Jump to content

fred77

użytkownik
 • Content Count

  5471
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  4d 18h 7m 29s

6 Followers

About fred77

 • Rank
  Captain Slow
 • Birthday 04/06/1977

Profile Information

 • Lokalizacja
  Kr-ce Polska
 • Zainteresowania
  Kolej.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakiś pierwszy lepszy na allegro. A na zdjęcia nie miałem czasu.
 2. Kupiłem zestaw naprawczy za 30zł i udało się naprawić. Jest ślad o średnicy może 3mm ale wewnętrzne pęknięcie i większość pajęczynki zniknęła, no i brud oraz wilgoć nie będzie się tam dostawać. Jak dla mnie wyszło rewelacyjnie.
 3. Tak jak instrukcja pisze. W Fiacie co 15000km, a w Terrano co 10000km. W terrano zalecają nawet co 8000km jeżeli pojazd jest eksploatowany w ekstremalnym terenie.
 4. Najpiękniejszy dźwięk zamykanych drzwi miał Wartburg.
 5. Do najbliższego punktu mam 20km, do tego powrót to kolejne 20km. Naprawa kosztuje 100zł za jedno uszkodzenie. Łącznie kosztowałoby mnie to 120zł. Spróbuję naprawić sam. Podejrzewam, że będę z tego zadowolony.
 6. To w Terrano, które ma już 20 lat także to, że będzie mniej widoczne mi nie przeszkadza. Poza tym uszkodzenie znajduje się z boku po stronie pasażera. Dopiero na drugi dzień syn zwrócił uwagę na kropkę na szybie i dopiero wtedy skojarzyłem, że coś mi puknęło dzień wcześniej. Tylko, że myślałem, że to coś w bagażniku.
 7. Jakiś kamyczek walną mi w szybę i pojawił się odprysk wielkości dwudziestogroszówki. Czy ktoś z Was próbował samodzielnie naprawiać szybę dostępnymi na allegro zestawami? Warte to jest coś i czy efekt będzie zadowalający?
 8. A, bo panie kolego mieszkacie w dziwokich stronach. Trza było przyjechać do "mojego" wydziału komunikacji to byś nie dostał. A jeszcze by do Ciebie zadzwonili z zaproszeniem po odbiór stałego dowodu rejestracyjnego.
 9. We Fiacie osłona ma takie gąbczaste wygłuszenie i też zapaskudziło się olejem. Płukałem to benzyną. Minus jest taki, że potrzeba z 10 litrów ale się udało. Nasączałem i wyciskałem. Olej się rozrzedził i dało się to jakoś wypłukać. Potem nasączyłem to jeszcze płynem do mycia silników, potem gorąca woda z płynem do mycia naczyń, na koniec wszystko umyłem wodą i jakoś udało się to wyczyścić.
 10. A ubezpieczyciel ma punkt do zaczepienia.
 11. Tak. Właśnie żona to przerabia.
 12. Obecnie pozwolenie czasowe dostaje się tylko jeżeli ktoś musi jeździć za granicę. Jeżeli nie wyjeżdża się za granicę to po prostu czeka się tylko na stały dowód rejestracyjny.
 13. A mnie wkurza, że od początku istnienia motoryzacji koła są okrągłe i stale klepią te kółka zamiast iść z duchem czasu i wymyślić coś innego.
 14. Powinni nie dawać zderzaka. Taka jest moja koncepcja.
 15. Wymieniłem przepływomierz na nowy. Też Bosch. Jak na razie problemów nie ma.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.