powodu złej eksploatacji.
 9. Nie sprawdzałem, ale wydaje się bardzo mały, bo gdyby był duży, to spadało by napięcie na akumulatorze w sposób widoczny.
 10. A ja polecam wszystkim monitor napiecia akumulatora na BT. Jak cos niepokojacwgo się dzieje, to alarmije na telefon. Już kilka razy mi akumulator uratował. Ma tez pomiar stanu akumulatora i ładowania.
 11. Ile lat temu? Teraz robi sie akumulatory troche inaczej, niz kiedyś. Jest inny stop ołowiu, inny kształt elektrod, inna pasta ołowiowa.
 12. To jescze podaj, ile kosztuje takie samo auto pod Radomiem na placu. Rożnica w cenie to własnie cześć kosztu VIP gwarant. Żaden ubezpieczyciel nie wchodzi w tematy z pewną stratą. BTW łożyska - zapewne nie było to w ramach tego ubezpieczenia, tylko w ramach standaedu komisu. Jak kupowałem swoje auto, to tez koleś naprawił wszystko, co bylo nie tak. Powiedział, że z jego placu nie wyjezdzają samochody z usterkami. Ale jak już wyjedzie, to gwarancja do bramy.... Ja powiem szczerze, ze lubię taki uklad. Biore bryke, a jak się psuje, to naprawiam w w
 13. Zapłaciłeś za nią nie tylko te 1100 zł opłaty, tylko też nieznaną kwotę w cenie samochodu. Generalnie gwarant 9firma ubezpieczeniowa) nie dają takiej gwaranci dla każdego samochodu, tylko dla wyselskcjonowanych. A to kosztuje i wpływa na cenę. Ale finalnie dla klienta ma sens - dostaje to co chciał - spokój.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.