Skocz do zawartości

pebepebe

użytkownik
 • Zawartość

  490
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  17m 54s

1 obserwujący

O pebepebe

 • Tytuł
  zielony listek

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Pruszków
 • Zainteresowania
  polityka,historia

Ostatnie wizyty

312 wyświetleń profilu
 1. Czy to zgodne z produkją? Czy taki zestaw wykończenia wnętrza to był standard? https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-punto-ID6A8niW.html#05d694e911
 2. pebepebe

  Dioda do prostownika D22-10-A5 89-08 co i jak

  a co oznaczają ten ciąg cyfr
 3. Czy ktoś wie co oznaczają te oznaczenia. Gdzie w necie coś takiego dostanę. Czy mozna dać jakiś zamiennik czy cuś. To stary prostownik
 4. pebepebe

  Mandat od Straży miejskiej zamotałem się.

  Ale ile wyniesie taki mandat bo straż nie podała
 5. pebepebe

  Mandat od Straży miejskiej zamotałem się.

  To mandat za parkowanie jest
 6. Dostałem pismo o treści. 1.Wezwanie do wskazania użytkownika pojazdu. Wzywają mnie do wskazania komu powierzyłem auto.Mam wypełnić załącznik B. Dalej jednak piszą ,że w przypadki niedopełnienia obowiązku określonego w art.78 ust 4,5 Prawo o ruchu drogowym tj.nie wskazania komu powirzyłem pojazd do uzywania w oznaczonym czasie poepełnię wykroczenie. Zakończenie tego nastąpi poprzez wystawienie mandatu kredytowanego w wysokości 150 zł. Mandat zostanie wystawiony i przesłany jak wypełnię załącznik C. Pouczenie Jeżeli nie wypełnię to sprawa idzie Sądu Rejonowego zgodnie z właściwością miejscową. To w końcu jaki będzie ten mandat .Jeżeli wypełnię B i przyznam się. Bo się pogubiłem.Straż nie podała innej kwoty jak 150 zł.
 7. pebepebe

  Koroduje numer nadwozia

  No i co teraz panowie.
 8. Na ciągnikach siodłowych i naczepach itp.Takie jakby ograniczenia prędkości po co to jest.
 9. B-18 oznacza Onacza zakaz ruchu pojazdów, których rzeczywista masa całkowita jest większa od wartości podanej na znaku; w przypadku zespołu pojazdów zakaz dotyczy ich łącznej masy. B-5 Oznacza zakaz ruchu3: 1). samochodów ciężarowych o DMC przekraczającej 3,5 t, 2). ciągników samochodowych, 3). pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych o DMC przekraczającej 3,5 t, 4). ciągników rolniczych, 5). pojazdów wolnobieżnych. Określona na znaku B-5 albo na tabliczce umieszczonej pod nim masa oznacza, że zakaz dotyczy pojazdu (zespołu pojazdów), którego dopuszczalna masa całkowita przekracza masę podaną na znaku albo na tabliczce.
 10. Nikt teraz jakichkolwiek 13 nie ma a pojeździłem trochę po okolicy Jakaś używka z allegro by sie przydała tylko ,że jest podział na zima/lato i pozostałe a wielosezonowych nie ma.Robie tylko 4000 rocznie drogi utwardzone.
 11. pebepebe

  Przerwa w badaniach technicznych jest jakies "ę ą"

  > Ja mam auto, ktore jest rozebrane a musi miec OC. Jak naprawie to zrobie przeglad. Nie o to mi chodziło. Ubezpieczam auto i mam 1 dzień do końca badań Po tym dniu nie mam badan a ubezpieczony jest i nie mam wzyzki za brak badan. Robie je za 2 miechy. Za rok znowu sie pojawiam pani robi ksero dowodu a tam dziura w czasie.
 12. Jeśli się skończyły i teraz będę je miał to w dowodzie będzie przerwa. A pani przy ubezpieczeniu pruję się o ksero dowodu. Będę miał lukę w lato przyszłego roku jak będzie dzwonic o przedłużenie.
 13. pebepebe

  Bartosz Abramski disco polo+maluch +wybigasy brunetki

  > Nie dawaj więcej takich hiciorów, kwiatki więdną, kartofle gniją. W porę wyłączyłem hicior to nie jest ale jest auto z PRL
 14. pebepebe

  Bye, bye Chevrolet...

  co to jest kanibalizacja marek?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.